Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cubano

Tag Aquaracer 300 czy cos innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Przy KAŻDYM zegarku, czy to Tag, czy Omega, czy AP lub Patek, usłyszysz opinie, że przepłacasz, że przereklamowany, brzydki i że ktoś wybrałby inny. Tak samo jak usłyszysz pochwały i gratulacje za wybór, opinie, że świetny, że ktoś o nim marzy itp. Każdy zegarek jest wart ceny, którą klient jest w stanie za niego zapłacić i nie ma tu znaczenia mechanizm, design itp. Dla jednego Aquaracer to kicha, dla innych (w tym mnie, bo posiadam go od 2-3 miesięcy) to świetny zegarek.

Ja Ci ogólnie życzę, abyś przy wyborze zegarków kierował się tylko swoimi opiniami i postował tu zdjęcia nowych nabytków PO fakcie, a nie pytał się innych, czy to będzie dobry wybór:) I zastanów się czy może nie jest tak, że jeśli masz dużo wątpliwości to znaczy, że dany zegarek po prostu nie jest TYM:)

Zegarek juz zamowiony ;)

 

Mam nadzieje, ze dojdzie 43mm bo w specyfikacji tak bylo podane a na zdjeciu prawdopodobnie 41mm.

 

Zgadzam sie w calosci z Twoim postem.

Chyba mialem na celu przeczytanie opinii innych uzytkownikow tego zegarka.

 

Wiem, ze to musi byc ten , inne bylyby tylko chwilowym zastepstwem.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


Hola!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bajera:) Tagi są zegarkami bardzo męskimi, masywnymi i rzucającymi się w oczy - trochę szpanerskimi, ale ja to uznaję za plus, bo to nie festyniarski szpan;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek juz zamowiony ;)

 

Mam nadzieje, ze dojdzie 43mm bo w specyfikacji tak bylo podane a na zdjeciu prawdopodobnie 41mm.

 

Zgadzam sie w calosci z Twoim postem.

Chyba mialem na celu przeczytanie opinii innych uzytkownikow tego zegarka.

 

Wiem, ze to musi byc ten , inne bylyby tylko chwilowym zastepstwem.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Gdzie zamówiłeś? chrono?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.