Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Miketha4

Omega Speedmaster Moonphase z 1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wczoraj stałem sie szcześliwym posiadaczem zegarka Omega Speedmaster Moonphase i chciałbym dowiedzieć się czy jest to aotentyczny zegarek i jaka może być jego wartość? Dowód zakupu wskazuje na zakupu w 1989roku.

 

Czy ktoś może pomóc w potwierdzeniu modelu?

 

 

 

post-104171-0-58988800-1522776834_thumb.jpgpost-104171-0-77780200-1522776840_thumb.jpgpost-104171-0-77776500-1522776846_thumb.jpgpost-104171-0-36051600-1522776854_thumb.jpgpost-104171-0-65942600-1522776863_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na oryginał ,choć bez zdj. werku nikt ci nie da 100% gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na oryginał ,choć bez zdj. werku nikt ci nie da 100% gwarancji

Sam boje sie otwierać jutro planuje odwiedzić Omega Butique w Warszawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wygląda.... Otwarcie przez zegarmistrza potwierdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja z 1989 i do tego nigdy nie był używany ;)

 

Zna ktos dokładny model i orientacyjna wartość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci jego wartość? Jest wart tyle, ile za niego zapłaciłeś.

Przeczytaj regulamin, bo od pytań o wartość zegarka można oszaleć...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie ten zegar.Jeśli stan NOS to trochę jest wart.Myślę,że kupisz za niego współczesnego Suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szperając szperajac w necie wychodzi ze to jest Omega 345.0809 Speedmaster Professional Moonphase

 

Z tego co wyczytałem to było ich wyprodukowanych ok 1300 w latach 1985-88. W srodku caliber 866.

 

Czy ktos moze potwierdzić ze to ten model?

 

Dostałem go w prezencie wiec sprzedawać nie planuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to ten. Przeciez pisze na karcie nawet.

za co sie dostaje takie zegarki? tylko nie mow ze na komunie?


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie wyglada to na stan NOS ,chyba ze był luzem trzymany w szufladzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był w pudełku trzymany przez 29lat...

 

Na szczęście nie na komunie :P miał byc prezentem ślubnym ale ze mi nie spieszno a latka lecą ;€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przeglądzie nie zapomnij.Troszkę się zastał przez lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie ktos orientuje sie ile taki przegląd moze kosztować i jakies miejsce w Warszawie gdzie nie bedzie strach go oddać...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był w pudełku trzymany przez 29lat...

Na szczęście nie na komunie :P miał byc prezentem ślubnym ale ze mi nie spieszno a latka lecą ;€

Mam nadzieje ze wycałowałes po stopach tą osobę nawet za samą świadomość tego co jest naprawdę dobre bo mogła ci kupić jakiegoś kwarcoka :))

Napisz coś więcej kto, jak i co bo takie historie tu nie często się zdarzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze wycałowałes po stopach tą osobę nawet za samą świadomość tego co jest naprawdę dobre bo mogła ci kupić jakiegoś kwarcoka :))

Napisz coś więcej kto, jak i co bo takie historie tu nie często się zdarzają

Sama historia nie jest jakas niewiadomo jak porywająca ;) moj dziadek duzo podróżował zarówno sluzbowo jak i prywatnie w latach 70. i 80. Ja urodziłem sie w 84...a ze dziadek zawsze myślał z wyprzedzeniem to podczas jednej z podróży do RFNu kupił ten zegarek. I tak oto podczas swiat wielkanocnych wziął mnie na bok i zakomunikował mi ze ma dla mnie zegarek ktory kiedys kupił z myślą o mnie :) nastepnego dnia wręczył w oryginalnym pudełku ten oto zegarek, mowiac ze miał to byc prezent ślubny i miało tu byc wygrawerowane moje imie i imie przyszłej małżonki ale z racji tego ze mi nie spieszno do ozenku to postanowił dac mi go teraz. W momencie jak otworzyłem pudełko wiedziałem tylko ze to Omega i nie znałem jej wartości ani co to za zegarek. Uprzedził mnie tylko ze jak kiedys bede zgłaszał majątek do Urzędu Skarbowego to zebym nie zapomniał zgłosić tego zegarka jak to zapomniało sie pewnemu politykowi :P

I tak oto stałem sie posiadaczem drugiego zegarka w swoim zyciu (pierwszy to był Gshok ktorego dostałem na komunie :P ). I tak oto zaczęły sie moje poszukiwania związane z identyfikacja zegarka oraz rozszyszfrowaniem o co chodził z przestroga dziadka i urzędu skarbowego. Jak natrafiłem na artykuły o tym, ze nie było ich zbyt wiele wyprodukowanych nie do konca chciało mi sie wierzyć, szukałem dalej i znajdowałem rozne oferty historyczne sprzedaży tego modelu czy nawet jedna bieżąca nie do konca wierzyłem ze ten prezent moze miec az taka wartosc...a jednak ;) zegarek oczywiscie ma dla mnie większa wartosc sentymentalna niz finansowa i szczerze to podobał mi sie chyba bardziej kiedy nie wiedziałem ile moze byc potencjalnie wart :) ale jak juz napisałem jest to prezent i jak widac chyba jedyny w swoim rodzaju takze na pewno bede go nosił z duzym sentymentem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie Twój dziadek wiedział co dobre , ja na twoim miejscu nosił bym go rzadko albo tylko na jakieś specjalne okazje tak by był w jak najlepszej kondycji

Czasami nie wiadomo co życie przyniesie i może kiedyś będziesz musiał go sprzedać. Daj do serwisu na czyszczenie i smarowanie

Aha i dobrze ze zegarek uniknął grawerki wartość by nieco ucierpiała :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie Twój dziadek wiedział co dobre , ja na twoim miejscu nosił bym go rzadko albo tylko na jakieś specjalne okazje tak by był w jak najlepszej kondycji

Czasami nie wiadomo co życie przyniesie i może kiedyś będziesz musiał go sprzedać. Daj do serwisu na czyszczenie i smarowanie

Aha i dobrze ze zegarek uniknął grawerki wartość by nieco ucierpiała :))

A jaki serwis w Warszawie polecacie? Autoryzowany Omegi ma chyba nie najlepsze opinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy niech się wypowiedzą ja omegi jeszcze nie miałem okazji serwisować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

O stary! Wiesz co masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.