Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jedruuus

Gdzie kupić ten model Seiko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszukałem chyba każdy sklep z Polski z zegarkami, w żadnym nie ma już Seiko Presage SARX035. Macie jakieś pomysły skąd ściągnąć ten zegarek? Oczywiście sklep może być z zagranicy lub Polski, sprawdzony, nie chcę się naciąć na podróbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie, gdziekolwiek kupisz ten zegarek, gwarancja producenta realizowana będzie wyłącznie w Japonii.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego zegarka nigdy w PL dystrybucji nie bylo jak wielu innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.seiyajapan.com/products/seiko-automatic-presage-sarx035

http://www.creationwatches.com/products/seiko-automatic-watches-69/seiko-automatic-presage-japan-made-sarx035-mens-watch-8865.html

Wracam jeszcze raz do tematu. Ten zegarek to u nas towar deficytowy. Mam dwa sklepy do wyboru, w Seiya jest niższa cena, ale opłaty pewne. Natomiast w Creationwatches nie zawsze były one naliczane. Jak myślicie skąd go lepiej ściągnąć?

Co do gwarancji realizowanej w Japonii, zdaje sobie z tego sprawę, jednak nie zakładam awarii w trakcie okresu gwarancyjnego. Mechanizm znany w Polsce, gorzej będzie np. ze wskazówkami czy szkiełkiem w razie stłuczenia. Ale wtedy serwisy mogą ściągnąć te części prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc, jestem zielony w kupowaniu dóbr luksusowych zza granicy(przez paypal). Proszę o pomoc kogoś, kto ma doświadczenie i poradzi krok po kroku jak zakupić ten zegar przez Seiyajapan. Priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można ściągnąć, kwestia kasy.

Jak kupić zegarek krok po kroku? Na stronie seyia jak i creation masz cała platformę zakupową.

Podatek do zapłaty to 23%vat (175$) plus mało znaczące cło. W seyia zapłacisz i w creation pewnie też jeśli wysyłają paczke kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Hammer

Piękny jest ten zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.