Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Czy tego chcecie, czy nie, to Ci ludzie są znani. Wszyscy tutaj pewnie wolimy, żeby było inaczej, ale trzeba się z tym pogodzić

Przypomniało mi to jak w dziale Audemars Piguet, forumowicze mówili ,że Jay-z obnoszący się na klipach z AP to obciach dla marki...Tym czasem raper ma jedyny egzemplarz zegarka zrobionego specjalnie dla niego. Multimilioner (na ten rok "jest warty" 810 milionów dolarów), człowiek instytucja, szanowany w stanach a na naszym forum zbierał pociski.

Tych których dałeś są znani a klip 3 dni w sieci i ponad 36 milionów wyświetleń. Są znani i tyle,  pasują jak najbardziej do tego tematu. 

Edited by 70soul

Brody -L.U.C TRIPLE CERTIFICATION TOURBILLON Chopard w złocie , ładnie.

Edited by pawelb29

Deus Dona Me Vi

Rayana R. nawet lubię. Piaget cenię, ale ten model okropny strasznie.

Dokładnie :D

Mi tam się podobało jak w jakimś filmie nosił Panerai na nadgarstku (zresztą wykorzystany jako element fabuły). Wtedy po raz pierwszy pomyślałem, że... wow... nawet fajne są te PAMy. Zacząłem szukać czegoś na co mógłbym sam odkładać (o odpowiedniej dla mnie średnicy) i... niespodzianka... nic takiego nie znalazłem :D

ng6mnrm.png

Na ich koncerty nie chodzę, piosenki to tylko jak coś jest w karcie na czasie ma yt (ale to bardzo rzadko).

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Z koncertów to żyją artyści w Polsce, bo jakby mieli żyć tylko ze sprzedaży płyt czy tantiemów - tak, jak ich koledzy zagranicą, to by głodowali (kiedyś pirackie CD, potem lewe mp3).

Obecnie sytuacja się oczywiście zmienia - głównie właśnie dzięki yt, spotify, tidal, etc., choć tez dzięki wzrostowi świadomości Polaków.

Żeby nie było całkiem OT, Pan z Banku Millenniun na okładce - (nowa?) SMPc 300.

fc67855095d85b68c8a349afaf0dae79.jpg

Człowieka nie znam, ale to chyba faktycznie 300m. Ale raczej nie nowa. Nowe beda dopiero w październiku.

Człowieka nie znam, ale to chyba faktycznie 300m. Ale raczej nie nowa. Nowe beda dopiero w październiku.

No właśnie wiem, żeby nas nowych czyset jeszcze nie ma, stąd znak zapytania. Bo naprawdę wydawało mi się, że to nowa fala. Może trendsetterzy mają inne terminy dostępności

Na pewno pojawiły się już jakieś egzemplarze do zdjęć/testów, chociażby ta którą mieli na zaprzyjaźnionym portalu:

https://ch24.pl/lifestyle-morze-sopot-rolls-royce-i-zegarki-duzo-zdjec/

Kotarski nosił długo TH Carrera, od pewnego czasu Omegę AT więc może dostał nowe 300 do zdjęć - w gazecie jest na pewno napisane kto i jakie udostępnił zegarki i ubrania.

https://www.instagram.com/p/BjIQIY1DtSv/?utm_source=ig_embed

No właśnie wiem, żeby nas nowych czyset jeszcze nie ma, stąd znak zapytania. Bo naprawdę wydawało mi się, że to nowa fala. Może trendsetterzy mają inne terminy dostępności

Czy ktoś wie jaki zegarek ma na ręku pan w środku?

BTW. Zdjęcie z podpisania umowy między Ericsson i Play.

P1030923.jpg?1532452728

W ogóle nie widać tarczy, jakby jakiś LED albo smartwatch

Czy ktoś wie jaki zegarek ma na ręku pan w środku?

BTW. Zdjęcie z podpisania umowy między Ericsson i Play.

P1030923.jpg?1532452728

Chciałoby się powiedzieć że to fitness band w złocie.

Benzema, piłkarz Realu Madryt

Mogl wybrac czarnego w ceramice  :P