Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gumis1979

Zakupy w USA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wybiera się może ktoś w najbliższym czasie do USA. Bo jeśli tak to może byłaby możliwość zakupu zegarka i przywiezienia go do Polski. 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Filip_tbg
      Witam wszystkich!
       
      Bardzo proszę o opinię i pomoc w podjęciu decyzji.
      Spędziłem kilka godzin szukając czegoś atrakcyjnego w dobrej cenie i spełniającego moje wymagania. 
      Wybrałem 2 które są na jasnej tarczy, do 42 mm, nie za grube i nie za popularne.
       
       ALPINA AL-525S3S6 https://www.zegarki.pl/pl/alpina-al-525s3s6
       
      ETERNA Avant Garde https://www.ashford.com/eterna-2945-53-61-1339.html
       
      Eterne mogę mieć w takiej cenie bez żadnych innych kosztów, Alpiny nigdzie nie mogę znaleźć ze stanów w lepszej pozostaje polski sklep.
      Tylko czy warto dopłacić 1300 zł?
      Może ktoś coś wie o innych sklepach po za ashford.com czy jomashop.com ?
       
      Pozdrawiam
       
       
       
       
    • Przez esen
      Witam, wpadła mi w oko Alpina AL-525NS5AQ6...
      Trochę ponad budżet, więc zacząłem przekopywać internet... Widzę ciekawe oferty na OLX, oraz nawet jeden się znalazł na forum w dziale "sprzedam".... 
      Pytanie jak to jest z międzynarodową gwarancją w przypadku Apliny? W razie "w" jest co negocjować czy można zapomnieć skoro zakup pierwotny był w USA?
      No i w zasadzie najważniejsze pytanie, czy na rynku istnieją również "repliki" Alpiny?
      ew. czy ktoś zna/poleca sprzedawcę z postu poniżej? Odbiór osobisty raczej odpada w moim przypadku, a cena kusząca

       http://zegarkiclub.pl/forum/topic/179256-alpina-alpiner/
       
    • Przez agosto89
      Witam
      Szukałem na forum tematu odnoście sprowadzania zegarków z USA, ale mnie znalazłem nic satysfakcjonującego. Otórz, będę za wielką wodą pod koniec tego misiąca i chciałbym sprowadzić jakieś zegarki. Interesuje mnie co jest tam dużo tańsze niż u nas PL/UE i co warto sprowadzić, zarówno dla siebie jak i na handel. Nie ukrywam że jeśli będzie coś ciekawego i taniego chciałbym trochę przywieść i ewentualnie sprzedać by choć trochę zwróciły się koszty podróży. Tak więc czy jest coś wartego zachodu? zarówno do ściągnięcia dla siebie jak i innych? Jeśli chodzi o kwoty pieniędzy mogę przeznaczyć ok. 800$ ale raczej nie celował bym w 1-2 zegarki tylko w kilka/kilkanaście sztuk z uwagi na fakt że chyba trudniej będzie sprzedać drogi zegarek i do tego z nawiązką. Sprowadziłęm już kilka zegarków japońskich z USA- kupywałem w Amazonie po przecenach i było warto. Minusem jest brak gwarancji i paragonu, przynajmniej ja nie dostałem. Czy to nie będzie poważnie utrudniało sprzedaży w PL? Jakie modele są warte zainteresowania?
      Pozdrawiam
    • Przez marcin_poczatkujacy
      Wiatm Was bardzo serdecznie.
      Jako nowy i całkowicie zielony użytkownik proszę o wyrozumiałość jeśli złamię jakiś punkt regulaminu, albo zadam głupie pytanie.
      Od jakiegoś czasu zainteresował mnie temat zegarków i po wielu przejrzanych stronach, forach itp. postanowiłem mojego kwarcowego Fossila wymienić na "coś" porządnego, Tak więc wybór padł na TAG Heuer Carrera. Przeraziła mnie jednak liczba podróbek dostępnych na rynku, dlatego też bardzo Was proszę o pomoc.
      Zastanawiam się nad kupnem albo używanego TH w europie albo nowego ze stanów. Różnica jest dość niska bo używanego TH (zdjęcia poniżej) znalazłem za 1500€, nie wiem jednak czy to oryginał. Tak więc proszę o ocenę.


      Przepraszam za jakość zdjęć, ale innych nie mam.
      Co się tyczy tego stanów, cena jest (tak mi się wydaję) dość niska, bo 2300€. Sklep jednak udziela tylko własnej gwarancji, a za gwarancję manufaktury każe dopłacić sobie 400€ (link do sklepu poniżej). Czy to jest ogólnie norlmalne postępowanie, czy sklep po prostu sprzedaje chinksie wersje TH i wten sposób chce zniechęcić kupującego.
       
      http://www.gemnation.com/watches/Tag-Heuer-Carrera-Calibre-16-Automatic-Chronograph-41-mm-CV201AH.BA0725-31580.html
       
      Z góry dziękuje za pomoc.
      Pozdrawiam
      Marcin
    • Przez Sailor
      Panowie, mój wymarzony zegarek wreszcie w Polsce. Ale dostałem maila od FedExu, gdzie w treści mam: 
      "
      Prosimy o przeslanie dokumentow do odprawy celenej (upowaznienie, kopie NIPu, REGONu, KRS, numer eori) oraz tlumaczenia faktury.
      Jesli korzystali Panstwo z naszych uslug wczesniej, prosimy dostarczyc tylko opis zawartosci przesylki.
      W przypadku faktur, gdzie jest wiecej niz jedna pozycja - prosimy opisac dokladnie kazda pozycje towarowa.
      Jesli przesylka jest adresowana dla osoby prywatnej, prosimy uzupelnic oswiadczenie dla osob prywatnych oraz ewentualne upowaznienie(bedzie dolaczone do zawiadomienia, jesli jest wymagane)."
       
      Ale w załączniku PDF już mam informację, 
       
      Prosimy o niezwłoczne przekazanie dokumentów niezbędnych do odprawy celnej: 
       
      1) Oświadczenie o zawartości przesyłki
       
      I tyle. 
       
      Więc nie wiem czy mam im tłumaczyć faktury, bo przecież kupuję na osobę prywatną i co, oni angielskiego nie znają????
      Wysłałem im to oświadczenie, które też dostałem w PDF, ale teraz mam jak głupi siedzieć i tłumaczyć fakturę? Tym bardziej, że niewiele tam widać, bo jest zeskanowana? 
      Czy może wystarczy im to oświadczenie??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.