Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafio77

Który z tych dwóch podanych zegarków

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek TAG Heuer Carrera Calibre16 Chronograph 41mm CV201AJ.BA0727

Lub

Zegarek Omega Speedmaster Racing Co-Axial Chronograph 40mm 326.30.40.50.01.001

 

Kwotowo podobnie ,ale interesuje mnie opinia tych którzy mieli a przynajmniej macali te dwa zegarki

No i kwestia mechanizmów który jednak byłby lepszym wyborem

Z góry dzięki

Obydwa mi się podobają wiec będą decydowały szczegóły techniczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki czyli mechanizmy porównywalne skoro tak to zdecyduje test nadgarstkowy

Ciekawi mnie tez jakość wykonania czy na podobnym poziomie czy może są niuanse które jednak przemawiają na korzyść jednego z nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie subiektywnie wolałbym Omegę. Wygląd, rozmiar i...jakoś TH nie mogę przełknąć


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie kwestia mechanizmów

Th baza to sellita zapewne

a w omedze chyba eta poprawcie jesli się mylę

Chodzi jednak o to czy dużo ingerowały te marki w oba mechanizmy czy może jednak jest tak ze np. sellita która siedzi w TH to taka podstawowa półka bez jakiś większych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponieważ ten temat wraca jak bumerang co jakis czas to zacytuję odpowiedż jaką kiedyś udzielił mi jeden z Kolegów @Sanik, gdy również zastanawiałem się na zakupem drogiego zegarka na bazie ETA.W chronografie Racing będzie inna ale zapewne podobnie to wygląda:

 

 

 

Eta 2824 występuje w czterech wersjach:
Standard, Elabore, Top, Chronometre.
O tym co działa w danym zegarku decyduje jego producent i sprzedawca mechanizmów, czyli Swatch Group, który ostatnio mocno ogranicza sprzedaż poza grupę. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponieważ ten temat wraca jak bumerang co jakis czas to zacytuję odpowiedż jaką kiedyś udzielił mi jeden z Kolegów @Sanik, gdy również zastanawiałem się na zakupem drogiego zegarka na bazie ETA.W chronografie Racing będzie inna ale zapewne podobnie to wygląda:

 

 

 

Eta 2824 występuje w czterech wersjach:[/size]Standard, Elabore, Top, Chronometre.[/size]O tym co działa w danym zegarku decyduje jego producent i sprzedawca mechanizmów, czyli Swatch Group, który ostatnio mocno ogranicza sprzedaż poza grupę. [/size]

 

 

[/size]

To ja wiem

Tylko co siedzi w tej omedze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kaliber 3330 też bazuje na ETA.Wyczytałem, że to  A08.L01  bazujący na Valjoux 7750 ale zmodyfikowany o wychwyt Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Zaświtała mi tez myśl by poczekać i być może w sierpniu kupić tudora bb heritage 39mm cena po rabacie będzie w okolicach 12-13k a wiec podobnie jak powyższe zegarki ale za to na manufakturowym mechanizmie

Co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor BB heritage , znacznie odbiega stylistycznie od zegarków spośród ktorych miałeś wybierać.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor BB heritage , znacznie odbiega stylistycznie od zegarków spośród ktorych miałeś wybierać.

Może i odbiega ale stylistycznie tez mi pasuje ,do tej pory nawet nie brałem pod uwagę BB bo były za duże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.