Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że szpilki zrobiłeś z igieł , czy odpuściłeś/rozhartowałeś je?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakowało tylko jednej szprychy/szpilki - zrobiłem z obciętej igły. Niepotrzebnie sobie narobiłem kłopotu, bo mogłem od razu wepchnąć od góry brakującą szprychę a nie rozsuwać te pierścionki. Ale "błądzić jest rzeczą ludzką" jak mawia Kolega Tarant - i ma rację.post-57894-0-85710000-1524838751_thumb.jpg

Tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie/poście piszcie o werku GB a nie o Brubecku - od tego macie Marynę.

Oczekuję raczej tutaj propozycji "zrobię ci to za flaszkę łyskacza plus poczta" - dla przykładu.

A "Take five" ma bardzo nietypowy rytm/takt - wiecie jaki?

5/4      ;) Te cynowe smarki trochę niewyraźne...Lepszy , jeśli już nie da się inaczej, jest klej epoxydowy...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już je zeszlifowałem, też mi się te "buły" nie podobały.

 

A co do "take five"- za głębokiej "komuny" (chyba w latach 70-tych") w Trójce Andrzej Dąbrowski w audycji "Trzy kwadranse jazzu" zrobił quiz na temat rytmu tego utworu.

I na koniec audycji ogłosił zwycięzcę - było to chyba 25/28 albo coś w tych wielkościach. Na pewno nie 5/4. Albo sam się mylił, albo można tak

i siak to grać.  Obecnie obowiązuje 5/4 -  sprawdziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś jak to kółko kręci się w mechanizmie? 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5/4      ;) Te cynowe smarki trochę niewyraźne...Lepszy , jeśli już nie da się inaczej, jest klej epoxydowy...

 

Na zagranicznych forach przebąkiwali o zastosowaniu  Loctite. Tu zaś filmik "ku pognębieniu serc". Facet robi (2:52) "puk" i wszystko działa :P


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś jak to kółko kręci się w mechanizmie? 

Kręci dobrze, choć akurat ta płaszczyzna z cyną jest bardzo blisko przedniej płyty i musiałem prawie całą cynę zeszlifować (ale trzyma dobrze).

Becker (moim zdaniem) tą latarkę mógł umieścić 2-3 mm dalej od płyty -miejsce na szprychach jest. Ja się obawiałem przesunąć całą latarkę.

Ale po namyśle postanowiłem ten werk spróbować zamienić na wahadło do GB (najchętniej) kulowe. Werk mi w sumie zbędny, natomiast mam całego GB ale z fałszywym wahadłem. Dam post w ZAMIENIĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.