Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Najgłupsze w test sytuacji są komentarze miejscowej policji . „To duży obszar i trudno go kontrolować i często tam dochodzi do przestępstw. „ kłopotów w Neapolu i okolicach nie mają ci co chodzą w zwykłych ubraniach i bez zegarków”

To równie kuriozalne jak post radomski komentarz Kempy „ nie popieram ale rozumiem”.

A także instruowanie kobiet w Niemczech i Skandynawii, że aby nie narażać się na molestowanie ze strony amatorsko ubogacających kulturowo Unię Europejską, najlepiej nie wychodzić z domu. ;)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

A także instruowanie kobiet w Niemczech i Skandynawii, że aby nie narażać się na molestowanie ze strony amatorsko ubogacających kulturowo Unię Europejską, najlepiej nie wychodzić z domu. ;)

Nie jesteś na bieżąco, Niemcy zaopatrzyli swoje kobiety w opaski z napisem "Respect" i to je chroni przed nieupoważnioną chucią 

Głupota nie zna granic

Nie jesteś na bieżąco, Niemcy zaopatrzyli swoje kobiety w opaski z napisem "Respect" i to je chroni przed nieupoważnioną chucią 

Skoro tak zrobili, to wielki SZACUN za (anty)koncepcję!  :lol:

Głupota nie zna granic

Ani państwowych, ani partyjnych. ;)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

To żeby coś w temacie - Reinhold Messner, wieloletni fan Rolexa:

prywatnie w czasach aktywności - Explorer 1655

post-40960-0-30624700-1538762498_thumb.jpg

podczas pierwszego wejścia bez tlenu na Mt Everest razem z Peterem Habelerem, wyposażeni przez producenta w modele Datejust OysterQuartz 17000

post-40960-0-07006700-1538762519_thumb.jpg

dzisiaj, w swoim zamku Juval, Explorer II 42mm Polar - na pasku. Na Messnerze - też polar, czyli w sumie dwa polary ;) 

post-40960-0-27634900-1538762529_thumb.jpg

Najgłupsze w test sytuacji są komentarze miejscowej policji . „To duży obszar i trudno go kontrolować i często tam dochodzi do przestępstw. „ kłopotów w Neapolu i okolicach nie mają ci co chodzą w zwykłych ubraniach i bez zegarków”

To równie kuriozalne jak post radomski komentarz Kempy „ nie popieram ale rozumiem”.

Ja na greckiej plaży (też południe Europy) chodziłem w zwykłym zegarku (Seiko Diver) ale za to bez ubrania  :) .

Przepraszam, że tak trochę off top ale jestem rozluźniony piątkowo  :D

Ja po Neapolu chodziłem dumnie z Tuńczykiem. Nikt nie chciał go. :(

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

To fakt, tłumaczenie jest kuriozalne. Ale przy wszystkich grubych problemach z mafią i podejściu południowym to serio jakaś kradzież zegarka to nie jest big deal.

Zgadza sie.

Najprostszy zarobek - 30 sek i po robocie.

Zeby tyle zarobic musialby zabrac auto lub obrobic dom, a to juz duzo trudniej zrobic i sprzedac.

Ja po Neapolu chodziłem dumnie z Tuńczykiem. Nikt nie chciał go. :(

Mojej SMPc też nikt nie chciał, za to cała rodzina mówiła żeby najlepiej w ogóle zegarka nie brać do Neapolu - pewnie mieli swojego informatora w policji

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mentalność przedstawicieli oszołomów - nie jest winny sprawca, a winna jest ofiara  ( obojętnie czy to ktoś zamożny czy kobieta  w krótkiej sukience)

post-95072-0-62793800-1538820626_thumb.jpg

Vika Lopyreva , ambasadorka FIFA na mundial, była Miss Rosji  i Audemars Piguet Royal Oak Tourbillon .

Mentalność przedstawicieli oszołomów - nie jest winny sprawca, a winna jest ofiara  ( obojętnie czy to ktoś zamożny czy kobieta  w krótkiej sukience)

„ celem bijących i kopiących i ubliżających nie było pobicie tylko wyrażenie niezadowolenia”

„ nie popieram ale rozumiem”

Cóż za zbieg okoliczności, nikt inny nie zareagował :lol:

Historia uczy że w twoim wypadku najczęściej reaguje moderator.

USNcUWY.jpg

Daisuke Ishiwatari - Game designer, ilustrator/character designer i muzyk. Znany głównie z serii Guilty Gear i Blazblue.
Na ręce Hamilton Khaki Pioneer (wydaje się nieco za duży)

Kobietą pasuje złota.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Anna Lewandowska i złota Daytona. Wygląda super!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale, że zegarek, czy Ona, wygląda super

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka