Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Patek Philippe Ref. 5968A-001 – pierwszy chronograf w kolekcji Aquanaut – Basel 2018 [zdjęcia live, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Kolekcja Aquanaut po raz pierwszy od debiutu w 1997 roku wzbogaciła się o wariant z chronografem - komplikacją idealnie wpisującą się w sportowy i dynamiczny charakter tej linii zegarków.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najfajniejsza nowość tegorocznego Basel.

Wersja z pomarańczowym paskiem to dla mnie kwintesencja casualowo-wakacyjnego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz się żyje. Nie potrafiłem sobie odmówić. Wersję na czarnym pasku już mam na pulpicie.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma stop sekundę czy tak jak poprzednia wersja oraz Seiko SKX, nie posiada? ;)

 

Żartuuuujęęę! Uwielbiam Aquanaut i bardzo chciałbym kiedyś mieć taki zegarek. Kojarzy mi się z The Beatles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

a mi sie kojarzy z zegarkiem za tysiąc zł.i jeszcze ta pomarańczowa guma

Tak tak wiem to Patek bla bla bla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz się żyje. Nie potrafiłem sobie odmówić. Wersję na czarnym pasku już mam na pulpicie.

Na czarnym pasku wygląda dużo lepiej .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie na pomarańczowym :) Ale ja generalnie bardzo lubię ten kolor. A sam zegarek sam w sobie świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zdecydowanie mechaniczna pomarańcza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Zaraz posądzicie mnie o to, że jestem  zboczeńcem.

 

Może to kwestia zdjęć , ale nie podoba mi się spasowanie gumy z kopertą  :blink:

 

A może faktycznie taki jestem, zboczony  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ta mała tarcza odpowiedzialna jest za minuty w chrono duża wskazówka za sekundy w chrono a wskazania sekund w tradycyjnym zegarze nie ma  ? dobrze to rozumiem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

czyli ta mała tarcza odpowiedzialna jest za minuty w chrono duża wskazówka za sekundy w chrono a wskazania sekund w tradycyjnym zegarze nie ma  ? dobrze to rozumiem ?

 

Dokładnie tak. W zakresie Twojego pytania Aquanaut Ref. 5968A-001 zawiera sekundową wskazówkę licznikową, a poniżej jej osi znajduje się minutowa wskazówka licznikowa, której zakres działania wynosi 60 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super słabo jak dla mnie :( a zalecenia Patka aby włączyć stoper żeby symulował  sekundy tylko to potwierdza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

no to super słabo jak dla mnie :( a zalecenia Patka aby włączyć stoper żeby symulował  sekundy tylko to potwierdza ...

 

To zależy od punktu widzenia.  :)  Mam zegarek zawierający kaliber 324 SC, którego miesięczna uśredniona niedokładność pomiaru czasu wynosi 1,5 sekundy w skali doby. Myślę, że to świetny wynik. Mechanizm CH 28-520 C to w sensie konstrukcyjnym nic innego jak właśnie kaliber 324 z wydłużoną o 10 godzin rezerwą autonomii chodu, dodanym stoperem oraz przeprojektowanym półmostkiem. Oczywiście stałe działanie stopera sprawi, że niewiele zostanie z wydłużonej rezerwy autonomii chodu Aquanauta jednak jego nieużywanie spowoduje z kolei wrażenie jakby zegarek się zatrzymał. Z drugiej strony, wygląd modelu Aquanaut ma swoje ograniczenia, a estetyka jest przecież ważna. Firma Patek Philippe określa to w następujący sposób.

 

This new Ref. 5968A-001 in steel also attracts attention with its unique aesthetic appeal and the very balanced integration of the chronograph in the exclusive Aquanaut design.

 

Chyba mają trochę racji. Czasami więcej nie znaczy, że lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.