Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Darecki

Zakupy na Time Trader

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ma ktoś doświadczenia z zakupami zegarków w Time Trader ? 

Link https://timetradergroup.pl/

Z jakiej dystrybucji mają Breitlingi i Omegi, czy są to faktycznie zegarki prosto z fabryki, a nie powystawowe z np. Włoch? Jak wygląda sprawa serwisu? 

Generalnie czy warto kupić u nich zegarek za jak by nie było okolice lub ponad 10000 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich ale zostałem poczęstowany standardowymi sloganami typu - to oryginalne, nowe zegarki (Omega z włoskiej dystrybucji), serwis oczywiście na ogólnych zasadach itd. 

Interesuje mnie jednak czy ktoś nie słyszał o przypadkach nieuczciwości sprzedawcy - nie interesuje mnie zegarek który leżał w salonie na wystawie i każdy nim kręcił ile wlezie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich ale zostałem poczęstowany standardowymi sloganami typu - to oryginalne, nowe zegarki (Omega z włoskiej dystrybucji), serwis oczywiście na ogólnych zasadach itd. 

Interesuje mnie jednak czy ktoś nie słyszał o przypadkach nieuczciwości sprzedawcy - nie interesuje mnie zegarek który leżał w salonie na wystawie i każdy nim kręcił ile wlezie :)

 

Hej, Time Trader to jakaś masakra. Wypowiedziałem się troche więcej tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/158961-proszę-o-opinie-o-tych-firmach-timetradergroup-wonderinvest-itd/?hl=%2Btime+%2Btrader

w razie pytań chętnie opowiem historie telefonicznie co by książki tu nie pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie slyszalem jakichs dobrych opinii


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.