Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fox

PREDOM METRON

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuć zdjęcie tej membrany.Ja też mam lekko naddartą przy obudowie głosnika i to nie wpływa na jakość bicia.Trzeba zobaczyć jakie masz uszkodzenie.Na Allegro  ktoś teraz sprzedaje cały gong z głośnikiem,ale to opcja jak się nie da naprawić tego co masz.

Dzięki za odpowiedz, niestety moją membrane zjadły mole. No i chyba starość, Jest na alledrogo ale też lekko uszkodzona. Zastanawiałem się właśnie nad adoptowaniem membrany głośnikowej pytanko czy tylko dobiorę taki rozmiar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,pojawiam się tak jak pisałem w poście nr 96 .Zegar przez te prawie pół roku sprawował sie bez zarzutów nie licząc tego incydentu ze sprężyną naciągową mechanizmu bicia.Wszystko było do czasu włączenia centralnego ogrzewania na jesieni .Od tego czasu zegar zaczoł sie opóźniać i na dzień dzisiejszy opóźnia się o 2 minuty.Nic nie będę regulować i przeczekam zime i jak wróci wiosna to zobacze czy sam powróci do tego swojego chodu co pisałem w poście 96.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to w cieple bywa. Ogonek się wydłuża :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to w cieple bywa. Ogonek się wydłuża :D

Zapytanie - czy Metron stosował takie skrzynki ? Dziękuję .

post-66523-0-20876500-1545228655_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Skrzynia jest albo stara, stylistycznie z przełomu XIX wieku, albo to nowa kopia.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Skrzynia jest albo stara, stylistycznie z przełomu XIX wieku, albo to nowa kopia.

To na 100% kopia - dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.