Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SzymonJestem

Pierwszy poważny portfel :D

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jako że ostanio zacząłem wychodzić z domu (szok!), przydałby się pierwszy prawdziwy portfel. Jestem miłośnikiem prawdziwej skóry i innego materiału nie uznaję :D Polecicie jakąś markę, bądź model do ok. 100 zł z przegrodami na monety, banknoty i przynajmniej 1/2 karty?

Pozdrawiam,

Szymon

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100pln to wyzwanie. szukaj Puccini. Mają wyprzedaż.polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100pln to wyzwanie. szukaj Puccini. Mają wyprzedaż.polecam

Dzięki, przejrzałem parę Puccini, ale nie zaiskrzyło Muszę przejrzeć więcej. Wiem, 100 złotych to niezbyt dużo na portfel, ale nie jestem biznesmenem, a nastolatkiem ;) Dodam, że portfel może być używany, chociaż nie wiem czy ktoś w ogóle takie sprzedaje :D Parę na olx jest.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem miłośnikiem prawdziwej skóry i innego materiału nie uznaję 

 

 

To powinieneś mieć świadomość ile powinien kosztować taki portfel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinieneś mieć świadomość ile powinien kosztować taki portfel :)

Czy oznaczenie na portfelach "skóra naturalna" oznacza że jest to prawdziwa skóra? Bo tak myślałem, a takie są w moim zasięgu

Pozdrawiam

 

Edit: Poczytałem, skóra naturalna, to prawdziwa skóra, a więc nie rozumiem czemu miałoby mi nie wystarczyć funduszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pewnie miał na myśli z prawdziwej dobrej jakościowo skóry, z dobrej garbarni, bez wypełnien ze sztucznych materiałów ( jak ma to miejsce zazwyczaj w masowej produkcji) ;) Jednak na poczatku przygody kolegi dajmy mu zasmakować czegoś dla "ogółu" :)

 

Powienienś popatrzeć na ofertę marki Peterson. To całkiem dobre jakościowo portfele ze skóry, z takim designem "luzacko" eleganckim czyli odpowiednim dla Ciebie jako młodego człowieka :)

 

Sam borykałem się z taką decyzją i około 2 lata temu za całe 80 zł kupiłem portfel Pierre Cardin. Złego słowa nie mogę powiedzieć, używany codziennie a wygląda jak nowy, szwy całe, klejenia całe. On już bardzo długo wytrzymał jak na mnie :)

 

Nie mam portfela ale mam pasek do spodni z firny Betlewski. Pasek również mam około 2 lat i trzyma się całkiem dobrze więc myślę, że i z portfelami nie powinno być najgorzej. A teraz mają fajną promocję.

http://allegro.pl/skorzany-portfel-meski-betlewski-poziomy-zapinany-i7157741833.html#thumb/3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jako że ostanio zacząłem wychodzić z domu (szok!), przydałby się pierwszy prawdziwy portfel. Jestem miłośnikiem prawdziwej skóry i innego materiału nie uznaję :D Polecicie jakąś markę, bądź model do ok. 100 zł z przegrodami na monety, banknoty i przynajmniej 1/2 karty?

Pozdrawiam,

Szymon

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

https://www.peterson.com.pl/pl/

 

Zobacz tutaj. do 100 zł modeli jest niewiele, ale jakbyś zwiększył do 130 zł to już oferta trochę się rozszerza (przynajmniej w Patersonie). Ochnik też daje radę, dobrze polować na promocje.

 

 

 

EDIT: dopiero zauważyłem, że Paterson już został wspomniany wyżej. Tak czy siak warto przejrzeć.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyprzedażach Wittchen, Pierre Cardin, Vip Collection bez problemu za 100 da się trafić przyzwoity portfel. W sklepach outletowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochnik dość fajny, tylko drogi :/ Na skórzany portfel z przeznaczonym budżetem stać mnie tylko jeden z tej marki :/ A co sądzicie o używanych portfelach, warto?

 

Jak na razie Betlewski wydaje się być najlepsza propozycja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej nie ryzykować używanych bo skóra z czasem matowieje, staje się twarda i pęka.

 

Betlewski wydaje mi się spoko opcją w tym budżecie, choć nie chcę by było na mnie bo nie miałem go w ręce i tak jak pisałem mogę w miarę polecić ich paski do spodni :) 

 

A taki Cardin?

http://allegro.pl/portfel-meski-skorzany-pierre-cardin-modny-skora-i7165367491.html#thumb/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany potfel? No nie wiem. Ja mam wojasa tyle, że nieco poza budżetem. Ma chyba z 3 lata, używany codziennie, praktycznie jak nowy. Na rogach lekko przytara farba ale można pomyśleć, że to specjalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Cardin nawet spoko, tylko że ja mam jeszcze jedno skrzywienie o którym zapomniałem powiedzieć :D Chcę aby portfel był brązowy. Może być jasny brąz, ciemny brąz, czy nawet pochodzący pod żółty. Po prostu lubię taka skórę :D Czarne do mnie strasznie nie przemawiają. Peterson też super, tyle że 100 złotych to górna granica (no dobra, 110 w porywach :D). A za tą cenę maja tylko bieda portfel z bilonówka, który jest śliczny, ale mało użyteczny.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ochnika po rabacie spokojnie wyrwiesz za 100 zł lub niżej.

Ja bym polecił.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw dobrze prawi, Koleżanka na Święta dla męża kupiła Ochnika za 75 zł i przyznam, że jakość skóry różniła się od mojego Cardina ( na plus dla Ochnika).

http://allegro.pl/ochnik-skorzany-portfel-meski-ex-vn1824-89-z14-i7285295490.html

https://ochnik.com/portfel-meski-ex-vn107-89-w14.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Gienku :D

Ten model Ochnika mi się nieziemsko podoba i to jest to, co bym chciał, aczkolwiek kosztuje on już o 30 złotych więcej Sam nie zarabiam, a pieniędzy strasznie nie lubię wydawać i mimo że to mało, to gdzieś w głębi serca każda złotówka to głęboko wbita szpilka :D Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi Jutro jadę do galerii handlowej gdzie jest Ochnik, Pierre i jeszcze pare sklepów dla dżentelmenow które omijam szerokim łukiem, ale zrobię wyjątek ;) Zapewne jutro pochwalę się co kupiłem I o ile przekroczyłem budżet ;)

Pozdrawiam!

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio u Ochnika dostałem -20%.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio u Ochnika dostałem -20%.

Tak po prostu? Byłeś w sklepie i dali zniżkę? Jeśli mnie jutro spotka to samo, to wezmę ten portfel ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po prostu. Zresztą zerknij na ich stronkę, masz niezły wybór w okolicach 100 zł.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ja tam Pan, po prostu Gienek albo Mateusz ( swoją drogą jakoś ta moja "ksywka" zaczyna mnie irytować ;) ) ;)

 

Podjedź zobacz, może faktycznie da radę coś wytargować. Gdybyś jednak odpuścił kolor brązowy to faktycznie znalazłem na ich stronie tanie portfele ale czarne :

https://ochnik.com/portfel-meski-porms-0033-99-w18.html

https://ochnik.com/portfel-meski-porms-0034-99-w18.html

https://ochnik.com/portfel-meski-porms-0037-99-w18.html

 

A może któryś z kolegów ma jakiś stały rabat, albo kartę rabatową w Ochniku i mógłby kolegę wspomóc? Taki pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te czarne maja sympatyczna cenę, tylko są takie... Nijakie ;D Jutro na Zalando Lounge będzie firma Bugatti, ktos miał od nich portfel?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli moglbys zrezygnowac miejsca na monety w portfelu to zdecydwanie polecam portfel, ktory juz sam uzywam od paru lat i jest mega wygodny, stylowy, pomiesci karty i banknoty - exentri zobacz sobie w necie. Niestety bedziesz musial lekko bardziej nadszaprnac budzet ale naprawde warto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te czarne maja sympatyczna cenę, tylko są takie... Nijakie ;D Jutro na Zalando Lounge będzie firma Bugatti, ktos miał od nich portfel?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale jak w jakimś wiekszym mieście i masz tam gdzieś TKMaxx to przejdź się i zobacz. Czasami coś sensownego za bardzo rozsądne pieniądze da się znaleźć ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak brakło czasu i nie miałem kiedy pojechać na portfele, za jakiś czas dam znać co kupiłem, aczkolwiek jestem wciąż otwarty na propozycje ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne daj znać i pochwal się zdjęciem :)

 

To jeszcze coś dorzucę bo widzę, że fajne promocje są :) Swoją drogą z tego co mi wiadomo to np. Wittchen, puccini, vip collection produkują swoje rzeczy chyba w tej samej fabryce :) Pewny jednak nie jestem, usłyszałem tak od osoby pracującej w tej branży.

 

http://allegro.pl/portfel-meski-skorzany-vip-collection-brazowy-skor-i7078286535.html#thumb/1

http://allegro.pl/portfel-skorzany-puccini-meski-brazowy-skora-i7017085666.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.