Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Sheldon Cooper

czy ktoś rozpoznaje???

Recommended Posts

Jest to zapewne jakiś azjatycki noname zamówiony przez Daewoo i raczej nie ustalimy producenta. Ciekawe co siedzi w środku. Pewnie Miyota.

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Ojciec dostał z okazji jakiegoś –lecia pracy lub istnienia firmy albo przejścia na emeryturę? Na to mógłby wskazywać napis 선차기념. O ile oczywiście dobrze go przepisałem i tłumacze internetowe są cokolwiek warte w tej sytuacji (a z reguły nie są). Bo w baaardzo wolnym tłumaczeniu wychodzi coś w stylu „jublieusz” albo „na pamiątkę”. :)

Edited by brz

W srodku był mechanizm quartzowy ale został kompletnie wymieniony bo wszystko było zalane. Zegarek przez około 20 lat leżał nieużywany/zapomniany.

Ojciec dostał z okazji jakiegoś –lecia pracy lub istnienia firmy albo przejścia na emeryturę? Na to mógłby wskazywać napis 선차기념. O ile oczywiście dobrze go przepisałem i tłumacze internetowe są cokolwiek warte w tej sytuacji (a z reguły nie są). Bo w baaardzo wolnym tłumaczeniu wychodzi coś w stylu „jublieusz” albo „na pamiątkę”. :)

Przywiózł go z delegacji z Korei. A siedział tam pół roku albo rok, sam już nie pamiętam. Więc możliwe, że napis brzmi:,,Na pamiątkę". Szukam jeszcze drugiego bo przywiózł dwa. Drugi był większy i miał samolot na sekundniku. Tyle pamiętam bo ostatni raz widziałem go pewnie jakieś 10 lat temu:-P

No cóż... kwarcowa reklamówka. Wstyd tylko , że pracodawca takie badziewie dawał na jubileusz. Ale jak widać taki pracodawca

Domyślam się, że tych zegarków trochę poszło w obieg bo w czasach świetności to duuuża firma była. Więc baaaardzo byłbym zdiwiony jakby były to porządne czasomierze:-P

Ale - jakby nie patrzeć jest to jakiegoś stopnia - pamiątka...podobno mówią : "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda"... :P

Oczywiście,że pamiątka i wartość sentymentalną ma olbrzymią, moja uwaga tyczyła się bardziej tego że pracodawca powinien się puknąć w głowę , zanim ludziom którzy tworzą ( współtworzą ) firmę w nagrodę jubileuszową da takie coś. 

Jak dostanie lepszy, to go dobra zmiana zaraz do pierdla wsadzi. Więc może lepiej nic nie dostawać?

Pozdrawiam

Piotr

najtańsza chińszczyzna za dolara

W tym przypadku raczej koreańszczyzna. :)

Jak najbardziej koreańszczyzna :-P ale to prawda, że wartość sentymentalną ma dla mnie i jak widać na fotkach do koszuli całkiem ciekawie się prezentuje. Temat stworzyłem bo pomyślałem, że może ktoś rozpozna w nim na jakim modelu się wzorowali bądź coś w tym stylu. Ja jestem amatorem który zaczął się interesować i przywracać do życia stare zegarki ;-) więc z wiedzą u mnie cienko.

No cóż... kwarcowa reklamówka. Wstyd tylko , że pracodawca takie badziewie dawał na jubileusz. Ale jak widać taki pracodawca

Opinia może zbyt surowa. 20-letni zegarek - po zalaniu - jest w dobrym stanie.