Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Githe Manitou

GA-400 czy G-9000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam problem z wyborem. Przewaliłem chyba całe forum (tak mi się wydaje ;) ) i zawisłem z decyzją. Jestem świeżakiem jeśli chodzi o tematykę. Zdaję się na wasze doświadczenie w temacie. 

Do tej pory miałem Timex`aT2N720 (z neobrite, o czym dalej) ale strzeliłem na niego focha bo już czwarty raz zerwany pasek zmieniam. Wybór padł na stare dobre Casio. A dokładniej na poniższe modele:

1. Casio G-9000 Mudman

2. Casio GA-400HR-1AER

3. Casio GA-400 1AER

Potrzeb za wielkich nie mam. Ale te trzy wyżej wpadły mi w oko. 2 i 3 byłyby ok. ale ich podświetlenie to wg mnie jakiś żarcik. Dioda która ledwie oświetla tarczę. Brak neobrite choćby na wskazówkach nadal jest dla mnie niezrozumiała w zegarkach tej klasy. 1 ma dla odmiany illuminatorG-Shock. A jest to poniekąd dla mnie ważne przy nocnym podglądaniu godziny. Dodatkowo przeglądałem różne porównywarki i dalej nie kumam czym się różni 2 od 3 poza kolorystyką. Oba posiadają wg mnie te same funkcje. A jeśli chodziłoby tylko o kolorystykę to skłaniałbym się już ku 2. 

Tak czy inaczej w takim przypadku 1 czy 2? Bo coś czuję w prostacie, że kupię najpierw 1 a za pół roku 2 :/

Ps. podobał mi się na samym początku GA-100-1A4ER ale ktoś na forum napisał, że jest "festyniarski" i emocje mi opadły :P Pomijam już takie samo fatalne podświetlenie diodą.

 

Pozdrowionka 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.