Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Admof

Klub Miłośników Zegarków Casio Edifice

Rekomendowane odpowiedzi

Zadowolony :)

Ja nie sprzedaję zegarków  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubiany Edek5551654b24fb9d38a170605e2220f366.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu dostałem nowiutkiego CASIO EDIFICE EFS-S520 i nie mogę się z nim rozstać chociaż jestem zagorzałym fanem G-SHOCKów :)

Zegarek oprócz tego, że bardzo mi się podoba stylistycznie to posiada Tough Solar oraz co mnie bardzo zaskoczyło w tej cenie szkiełko szafirowe :D

 

EDIFICE EFS-S520_01

EDIFICE EFS-S520_02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś tutaj kto ma Casio EDIFICE EFR-556DB-1AVUEF lub coś z tej serii może się wypowiedzieć na temat tego wyrobu opłacalne w takiej kasie czy może konkurencja ma coś fajnego? Pulsar Lorus albo Seiko z chęcią bym spróbował, ale miałem 2 Casio i byłem zadowolony bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zbyt okrągły jak na mój gust i ramka jakas gruba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda oryginał? Jakiś taki lekki się wydaje i plastikowy jeśli chodzi o bransolete. Chyba że Casio tak zmieniło jakość użytych materiałów ca113104f52417d75116a3f127e03b1b.jpgb5305c52af5695bdf886aca88ea7261c.jpgf7760d557a44f4c4368afe7659276f34.jpgbdb4adb2edae293c9f017b8d2dd99643.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś tutaj kto ma Casio EDIFICE EFR-556DB-1AVUEF lub coś z tej serii może się wypowiedzieć 

No mam go od roku (post 12 w tym wątku).

Cóż mogę powiedzieć? Jestem typowym jednozegarkowcem. Szkiełko jak nowe. Bransoleta nie zbiera jakoś szybko rys, troszke je tylko widać na zapięciu. Żadnych usterek itp. Prezentuje się fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wpadł mi w oko model efr-s107d-1avuef. Czy możecie potwierdzić p, że szafir posiada antyrefleks? Na stronach zegarkowych brak tej informacji, jest na stronie Casio. Jeśli tak to dla mnie bomba w tej cenie.

Panowie wpadł mi w oko model efr-s107d-1avuef. Czy możecie potwierdzić p, że szafir posiada antyrefleks? Na stronach zegarkowych brak tej informacji, jest na stronie Casio. Jeśli tak to dla mnie bomba w tej cenie.

post-102879-0-26029900-1569273414_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pytanie czy na forum jest posiadacz zegarka  Casio Edifice EFV-c100d 1bv ,bo niedawno kupiłem taki zegarek i tu pytanie czy wszystkie zegarki  Casio Edifice EFV-c100d 1bv mają bardzo cichy alarm którego nie słychać.?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brachu

Witam Mam pytanie czy na forum jest posiadacz zegarka  Casio Edifice EFV-c100d 1bv ,bo niedawno kupiłem taki zegarek i tu pytanie czy wszystkie zegarki  Casio Edifice EFV-c100d 1bv mają bardzo cichy alarm którego nie słychać.?

Pozdrawiam

 

Jest już taki wątek dotyczący tego modelu i tego problemu. Link: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/179616-bardzo-cichy-alarm/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już taki wątek dotyczący tego modelu i tego problemu. Link: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/179616-bardzo-cichy-alarm/

wiem bo to był mój post ale ie miałem konkretnej odpowiedzi tylko że mam spr w sklepie ale w pobliżu nie znalazłem tego zegarka w sklepie dlatego chciałem poszukać  użytkownika trgo zegarka tu na forum

Edytowane przez dudikn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brachu

wiem bo to był mój post ale nikt mi nie odpowiedział

 

Aaa, ok - moje niedopatrzenie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pytanie czy na forum jest posiadacz zegarka Casio Edifice EFV-c100d 1bv ,bo niedawno kupiłem taki zegarek i tu pytanie czy wszystkie zegarki Casio Edifice EFV-c100d 1bv mają bardzo cichy alarm którego nie słychać.?

Pozdrawiam

Bardzo cichy, czy nie słychać? Jak nie słychać nic, to serwis. Jeśli po prostu cichy, to raczej się musisz przyzwyczaić. Chociaż dobrze by było, gdybyś udostępnił nagranie z tym dźwiękiem.

Na kilka zegarków z tej linii, które miałem, tylko EFR-542 nie miał cichutkiego alarmu. Ale to też może być przez to, że w nim jest inny dźwięk niż tradycyjne "bip bip". EFV-C100D nigdy nie miałem i raczej nie jest to popularny tutaj model. Tak, jak i cała linia Edifice.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cichy, czy nie słychać? Jak nie słychać nic, to serwis. Jeśli po prostu cichy, to raczej się musisz przyzwyczaić. Chociaż dobrze by było, gdybyś udostępnił nagranie z tym dźwiękiem.

Na kilka zegarków z tej linii, które miałem, tylko EFR-542 nie miał cichutkiego alarmu. Ale to też może być przez to, że w nim jest inny dźwięk niż tradycyjne "bip bip". EFV-C100D nigdy nie miałem i raczej nie jest to popularny tutaj model. Tak, jak i cała linia Edifice.

bardzo cichy muszę zegarek przystawić do ucha i dodatkowo musi być bardzo cicho wtedy niekiedy coś słychać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo cichy muszę zegarek przystawić do ucha i dodatkowo musi być bardzo cicho wtedy niekiedy coś słychać

To jeżeli ze słuchem wszystko w porządku, to coś jest nie tak z zegarkiem. Alarm w tych zegarkach jest cichy, ale nie aż tak, aby trzeba było zegarek do ucha przykładać.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj stałem się posiadaczem Edifice i dziwi mnie trochę mała popularność tego wątku. Mam kilka zegarków Casio, ale ten jest pierwszym Edi... i powiem tak. Dziwi mnie jak Casio udaje się zrobić TAKI zegarek za ok. 300 PLN dla klienta końcowego? Bez kozery powiem, że swiss quality w podobnym lub gorszym wykonaniu i wykończeniu kwotę 1000 a nawet 2000 przekraczają. Serio. Czytałem o nim pochlebne opinie, oglądałem ręcki itp... Bo zwyczajnie mi się podobał, ale to jak się prezentuje na ręce i jakie wrażenie robi jakość wykonania przeszło moje najśmielsze oczekiwania... Mimo, że to model podstawowy z tej linii. Także od dzisiaj zapisuję się do klubu. :)

post-110583-0-79682800-1575643486_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, rzeczywiście całkiem zgrabny model. Jaki to ref? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gratuluję zakupu.

Najgorsze jest to, że mnie się też podoba ale w wersji z białą tarczą a obiecałem sobie wstrzymać się póki co z zakupami.

Edytowane przez adalis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez albiNOS 01
      Kolega ma problem ze stoperem, jego wskazówki nie wracają do zerowego położenia. Jak na zdjęciu. Czu ktoś orientuje sie czym jest to spowodowane? Pozdrawiam.
       
      Zegarek ma około 2 lata.


    • Przez MattSon
      Witam serdecznie.
       
      Borykam się z problemem wyboru zegarka już od pół roku i nadal nie wiem co wybrać. Szukam zegarka bezobsługowego na każdą okazję, koniecznie na bransolecie. Jak do tej pory wybrałem trzy modele:
       
       
      https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-casio-edifice-eqb-600d-1a2er
       
      https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-casio-edifice-eqw-a1200db-1aer
       
      https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-casio-edifice-eqw-a1110dc-1aer akurat tutaj wole srebrny, najlepiej z kolekcji redbull
       
       
      najbardziej odpowiada mi pierwszy ze względu na minimalizm tarczy, jednak obawiam się o łączność z moim telefonem 
       
      Druga propozycja wydaje mi się piękna i spełnia wszystkie moje wymagania, jednak obawiam się czy aby będzie pasował do garnituru, który sporadycznie ale mimo wszystko zakładam
       
      Trzeci to taki kompromis ale jakoś nie porywa mnie do siebie.. 
       
       
       
      Liczę na Waszą pomoc i ewentualnie inne ciekawe propzycje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.