Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gałczi

Wostok - pytanie o autentyczność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę Was o ocenę autentyczności tego garniturowego Wostoka. Jest to absolutny NOS i to wzbudza moje wątpliwości. Jest jak ze sklepu. Pięknie wykonany, zero rys na szkiełku, nigdzie na kopercie nie ma zdartego złocenia, nakręcanie mechanizmu sprawia wielką przyjemność, ale tarcza coś mi śmierdzi. Są na niej dwie plamki (jak na ubraniu;D) w miejscach zaznaczonych strzałkami. Sam napis Wostok też jest dla mnie nieteges. Nie znam się na ocenie oryginalności zegarków także proszę o opinie forumowiczów. Może przybliżony rok? A może to jakiś odnawiany model? Składak? Jeśli zdjęcia są w słabej rozdzielczości to wrzucę na jakiś serwer.

 

Pozdrawiam!

 

 

post-100995-0-06234200-1524330317_thumb.jpg

post-100995-0-57829500-1524330328_thumb.jpg

post-100995-0-59238700-1524330343_thumb.jpg

post-100995-0-42298200-1524330354_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoże?:)

Koledzy od ruskich tu pewnie nie zaglądają, bo rzadko padają w tym miejscu pytania o coś innego niż rolexy, breitlingi i hubloty za 1/1000 ceny rynkowej, ale zerknij na podforum radzieckich, tam jest dział o znaleziskach ze wschodu, to na pewno ktoś pomoże. Napis wydaje się być ok, tarcza złapała może wilgoci czy coś, ale ogólnie zegarek wydaje się być w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanu tarczy też bym się nie bał, coś się z czasem przebarwiło, tyle. A czy zegarek nie jest złożony z trzech różnych, to nie wiem, nie znam się na ruskach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez rafal000
      witajcie!
      jestem nowy na forum i w świecie zegarków
      prosił bym o wyrozumiałość gdybym palnął jakąś gafę... 😓
      mam też nadzieję że nie zaśmiecam tym zbytnio forum
      ale do rzeczy, przychodzę z zapytaniem co myślicie o tym wostoku?
      niby przyjemny NOS ale naczytałem się tutaj o podróbach tarcz i stąd pytanie, co myślicie? 
      moją największą uwagę przyciągają kropki lumy na tarczy które są tak aż zbyt idealnie okrągłe jak na sowieckie zegarki oraz widoczne na pierwszym zdjęciu przetarcie do gołego metalu przy górnej krawędzi datownika. 
      jeśli chodzi o cenę to sporo przesadzona i zdaje sobie z tego sprawę, ale myślę nad jego zakupem i tak 
      dzięki wam i pozdrawiam!

      https://allegrolokalnie.pl/oferta/nowy-zegarek-wostok-komandirski-1989-roku
    • Przez Friedrich
      Cześć!
      Jeśli posiada ktoś tarczę jak na poniższym zdjęciu w dobrym stanie, to proszę o kontakt.


    • Przez MISTYK
      tarcza 38,9  Templariusz 

       
      #MojecyferblatyRKMistyk
    • Przez Enkil
      Policzmy drodzy forumowicze nasze komandirskie(prosił bym jednak o liczenie jedynie zegarków oryginalnych, nie modyfikowanych odstępstwem może być jedynie modyfikacja dokonana celem wskrzeszenia zegarka zniszczonego zębem czasu lub wandala ) , poprzedni temat już dawno nie spełnia swojej funkcji i myślę że jest dobrym pomysłem sprawdzić co mamy obecnie na forum
      Jest to też dobra okazja by ponownie pochwalić się swoimi pięknymi zegarkami
       
       
      Poniżej moje komandirskie. 
       
      1
      Staruszek - nie mam 100% pewności czy oryginalny, ale widywałem takie i myślę że jednak tak. 

       
      1
      Kolejny "zakaz"

       
      3 zakaz i jeszcze nos

       
      4 uratowany od śmierci jako dawca narządów zegarek od "Fanki Daktarina" 

       
       
      Dalej noworuskie
      5
      Spadochron 

       
      6
      Idrzutowce 

      Na deklu "tryzub" i wzmianka o Kuczmie. 

       
      7 "Cutty sark " - żaglowiec 

       
      Również ładny dekielek 

       
      To tyle moich nie modowanych komandirow - zachęcam wszystkich posiadaczy własnych komandirskie, ale i genaralskich, czy kapitańskich i t.p. Do podzielenia się nimi w tym temacie
       
    • Przez Enkil
      Policzmy drodzy forumowicze nasze amfibie (prosił bym jednak o liczenie jedynie zegarków oryginalnych, nie modyfikowanych odstępstwem może być jedynie modyfikacja dokonana celem wskrzeszenia zegarka zniszczonego zębem czasu lub wandala ) , poprzedni temat już dawno nie spełnia swojej funkcji i myślę że jest dobrym pomysłem sprawdzić co mamy obecnie na forum
      Jest to też dobra okazja by ponownie pochwalić się swoimi pięknymi zegarkami
      Oto kilka moich nie zmodowanych amfibii. 
      1 damy mają pierwszeństwo więc jako nr. 1 wystąpi Zaria. 

      2 uszata. Niestety posiada zamiennik tarczy i bezela, oryginalne były w bardzo złym stanie, tarczę mam nadal w pudełku. 

      3 beczka z lopatami

      4 ośmiokątna na 17 jamieniach

      5 pierwsza przedstawicielka noworusów z tarczą pod turystów - KGB

       
      To tyle moich.  Pokażcie swoje panie i panowie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.