Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maneyu

CASIO DW-5800 [691] JAPAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Dostałem kilka lat temu ten zegarek od ojca pasjonata. 

Jedyne co znalazłem na internecie to wysokie ceny na zagranicznych aukcjach.

Zegarek jest używany, stuprocentowo sprawny, lecz nie w moim guście. 

Prosiłbym o uczciwą wycenę zegarka.

Pozdrawiam

post-104321-0-58663600-1523716336_thumb.jpg

post-104321-0-29442900-1523716341_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest forum miłośników zegarków a nie forum rzeczoznawców . Skoro wiesz jakie są ceny na zagranicznych aukcjach to po co pytasz?

A tak swoją drogą to na twoim miejscu bym się go nie pozbywał . Jego cena może jeszcze wzrosnąć . Dziś zakręcane G-shocki to rarytasy. Wyczyść, wymyj, kup mowy bezel pasek i schowaj do pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest forum miłośników zegarków a nie forum rzeczoznawców . Skoro wiesz jakie są ceny na zagranicznych aukcjach to po co pytasz?

A tak swoją drogą to na twoim miejscu bym się go nie pozbywał . Jego cena może jeszcze wzrosnąć . Dziś zakręcane G-shocki to rarytasy. Wyczyść, wymyj, kup mowy bezel pasek i schowaj do pudełka.

Rozumiem że to jest forum miłośników a nie rzeczoznawców, nie jestem obeznany w temacie a chciałbym wiedzieć czy ceny na zagranicznych aukcjach są wyznacznikiem tego ile ten zegarek jest na prawdę wart. Nie chciałem w żaden sposób urazić nikogo tutaj swoim postem, zwykłe pytanie, gdyż nie jestem w temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć ile dokładnie może być warty,zagraniczne fora podaja wyceny, natomiast za ile faktycznie jest już sprzedawany? hmm, wycena to zawsze jest jak opcja 'kup teraz' na zatoce, w każdym mimo,ze nie w twoim stylu to jednak poszedłbym za sugestia kolegi i doprowadzil do stanu bliskiemu fabrycznego i zachowałbym, z jednoczesnym zgłoszeniem oferty, choćby i na tutejszym bazarku oczywiście już po spełnieniu wymogow regulaminowych naszego forum. Gratuluje egzemplarza i zycze powodzenia. Starzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze ceny na zachodich portalach zawsze sa wyzsze bo ludzie tam wiecej zarabiaja


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze zegarek na zagranicznych forach czy portalach aukcyjnych jest wystawiony za jakąś bajońską sumę o niczym nie świadczy - nie jest istotne to ile sprzedający sobie "krzyknie" za zegarek, ale istotne jest to ile kupujący jest w stanie zapłacić i czy w ogóle znajdzie się ktoś zainteresowany kupnem. Zobacz sobie na bazarek ile masz ofert które "wiszą" po kilka miesięcy i zainteresowanie jakieś takie słabe ofertą jest...

 

Chcesz wyceny wystaw na portalu aukcyjnym od 1PLN, dobrze opisz i Ci go licytujący wycenią, to jedyny i najlepszy sposób... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inny sposób. Wystawiasz za x pln. Jeśli nie pójdzie, za x czasu obniżasz cenę o x złotych. I tak np. co tydzień aż do skutku.

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Witam, 

Dostałem kilka lat temu ten zegarek od ojca pasjonata...''

 

samo to powinno Ci dac odpowiedz.I pisze to powaznie. 

Zostaw go,zaraz syna zegarkami i przekaz dalej jak Ci sie nie podoba :P.....

-no i wysywietlacz lezy rowno pod szklem - to tez na plus

 

 

Swiatelko dziala ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.