Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

buKKa

Zegarek Weide zbita szybka. Wymienię gdzieś?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem zegarek z Chin. Niestety przyszedł uszkodzony. Pytanie czy wymienię gdzieś szybkę czy zegarek już idzie na straty?

Foto poniżej.

post-95629-0-47381300-1522095517.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak foto. ;)

Proponuję udać się z zegarkiem do zegarmistrza, tam najlepiej ci poradzą :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZTCW programy ochrony klienta są mocarne w wypadku Ali etc. Napisz do nich, zareklamuj, żołędzie przeciw dukatom że przyślą nowy albo zwrócą kasę.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zwrot pieniędzy. Chodzi o to że jak oddadzą pieniądze to co mam go do śmieci wyrzucić? Dałem 50zł to nawet jak bym miał za wymianę dać 50zł to bym dał.

 

Pytanie tylko czy się da.

 

U mnie nie ma zegarmistrza. Tzn jest ale on takich rzeczy raczej nie ogarnie. Stary, zegarki u niego to syf i nie ma nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to normalne okrągłe szkło to w Białymstoku u majstra wymiana ok. 20 zł.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Petru23
      Mam nowego Elements ale ma jedną istotną wadę. Ze względu na kształt koperty (spodu) i rozmiar koronki potrafi się ona (koronka) wysunąć podczas noszenia. Zahaczy o ubranie, mankiet czy cokolwiek. Problem dotyczy m.in. Beringa o podobnym kształcie koperty.
       
      Pytanie, czy jest możliwość jej wymiany i czy zegarmajster to powinien zrobić. Jaki może być koszt? Oddać raczej go nie oddam (skróciłem bransoletę).
       
       
       

    • Przez pajakleon97
      Witam serdecznie
       
       Nie za bardzo dbam o zegarki i oto pojawily sie brzydkie rysy na bezelu w moim Glycine Combat Sub. Niezaladnie to wyglada a lubie ten zegarek i jak dla mnie byl dosc kosztowny wiec chcialbym go zatrzymac na dluzej. Wiecie moze gdzie we Wroclawiu moglbym ten bezel wymienic? Przy okazji zrobic tez przeglad bo mam wrazenie, ze rezerwa chodu krocej trzyma. Dobrze zeby bylo to tez oplacalne a nie w cenie nowego zegarka...
    • Przez Mako123
      Witam, niestety upadł mi zegarek Raymond Weil 5768 i pękło szkiełko. Mam pytanie ile by mogła szacunkowo kosztować wymiana (prawdopodobnie wyrobienie) szkiełka mineralnego wymiary 2,4cm x 2cm. Niestety 400zł za oryginalne szafirowe jest trochę ponad budżet. Jeśli jest tu osoba, która mogła by się tego podjąć to by było super.

    • Przez BlasiusG
      Moi drodzy. Nie znam się za bardzo, a chciałbym wiedzieć czy w takim zegarku jaki jest na zdjęciu, da się bez problemu wymienić szkiełko? Oczywiście nie chcę sam tego robić tylko u jakiegoś fachowca.
       

    • Przez damiangr
      Dzień dobry, 
       
      W moim Worldmasterze zerwał się wałek naciągu - niestety w taki sposób że nie jestem w stanie go wyjąć (wałek zerwany wewnątrz mechanizmu).
      Boję się, że uszkodzę mechanizm - proszę o kontakt jeśli znacie kogoś kto może to naprawić (w obecnej sytuacji wyślę go najchętniej do naprawy więc cała Polska).
      Będę też wdzięczny za polecenie zegarmistrza, który może taką usługę wykonać - a może i przy okazji nieco ten mechanizm wyczyścić i nasmarować.
       
      Pozdrawiam
      Damian
       
       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.