Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Andrew97

zegarkinareke, timea, zegarki24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Spodobał mi się zegarek marki Seiko. Byłby to mój pierwszy zakup przez internet zegarka i słyszałem, ze warta zaufania jest strona zegarownia.pl. Na stronie tej ów zegarek kosztuje prawie 600zł, jednak jest niedostępny. Na ceneo wyświetliły mi się strony zegarkinareke, timea oraz zegarki24, na których cena wynosi 450zł. Tu pojawia się moje- czy sklepy te sprzedają autentyczny i oryginalny sprzęt, a jeśli tak, czy w razie ewentualnych zwrotów lub przesyłek są jakieś problemy? Pytanie kieruję zwłaszcza do tych, którzy kupowali tam zegarki lub mieli styczność z tymi portalami. 

Z góry dziękuję za informacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem kiedyś zegar na zegarkinareke, co prawda kosztowało to trochę stresu, gdyż jak wiadomo opinie bardzo różne, cena fajna, jest wszystko ok jak towar dotrze cały i zdrowy, gorzej gdy cos z nim nie tak, wówczas zaczynają się schody, pytasz czy oryginalne, myślę że nie ma tam w ofercie nic na tyle szczególnego aby ktoś to podrabiał. Co ważne i czego nie ma w opisie gwarancja międzynarodowa, czyli żadna :unsure: pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.