Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
swierszczu

Bazarek

Recommended Posts

Dla mnie największą obrazą forumowiczów to wystawianie na bazarku dużo drożej (nawet kilka stówek) niż to samo, ta sama osoba na allegro - tam jeszcze odejdzie prowizja więc różnica w cenie się zwiększy 

Dla mnie to jest próba wykorzystania reputacji forum do zrobienia z kogoś idioty i nabicia go w butelkę 

Linków nie podam może zainteresowani przeczytają i zmienią podejście 

Serio ktoś tak robi..?  :rolleyes:  Ale bywa wesoło, to fakt. Do mnie kiedyś w wiadomości do mojego ogłoszenia na OLX pewien koleś wystartował z pretensjami: "Jareczku, na KIZI i Czasoholikach" ceny inne... A kiedy mu wyjaśniłem, że owszem, inne (czyli niższe albo z rabatami), bo na forum i grupach są pasjonaci zegarków, a nie ludzie, dla których zegarek to przeważnie jedynie gadżet, obraził się (chociaż przecież sam musiał być forumowiczem i członkiem ww. grupy, skoro zauważył te różnice).  :lol:

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Guest fidelio

Mnie zdarza się

Dla mnie największą obrazą forumowiczów to wystawianie na bazarku dużo drożej (nawet kilka stówek) niż to samo, ta sama osoba na allegro - tam jeszcze odejdzie prowizja więc różnica w cenie się zwiększy 

Dla mnie to jest próba wykorzystania reputacji forum do zrobienia z kogoś idioty i nabicia go w butelkę 

Linków nie podam może zainteresowani przeczytają i zmienią podejście 

Ja robię dokładnie odwrotnie  ;) Ja decyduje się jednocześnie wystawić też na Alle... i OLX, to tam jest drożej. Może nie dużo drożej - w przypadku Alle... głównie chodzi o prowizję, ale zawsze więcej, niż na naszym bazarku  :)

Mnie zdarza się

Ja robię dokładnie odwrotnie  ;) Ja decyduje się jednocześnie wystawić też na Alle... i OLX, to tam jest drożej. Może nie dużo drożej - w przypadku Alle... głównie chodzi o prowizję, ale zawsze więcej, niż na naszym bazarku  :)

No to co Ci "się zdarza", bo nie rozumiem.... :rolleyes:

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Guest fidelio

Nic mi się nie zdarza :-) Jakiś chochlik się wkradł ;-) Raz jeszcze, jeśli wystawiam jednocześnie u nas, na Alle... i OLX, to na Alle... i OLX wystawiam drożej :-) Żeby nie było, przy takich okazjach forumowych Kolegów nie obrażam :-)

Edited by fidelio

Yyy... Że co? :D  :lol:

Dla kolegów z forum jest taniej, napisał @fidelio. :wub:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Dla kolegów z forum jest taniej, napisał @fidelio. :wub:

I tak właśnie powinno być - na forum taniej przynajmniej o prowizję i dodatkowo jak ktoś ma coś ciekawego, rzadkiego, wyjątkowego i poszukiwanego to najpierw na forum powinien się pojawić dając prawo pierwokupu "swoim" wtedy może być nawet za zawyżoną cenę (rzadkie zegarki mają prawo być drożej cenione) dopiero jak nikt nie kupi przez jakiś czas i zegarek powędruje na allegro to wtedy cena powinna uwzględniać choćby różnicę prowizji 

Oczywiście może sobie każdy sprzedawać jak chce i za ile chce ale dla mnie taki typek to .............. j

Guest fidelio

Dokładnie tak jest, jak coś wystawiam, to na naszym bazarku jest NAJNIŻSZA cena  :) Nad prawem "pierwokupu" musze się jeszcze zastanowić  ;)

Yyy... Że co? :D  :lol:

W sensie, że tak jak napisał wcześniej Kolega @Paweł Bury, Kolegów na forum NIE OBRAŻAM ceną wyższą niż ta, za którą oferuję te same zegarki gdzie indziej  :) Ale to już Kolega @Jędrula.wawa wyjaśnił, wchodząc w rolę mojego osobistego adwokata, za co jestem mu dozgonnie wdzięczny  ;)

Edited by fidelio

Kilka lat temu może to była prawda.

Teraz tu jest wieksze bydło niz na allegro  :(

Guest fidelio

Kilka lat temu może to była prawda.

Teraz tu jest wieksze bydło niz na allegro  :(

Może nie mam tu jakiegoś ogromnego stażu, ale póki co, tego bydła jeszce nie odczułem... I w sensie, że na bazarku? Jak?

Na bazarku.

Na alle jest zwyczajowe "witam", a tutaj od razu "sprzedaz za 1000" lub "dam 300 i koze" ;)

Na pewno macie racje, ale ja nie mam tysiecy zaufanych kolegow, bo sie tu zarejestrowali ;)

...

W każdym bądź razie... już niedługo będzie zupełnie nowy regulamin i dużo zmian :)

Jak pracujecie nad nowym regulaminem bazarka, to może będzie trzeba dać choć jedno zdjęcie przedmiotu w ogłoszeniu, a jak ktoś chce to może dać linki do galerii czy zdjęć.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Szkoda, że osunąłeś już swoje ogłoszenie.

Mimo wszystko Twój link do instagrama trochę się różnił od linków do galerii którą wystawiają koledzy.

W każdym bądź razie... już niedługo będzie zupełnie nowy regulamin i dużo zmian :)

Czy będzie wprowadzony podział na zegarki nowe i używane ?

Deus Dona Me Vi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.