Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Dorian06

Klub Miłośników Zegarków TISELL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.01.2021 o 19:44, radekzaj napisał:

Dotarł mój "Kisiel" 🙂

 

Miałeś dodatkowe opłaty  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałeś dodatkowe opłaty  
Nie, obyło się bez dodatkowych opłat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podwójna radość z zakupu. 

Niech się nosi. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dorian06 napisał:

To podwójna radość z zakupu. 

Niech się nosi. 

Dzięki, nosi się i to często, świetny jest. Twój nowy pilot od "Stenka" też fajny, uwielbiam niebieskie wskazówki w takich zegarkach 😉

 

IMG_20210124_210627.thumb.jpg.9a78214f5f24833e4081826bd51fcc52.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, radekzaj napisał:

Nie, obyło się bez dodatkowych opłat emoji846.png

 

Możesz podrzucić tracking jak wyglądał na priv? Jestem ciekaw, a już mój sprzed roku Kisiela nie działa, a czekam na paczkę, do której może być prezent w postaci opłat dołożony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, radekzaj napisał:

Dzięki, nosi się i to często, świetny jest. Twój nowy pilot od "Stenka" też fajny, uwielbiam niebieskie wskazówki w takich zegarkach 😉

 

Dzięki. 

Chciałem koniecznie ręczny naciąg.  Już miałem jakiegoś chińczyka zamawiać a tu "trafił" się chińczyk z szwajcarskimi fakturami. :D Co za tym idzie nie czekałem ani chwili. 

A niebieskie wskazówki są 👍 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Możesz podrzucić tracking jak wyglądał na priv? Jestem ciekaw, a już mój sprzed roku Kisiela nie działa, a czekam na paczkę, do której może być prezent w postaci opłat dołożony
Poszło na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał:

Kupił ktoś Explorera? Ciekawi mnie jak się sprawuje ten zegarek (czyt. znów sie ADHD odzywa).

 

Przeszukaj dział z reckami. Ostatnio któryś kolega wrzucał post ze swoimi spostrzeżeniami. Nie pamiętam jak się nazywał, ale miał awatar z Sean'em Connerym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może gdzie kupić bransoletę jubilee do suba? Ze względu na nietypowe dziurki na teleskop ciężko coś podpasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.01.2021 o 09:05, Jaroslaw Jerry Esowy napisał:

Kupił ktoś Explorera? Ciekawi mnie jak się sprawuje ten zegarek (czyt. znów sie ADHD odzywa).

Teston ma. Ale chyba nie zagląda tutaj. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz częściej chodzi mi po głowie powrót do Suba Date with Cyclope, czarnego (takiego miałem) lub zielonki.

Świetny zegarek za śmieszne pieniądze, bez telepania się o przypadkowe otarcia czy uderzenia o futrynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, disaster3 napisał:

coraz częściej chodzi mi po głowie powrót do Suba Date with Cyclope, czarnego (takiego miałem) lub zielonki.

Świetny zegarek za śmieszne pieniądze, bez telepania się o przypadkowe otarcia czy uderzenia o futrynę.

 

Uderz w San Martina na prawdę :) Też byłem zwolennikiem Tisella, ale od czasu jak miałem Subika to na rynku pojawili się nowi gracze z bardzo konkurencyjną ceną i miejscami lepszą jakością. Możesz nawet dostać z klonem ETA (PT5000) w co sam celuję - w niższej cenie niż Tisell 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądam, ale jednak Tisell bardziej mi podoba.

Napis na górze zamiast wielkiego Loga

Te napisy na dole też bardziej mi leżą, no i jeśli specyfikacja jest prawdziwa to zdecydowanie wolę wysokość Tisella 12.5 niż San Martin 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, disaster3 napisał:

właśnie oglądam, ale jednak Tisell bardziej mi podoba.

Napis na górze zamiast wielkiego Loga

Te napisy na dole też bardziej mi leżą, no i jeśli specyfikacja jest prawdziwa to zdecydowanie wolę wysokość Tisella 12.5 niż San Martin 14

 

Musisz zobaczyć wersje konkretne, bo nie wszystkie mają to logo, które mi też się nie widzi za bardzo :) Są też takie z napisem. Ogólnie zerknij na Jutub, ostatnio pojawiła się seria porównań Subów i jest tam Tisell także. Właśnie m.in jest też San Martin. Bardzo dokładne porównania z macro zdjęciami. Jak nie uda Ci się znaleźć to powiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.02.2021 o 00:25, Jaroslaw Jerry Esowy napisał(-a):

Ma zapiecie z mikroregulacja jak Tisell?

 

Tutaj jest stan po połowie podsumowania. Jeżeli chcesz to każdy z punktów, które są tu wymieniane (kategorii) ma swój oddzielny film na kanale, gdzie można dokładniej oglądnąć. Ogólnie w porównaniu po połowie widać, że Tisell odstaje i to znacznie. Zobaczymy co będzie w drugiej połowie :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Tutaj jest stan po połowie podsumowania. Jeżeli chcesz to każdy z punktów, które są tu wymieniane (kategorii) ma swój oddzielny film na kanale, gdzie można dokładniej oglądnąć. Ogólnie w porównaniu po połowie widać, że Tisell odstaje i to znacznie. Zobaczymy co będzie w drugiej połowie
 
 
Tylko tu jest Tisell w pierwszej wersji (luma c1 i bgw9 na kropce). Niech porowna z submersible gdzie jest luma c3 i bezel z matowa ceramika. To za nie bedzie 5. I pytanie czym roznia sie bransy? Ja roznic nie widze. Teraz bede porownywac do Borealis Cascais. Ciekawe jaki bedzie wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał(-a):
W dniu 14.02.2021 o 13:11, Vonziej napisał(-a):
 
Tutaj jest stan po połowie podsumowania. Jeżeli chcesz to każdy z punktów, które są tu wymieniane (kategorii) ma swój oddzielny film na kanale, gdzie można dokładniej oglądnąć. Ogólnie w porównaniu po połowie widać, że Tisell odstaje i to znacznie. Zobaczymy co będzie w drugiej połowie emoji4.png
 
 

Pokaż więcej  

Tylko tu jest Tisell w pierwszej wersji (luma c1 i bgw9 na kropce). Niech porowna z submersible gdzie jest luma c3 i bezel z matowa ceramika. To za nie bedzie 5. I pytanie czym roznia sie bransy? Ja roznic nie widze. Teraz bede porownywac do Borealis Cascais. Ciekawe jaki bedzie wynik.

1. submersible to inny zegarek, tutaj jest porównanie stricte subów

2. a bransa czym się różni to jest oddzielny film, jak tam nie widać różnicy to inaczej nie ma jak oprócz organoleptycznie 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jakby ktoś miał jakiegoś Kisielka Suba, najlepiej czarnego bez GMT to proszę o info na PW. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał(-a):

Ktorys na sell pojdzie.

 

Borealis jest ogromny, aż za duży wizualnie. Bez sensu zrobili tak cienki bezel..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch.Ward też? To kwestia gustu i przyzwyczajenia. Szczerze gdyby był ciut mniejszy rozmiarowo to Tisell na bank poszedłby dalej. Wykończenie koperty lepsze, tak szczotkowania/polerki jak i przewiercone uszy, Bransa z mikroregulacja tez bdb jakości. No i luma świeci nawet lepiej niż w submersible, dodatkowo także na bezelu. Może gdybym przesiadał się z Certiny DSA, Stenka 42 itp to nie miałbym wątpliwości, ale jednak zgrabność projektu firmy na R ... no waham się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.