Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Andrew97

Zegarki od T. Hilfiger'a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem zegarka. Bardzo podobają mi się zegarki TH, np. https://www.e-zegarki.pl/zegarek-meski-tommy-hilfiger-1791426?rdir=gs&lkst=35944&gclid=Cj0KCQjwnfLVBRCxARIsAPvl82F2KIHl3KlObX9eV4pwAPjv70YfeObkSucJxiJkhYugCm9cn3sdm2kaAuPsEALw_wcB . Jak większość z was wie marki tego typu zbierają tu negatywne opinie. Mi jednak najbardziej zależy na wyglądzie i na tym, aby zegarek popracował parę dobrych lat. Zwracam się zwłaszcza do osób, które mają/miały zegarek tej firmy albo znajomego posiadacza i proszę o opisanie mi waszych doświadczeń związanych z tą marką zegarków.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam (jeszcze) gdyż za kilka dni sprzedaje (na szczęście). Kupiłem 5.01.2018 w samolocie po wypiciu kilku drinków whisky... zakup za 600zl.. owszem zegarek działa wskazuje godzinę... jakby nie patrzeć zegarek wart 50zl ale mam kupca za 500 ufff oprócz znaczka TH nie ma nic cennego w tym zegarku, co gorsza tak mi się spodobało kupowanie w samolocie ze 18.01.2018 kupiłem Maserati zegarek już lepiej wykonany ale dalej badziewny za kwotę 1000zl i tez szukam już kupca.. nic więcej nie dodam chce sprzedać dopóki maja wartość bo w Polsce droższe niż w bezcłowej wiec kasę odzyskam praktycznie i w to miejsce kupiłem już sobie normalne zegarki. Nie patrz na modę bo nie jest tego warta kup sobie zegarek który będzie zegarkiem a nie Chińczykiem za 10zl sprzedawanym za setki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idź tą drogą! Biorąc pod uwagę, że zegarek został wyprodukowany na zlecenie producenta majtek, nie spodziewałbym się że przetrwa te kilka lat. Obstawiam, że najpierw zejdzie czarna powłoka z koperty i już nie będzie tak szałowy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega dobrze prawi polać mu.lepiej dołożyć i kupić jakiś firmowy zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem zegarka. Bardzo podobają mi się zegarki TH, np. https://www.e-zegarki.pl/zegarek-meski-tommy-hilfiger-1791426?rdir=gs&lkst=35944&gclid=Cj0KCQjwnfLVBRCxARIsAPvl82F2KIHl3KlObX9eV4pwAPjv70YfeObkSucJxiJkhYugCm9cn3sdm2kaAuPsEALw_wcB . Jak większość z was wie marki tego typu zbierają tu negatywne opinie. Mi jednak najbardziej zależy na wyglądzie i na tym, aby zegarek popracował parę dobrych lat. Zwracam się zwłaszcza do osób, które mają/miały zegarek tej firmy albo znajomego posiadacza i proszę o opisanie mi waszych doświadczeń związanych z tą marką zegarków.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

moj były szef zakupił sobie takiego sportowego TH w wersji z niebieską tarczą i silikonowym paskiem w kolor. Pod mokasyny :) cóż wyglądało to fajnie. Zadowolony był bardzo. Duży zegar dla duzego faceta, zwracał uwagę. Mam też wyjątkowych fanów zegarków marki Boss- i nie zrobi się nic. Idą na 'markę'. Koleżanka też wydała ponad tysiaka ma 'złotawego TH' -po prostu reklama. Parcie w gazetach, kopiowanie marek innych. Nie psują się jesli ktoś zapyta. Nic nie schodzi z powłok. Nie ma problemu z chodem. Ale patrząc na rękę takiej osobie widzi się po prostu kompletny brak znajomości wartości zegarków tudzież tylko modowy zamysł. Ot kaprys jak kolejna marynarka czy buty w taki czy inny 'deseń' :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Aż specjalnie przyjrzałem się dziś TH.

Nie ma co demonizować.

Seiko za 500 złotych wcale lepiej nie wygląda.

 

Jak się podoba, to brać i cieszyć się z zakupu.

Myślę, że w tych kwotach cudów nie ma się co spodziewać, a wybór uzależnić od doznań wizualnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Aż specjalnie przyjrzałem się dziś TH.

Nie ma co demonizować.

Seiko za 500 złotych wcale lepiej nie wygląda.

Jak się podoba, to brać i cieszyć się z zakupu.

Myślę, że w tych kwotach cudów nie ma się co spodziewać, a wybór uzależnić od doznań wizualnych.

A gdybyś sam stał przed wyborem zegarka mając te 500 zł, to jak rozumiem, rozważając między TH a SEIKO, miałbyś jakieś wątpliwości? Przecież nawet zakładając, że w przypasku SEIKO będzie to coś na 7s26, to w zasadzie dostajesz werk, który jest nie do zdarcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Dokładnie, zrobiłbym tak jak, napisałem. Kierowałbym się wyglądem.

Nie miałoby znaczenia czy to kwarc ( który też może latami służyć ) czy mechanik.

Wizualnie mało które Seiko mi się podoba. To raz. A dwa - dobrą jakość tanich Seiko można włożyć między bajki. Niczym nie wyróżniają się na tle TH.

 

Wygląd zegarka, to kwestia indywidualna, i pomijając to, to nie wiem, czy osoba początkująca byłaby zadowolona z mechanika.

Mechanika kupuje się świadomie, znając wszystkie jego ograniczenia użytkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co dotyczy dobrej jakości tanich SEIKO, to mam jednak inne spostrzeżnia. Miałem SNK, miałem SNZG i uważam, że akurat linia "5" od SEIKO oferuje bardzo dobry stosunek jakość/cena. Stojąc przed wyborem TH/SEIKO, wybrałbym SEIKO :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Może jestem wybredny, może zwracam uwagę na coś innego, ale dla mnie ich jakość jest niezadowalająca.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może jestem wybredny, może zwracam uwagę na coś innego, ale dla mnie ich jakość jest niezadowalająca.

 

Spoko, w takim razie poprzestańmy na protokole rozbieżności ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Tak zróbmy.

Nie we wszystkim musimy się zgadzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem wybredny, może zwracam uwagę na coś innego, ale dla mnie ich jakość jest niezadowalająca.  

Zegarek Seiko od zegarka modowego typu T. Hilfiger różni przede wszystkim to że wiadomo co jest w środku i można zegarek naprawić jakby co a nie trzeba go wywalać jak coś nawal - choć ja w temacie "kwarca" wolałbym Casio, większy wybór.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Zegarek Seiko od zegarka modowego typu T. Hilfiger różni przede wszystkim to że wiadomo co jest w środku i można zegarek naprawić jakby co a nie trzeba go wywalać jak coś nawal - choć ja w temacie "kwarca" wolałbym Casio, większy wybór.

No widzisz, dla niektórych to może jest argument, dla mnie żaden.

Kupować zegarek -  który nie podoba mi się - tylko dla tego, że wiem co jest w środku ?  

 

Z mechanizmami w zegarkach modowych też nie ma co przesadzać, potrafią latami śmigać.  

Myślę, że w żadnym zegarku kwarcowym, w tym budżecie, czy to modowy czy nie, mechanizmu nie naprawia sie, tylko wyrzuca i montuje nowy.

 

Reasumując -  nic nie przekona mnie do kobiety brzydkiej jak noc, tylko dlatego, że np. potrafi gotować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, dla niektórych to może jest argument, dla mnie żaden.

Kupować zegarek -  który nie podoba mi się - tylko dla tego, że wiem co jest w środku ?  

 

 

Ale nikt Ci nie każe kupować zegarka który Ci się nie podoba - co prawda nigdy nie zwracałem uwagi na zegarki T. Hilfiger ale "wujek google" podpowiada że wzornictwo zegarków trafiających na rynek pod tą marką nie jest specjalnie wyszukane i szczególnie oryginalne, więc jeśli kupującemu nie chodzi o znaczek na tarczy, to bez trudu znajdzie w ofercie firm zegarkowych coś łudząco podobnego w podobnej cenie... ja bym tak kombinował - bo kupować zegarek za 600PLN z najprostszym chińskim mechanizmem w środku jest tak samo słabe jak kupowanie zegarka który się nie podoba, moim zdaniem.

Myślę, że w żadnym zegarku kwarcowym, w tym budżecie, czy to modowy czy nie, mechanizmu nie naprawia sie, tylko wyrzuca i montuje nowy.

 

To prawda - lecz żeby wymienić trzeba wiedzieć co to jest za mechanizm i mieć możliwość jego zakupu :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

No widzisz, różnie na to patrzymy.

 

Zegarek z założenia służy do odmierzania czasu, a w tym TH jest tak samo dobry jak Seiko, ba, nawet lepszy, bo dokładniejszy. 

A jak jeszcze się podoba i jakościowo nie jest dnem, to po co kombinować i zamartwiać się na zapas, że może kiedyś się zepsuje.

Nie ma co stwarzać sobie dziwnych dylematów. To tylko zegarek i to bardzo budżetowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To coś więcej niż zegarek, to TH, cały sposób bycia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Sam widzisz  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co do ich zegarków, to zdania nie zmieniam, ale łachy mają całkiem ok ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

I dobrze, trzeba mieć swoje zdanie, a nie ulegać  ^_^

Ale widzę, że czujesz, nieodpartą chęć, posiadania w swojej kolekcji, choć jednego, TH   :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No ja już mam, tylko nie jest to zegarek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś więcej niż zegarek, to TH, cały sposób bycia ;-)

 

Rozumiem ale jeśli chodzi o zegarki  też pozostanę przy swoim zdaniu no i dobrze że samochodów i broni nie robią :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Rozumiem ale jeśli chodzi o zegarki  też pozostanę przy swoim zdaniu no i dobrze że samochodów i broni nie robią :D

 

Żeby nie było, to w kwestii zegarków od TH, mam akurat identyczne zdanie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Ktoś przeczyta z doskoku i jeszcze pomyśli, że o Tagu piszemy :)

 

Lecę boks oglądać. Powietkin, Joshua... Będzie na co "popaczeć".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś przeczyta z doskoku i jeszcze pomyśli, że o Tagu piszemy :)

 

Lecę boks oglądać. Powietkin, Joshua... Będzie na co "popaczeć".

Fakt, temat się rozwija. Znaczy jest potencjał w tym TH.

P.S. Dawno temu na forum, nie w galaktyce  :), był temat o zegarku z Biedronki, nie pomnę nazwy ( chyba Ennio coś tam), kilkadziesiąt stron, była moc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.