Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

b_easy

Wakacje 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

jako że właśnie dziś kupiłem bilety do Walencji (bezpośrednie połączenie z Poznania) będę szukał miejsca noclegowego dla swojej Rodziny.

Jeśli jakimś przypadkiem macie namiary to będę wdzięczny.

 

A Wy gdzie się wybieracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukałbym na https://www.homeaway.pl właścicielami sa przeważnie brytyjczycy lub niemcy. Ale zostalo malo czasu . ja latalem do hiszpanii przez 9 lat lotnisko Alicante obszar torevieja . pozdr pomysl tez o samochodzie z wypożyczalni czy nie bedzie potrzebny. Pozdr

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 5 lat Airbnb I jak w różne miejsca jechałem nie było problemu. Raz w Polsce zarezerwowałem i 5 dni przed przyjazdem mi anulowali..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho.Lecimy w to samo miejsce. Wybieram się do Walencji na poczatku maja. Zarezerwowaliśmy sobie noclegi właśnie na air bnb. Mam nadizeję,że nic nie anulują. Nocleg w dzienicy Cabanyal Cały domek dla 5 osób. Wyszło ok 2000 zł za 8 noclegów. W jakim terminie się wybierasz? 

Sam chciałbym wybrać się jeszcze gdzieś w Polskę, pewnie również zastanowimy się nad wynajęciem sobie mieszkania. o wiele wieksza wygoda niż hotel i wychodzi również taniej.  https://www.sunandsnow.pl/ -  zerknijcie sobie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku kolejny raz wybieram się do Czarnogóry. Jak ktoś nie miał okazji to gorąco polecam. Wyjątkowe miejsce i wyjątkowi ludzie. Jak ktoś będzie chętny to mogę opowiedzieć więcej.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na

Oho.Lecimy w to samo miejsce. Wybieram się do Walencji na poczatku maja. Zarezerwowaliśmy sobie noclegi właśnie na air bnb. Mam nadizeję,że nic nie anulują. Nocleg w dzienicy Cabanyal Cały domek dla 5 osób. Wyszło ok 2000 zł za 8 noclegów. W jakim terminie się wybierasz? 

Sam chciałbym wybrać się jeszcze gdzieś w Polskę, pewnie również zastanowimy się nad wynajęciem sobie mieszkania. o wiele wieksza wygoda niż hotel i wychodzi również taniej.

 

Ja będę na początku lipca. Też z Airbnb. Niestety w sezonie nie jest tak atrakcyjnie cenowo, ale jak ma się dzieci to nie ma wyboru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Ja będę na początku lipca. Też z Airbnb. Niestety w sezonie nie jest tak atrakcyjnie cenowo, ale jak ma się dzieci to nie ma wyboru...

 

Moim zdaniem czesto pomijane są niepotrzebnie tereny na wschód od Polski. W tym roku planuję wyjazd na litwę. Może i kogoś zainteresuje. 

 

Żółte smoothe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro pruję do Chorwacji. Trochę świata zjeździłem, ale tam klimat najbardziej mi pasuje. Oczywiście zawsze wybieramy miejsca spokojne, Makarska nas nie bawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, w tamtym roku byłem na południu Dubrowniku ale to ludzi mega, imreza, nocne harce turystów. Znacie jakieś miejsca w tym pięknym kraju gdzie można odpocząć w miarę spokojnie? 32lata na karku ale stronię od imprez, pijackich nocy itp.

Czytałem o wyspie Pag, że tam można właśnie w miarę w spokoju powakacjować. W miarę bezludne plaże, sennie, spokojnie, nostalgicznie jadł na greckiej prowincji niemalże (z recenzji internetowych).

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podobają Ci się okolice Makarskiej a nie chcesz tłumu zerknij na miejscowość Igrane.

Mała miejscowość i doskonała baza wypadowa..

Na Pagu zależy gdzie trafisz - Novalija to dosyć rozrywkowe miejsce z życiem nocnym.

Jeżeli ma być superspokojnie to może Metajna, ale nie każdy lubi takie klimaty.

Sama wyspa trochę księżycowa krajobrazowo, ale warta odwiedzenia ze względu na plaże.

Zerknij na forum www.cro.pl

Tam znajdziesz wszystkie interesujące informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, w tamtym roku byłem na południu Dubrowniku ale to ludzi mega, imreza, nocne harce turystów. Znacie jakieś miejsca w tym pięknym kraju gdzie można odpocząć w miarę spokojnie? 32lata na karku ale stronię od imprez, pijackich nocy itp.

Czytałem o wyspie Pag, że tam można właśnie w miarę w spokoju powakacjować. W miarę bezludne plaże, sennie, spokojnie, nostalgicznie jadł na greckiej prowincji niemalże (z recenzji internetowych).

Polecam uroczą i spokojną miejscowość Primosten.

Blisko Trogir, Split i Sibienik, statkiem można na wodospady Krka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam uroczą i spokojną miejscowość Primosten.

Blisko Trogir, Split i Sibienik, statkiem można na wodospady Krka.

 

Polecam jak najbardziej. Niedaleko Splitu można podskoczyć do malowniczej Breli i Baśki Vody. Stamtąd można popłynąć na wyspy między innym Hvar. Wymarzone wakacje. W tym roku nie jadę tam ale marzę by tam wrócić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.