Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swierszczu

Bazarek

Rekomendowane odpowiedzi

Przez chwile słabości ;) wystawiłem swój zegarek na bazarek :D zdarza się. Na szczęście nikt go nie kupił ale nie w tym rzecz. W ramach usuniętego przeze mnie już ogłoszenia dałem link do zdjęcia na instagramie. Jeden z kolegów modow poprosił mnie żebym jednak wstawił zdjęcie zegarka. Tak tez zrobiłem i tu ta prośba. Czym różni się link w ogłoszeniu do instagrama od linku którzy podają niektórzy w ogłoszeniach do swoich galerii nie wstawiając zdjęć bezpośrednio do ogłoszenia.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Szkoda, że osunąłeś już swoje ogłoszenie.

Mimo wszystko Twój link do instagrama trochę się różnił od linków do galerii którą wystawiają koledzy.

 

W każdym bądź razie... już niedługo będzie zupełnie nowy regulamin i dużo zmian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

I dobrze, bo to fajny zegarek jest ;)

Jak już wspomniałem, w przygotowaniu jest nowy regulamin i nowe wytyczne. Więc moim zdaniem nie ma co teraz tego roztrząsać... tak mi się wydaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, bo to fajny zegarek jest ;)

Jak już wspomniałem, w przygotowaniu jest nowy regulamin i nowe wytyczne. Więc moim zdaniem nie ma co teraz tego roztrząsać... tak mi się wydaje ;)

Będzie nowy regulamin Bazarku, czy całego Forum ? :o


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, bo to fajny zegarek jest ;)

Jak już wspomniałem, w przygotowaniu jest nowy regulamin i nowe wytyczne. Więc moim zdaniem nie ma co teraz tego roztrząsać... tak mi się wydaje ;)

Ja tak gwoli formalności a nie roztrząsania. Żeby na ewentualna przyszłość widzieć

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Będzie tak dobrze jak jeszcze nigdy nie było :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo z reguły lepsze jest wrogiem dobrego :D

Dobra temat raczej do zamknięcia.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Rozwiń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podstęp, nie rozwijaj!


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń :)

Nie daj się sprowokować :ph34r:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nic z konkretów się nie dowiesz. Tylko tyle, że są równi i równiejsi. I tak od lat to leci :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nic z konkretów się nie dowiesz. Tylko tyle, że są równi i równiejsi. I tak od lat to leci :)

Sprawiedliwie, to nie znaczy RÓWNO B)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być prowizja od sprzedaży 


20% 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Podobno ma być prowizja od sprzedaży

 

20%

Profesjonalny ma oddawać połowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech podbiciach za każde następne dodatkowo 5% :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu P. Ratyński napisał : "Według mnie na forum w ogóle nie powinno być działu do handlowania. Albo handlujemy sobie prywatnie na PW, albo zakładamy aukcje internetową poza forum. Ale to jest tylko moje zdanie."

Jestem tego samego zdania ale myślę, że to głos mniejszości, w związku z tym utworzyć Dział: kupię, sprzedam, wymienię" gdzie zainteresowani zamieszczają ogłoszenie bez zdjęć a dalszy ciąg odbywa się na PW.

Oczywiście wymóg 50 postów nie byłby koniecznością /co być może spowoduje, że nie będzie beznadziejnego nabijania postów/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię oglądać oferty i zdjęcia zegarków, nawet jak nie jestem bezpośrednio zainteresowany. Mam z tego powodu rozeznanie co do wartości czasomierzy i można pooglądać ładne zegarki. Mi tam wcale nie przeszkadza bazarek. B)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię oglądać oferty i zdjęcia zegarków, nawet jak nie jestem bezpośrednio zainteresowany. Mam z tego powodu rozeznanie co do wartości czasomierzy i można pooglądać ładne zegarki. Mi tam wcale nie przeszkadza bazarek. B)

Oczywiście masz prawo.

Pooglądać ładne zegarki można też w "galerii" czy "jaki zegarek masz dziś na ręku" -  te wystawiane na bazarku nie koniecznie wszystkie są ładne - to zależy od talentu fotografa! Natomiast "rozeznanie co do wartości czasomierzy" to myślę, że nie koniecznie. Nie znamy faktycznej ceny sprzedaży a w wielu ofertach sam sprzedający potrafi zejść z pierwotnej ceny o kilkadziesiąt procent ! Sądzę, że ceny aukcyjne są bardziej miarodajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należałoby też usunąć zapisy których nie da się automatycznie (w ustawieniach portalu) kontrolować, czyli maks. 3 tematy i podbijanie co 48h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największą obrazą forumowiczów to wystawianie na bazarku dużo drożej (nawet kilka stówek) niż to samo, ta sama osoba na allegro - tam jeszcze odejdzie prowizja więc różnica w cenie się zwiększy 

Dla mnie to jest próba wykorzystania reputacji forum do zrobienia z kogoś idioty i nabicia go w butelkę 

Linków nie podam może zainteresowani przeczytają i zmienią podejście 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największą obrazą forumowiczów to wystawianie na bazarku dużo drożej (nawet kilka stówek) niż to samo, ta sama osoba na allegro - tam jeszcze odejdzie prowizja więc różnica w cenie się zwiększy 

Dla mnie to jest próba wykorzystania reputacji forum do zrobienia z kogoś idioty i nabicia go w butelkę 

Linków nie podam może zainteresowani przeczytają i zmienią podejście

 

Pewnie wychodzą z założenia, że reputacja forum to wartość dodana. :D

Jak nie przymierzając ceny w butiku i na Chrono24 :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największą obrazą forumowiczów to wystawianie na bazarku dużo drożej (nawet kilka stówek) niż to samo, ta sama osoba na allegro - tam jeszcze odejdzie prowizja więc różnica w cenie się zwiększy 

Dla mnie to jest próba wykorzystania reputacji forum do zrobienia z kogoś idioty i nabicia go w butelkę 

Linków nie podam może zainteresowani przeczytają i zmienią podejście 

 

Serio ktoś tak robi..?  :rolleyes:  Ale bywa wesoło, to fakt. Do mnie kiedyś w wiadomości do mojego ogłoszenia na OLX pewien koleś wystartował z pretensjami: "Jareczku, na KIZI i Czasoholikach" ceny inne... A kiedy mu wyjaśniłem, że owszem, inne (czyli niższe albo z rabatami), bo na forum i grupach są pasjonaci zegarków, a nie ludzie, dla których zegarek to przeważnie jedynie gadżet, obraził się (chociaż przecież sam musiał być forumowiczem i członkiem ww. grupy, skoro zauważył te różnice).  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mnie zdarza się

 

Dla mnie największą obrazą forumowiczów to wystawianie na bazarku dużo drożej (nawet kilka stówek) niż to samo, ta sama osoba na allegro - tam jeszcze odejdzie prowizja więc różnica w cenie się zwiększy 

Dla mnie to jest próba wykorzystania reputacji forum do zrobienia z kogoś idioty i nabicia go w butelkę 

Linków nie podam może zainteresowani przeczytają i zmienią podejście 

Ja robię dokładnie odwrotnie  ;) Ja decyduje się jednocześnie wystawić też na Alle... i OLX, to tam jest drożej. Może nie dużo drożej - w przypadku Alle... głównie chodzi o prowizję, ale zawsze więcej, niż na naszym bazarku  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.