Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Thorsten

Międzynarodowy Festiwal Zegarków - It's All About Watches 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam, będzie się działo... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tym razem uda się dotrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Szkoda tylko, że to weekend, kiedy mój syn idzie do I Komunii Św... Obawiam się, że żona może nie zrozumieć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba imprezy pomyliłeś... we wrześniu do komunii?  Na tę imprezę zdążysz na pewno... zostało jeszcze dużo czasu...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Chyba imprezy pomyliłeś... we wrześniu do komunii?  Na tę imprezę zdążysz na pewno... zostało jeszcze dużo czasu...

Faktycznie, od razu mi lżej  ;) Gdzieś, coś dzisiaj czytałem o imprezie, która ma być w weekend 12-13 maja u PTAKa  :)W tej sytuacji sprawa jest jasna, już odnotowuję w kajecie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, od razu mi lżej ;) Gdzieś, coś dzisiaj czytałem o imprezie, która ma być w weekend 12-13 maja u PTAKa :)W tej sytuacji sprawa jest jasna, już odnotowuję w kajecie :D

Mam nadzieje, że syn dostanie zegarek? :D

Szkoda że ja nie dostałem wtedy zegarka, miałbym coś na zawsze :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam nadzieje, że syn dostanie zegarek? :D

Szkoda że ja nie dostałem wtedy zegarka, miałbym coś na zawsze :/

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Nie zanosi się na zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zanosi się na zegarek...

Szkoda :/ Teraz to modne są drony i smartfony :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mój syn jest wielce pragmatyczny ;-) Kasa misiu, kasa, jak mawiał ŚP. Janusz Wójcik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tyle forumowych mord w tej Łodzi. Nie opijecie mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do września kupę czasu, mógłbym sobie zaplanować. W maju korci mnie ten zlot w podwarszawskim ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten sam...tylko wawski ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się zatem wybiera?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Się wybieram ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się dziękuję;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowarzyszenie KMZiZ oficjalnie zostało zaproszone na festiwal do Łodzi. Będą nasi przedstawiciele z przygotowaną małą prezentacją Klubu. Warto pojechać, zobaczyć wszystko z bliska  i spotkać się ze znajomymi.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa ma zaszczyt zaprosić na II edycję „It’s all about watches”. Międzynarodowy Festiwal zegarów i zegarków, połączony z największymi w Polsce targami zegarmistrzowskimi. Impreza odbędzie się w dniach 29.09.2018 – 30.09.2018 w „Fabryce Sztuki” w Łodzi przy ulicy Tymienieckiego 3.

Podczas trwania Festiwalu zaprezentuje się kilkudziesięciu wystawców z kraju i z zagranicy. Na blisko 1000 m2. powierzchni wystawienniczej pragniemy przedstawić kolekcjonerów wraz z ich niezwykłymi kolekcjami zegarów i zegarków. Mamy prawdziwą przyjemność zaprosić sprzedawców hurtowych i detalicznych, a także osoby zajmujące się sprzedażą zegarków nowych i używanych. Na targach nie zabraknie polskich zegarmistrzów, autorytetów sztuki zegarmistrzowskiej oraz historyków sztuki.

 

Na przełomie września i października 2017 roku, Stowarzyszenie zorganizowało Pierwszy Festiwal Zegarów i Zegarków "It's all about watches". Wzięło w nim udział wielu wybitnych znawców zegarmistrzostwa, projektantów, producentów z kraju i zagranicy. Festiwal cieszył się również ogromnym zainteresowaniem mediów a przede wszystkim mieszkańców, którzy tłumnie, całymi rodzinami odwiedzali Instytut Europejski znajdujący się przy ul. Piotrkowskiej. Widząc szerokie zainteresowanie przedstawionym tematem, w tym roku pragniemy również zorganizować podobne wydarzenie kładąc nacisk na promocję klasy o profilu zegarmistrz w Zespole Szkół Rzemiosła im. Jana Kilińskiego.

 

      II edycja Festiwalu ma za zadanie przede wszystkim skupić w jednym miejscu prawdziwych pasjonatów zegarmistrzostwa. Po zeszłorocznym sukcesie pragniemy przygotować dla Państwa atrakcyjną imprezę, która ma szanse zaistnieć na mapie cyklicznych, wspaniałych wydarzeń o charakterze kulturalno – naukowym.

Jesteśmy przekonani że Wasza obecność, podniesie jeszcze bardziej rangę naszego spotkania i wydarzenia. 

 

UWAGA - Link do pobrania - Katalog Festiwal 2017 - wersja POLSKA: 

https://www.dropbox.com/s/te6jmw9ywmf2ly2/final.pdf?dl=0

 

 

post-24159-0-49844200-1536002804_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada nie być. Zatem postaram się.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada nie być. Zatem postaram się.

Sorry  :D


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetos

Witam,

 

czy ktos z Wrocławia wybiera sie na te "imprezke"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.