Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Thorsten

Międzynarodowy Festiwal Zegarków - It's All About Watches 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy

 

Trochę dodatkowych informacji od organizatorów:

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować że  partnerem tegorocznego festiwalu jest wspaniała marka szwajcarskich zegarków Longines. Dewizą marki jest elegancja, tym samym wszystkie wyroby Longines to kwintesencja piękna oraz doskonałości. Oprócz zapoznania się z najnowszą kolekcją, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie który odbędzie się podczas tegorocznego festiwalu zegarków.

 
Więcej informacji znajdziecie na stronie Facebook imprezy: https://www.facebook.com/events/1035989293219013/permalink/1097094493775159/
 

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja informacji:

 
Szanowni Państwo.
 
Mamy przyjemność przedstawić kolejną markę, która zaprezentuje się podczas II edycji międzynarodowego festiwalu zegarów i zegarków „It’s All About Watches”. Krzyż w logo firmy symbolizuje szwajcarską jakość i niezawodność, z których „TISSOT” słynie od 1853 roku. Sprzedawane w ponad 160 krajach świata zegarki „TISSOT” powstają z wyjątkowych materiałów, urzekają funkcjonalnością i wyszukanym wzornictwem oraz oferowane są w przystępnej cenie. Marka pozostaje wierna swojemu hasłu „Innovators by Tradition”, nieustannie pracując nad kolejnymi pionierskimi rozwiązaniami. 
 
www.spirz.pl
www.czasofile.pl

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... mam takie pytanie - czy nasz Klub jakoś w tym uczestniczy? W materiałach reklamowych jakoś cicho...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomagamy w promocji wydarzenia. Obu wypadających w ten weekend. Ale bez jakiejś specjalnej roli.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej plan festiwalu:

 

42608015_1892863357435264_84372806739322


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że KMZiZ też się pojawi :) 
Ja będę na pewno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje od organizatorów:

 

Mamy przyjemność przedstawić kolejną markę, która zaprezentuje się podczas II edycji międzynarodowego festiwalu zegarów i zegarków „It’s All About Watches”.

 

W dniach 29.09.2018 i 30.09.2018 marka OMEGA zaprezentuje na naszym Festiwalu najnowszy Model OMEGA Seamaster Professional Diver 300M.

 

http://www.spirz.pl/marka-omega-na-festiwalu-its-all-about-watches/

 

Podczas tegorocznego Festiwalu będziemy gościć Klub Miłośników Zegarów i Zegarków. Członkowie KMZiZ zaprezentują wystawę zegarków naręcznych jak również poprowadzą wykład i prezentację „Meandry Kolekcjonerstwa – Caliber 11”. Poniżej link do strony Stowarzyszenia i kilka słów przed Festiwalem od członków KMZiZ.
 

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na spotkanie, jako reprezentant KMZiZ pokaże kolekcje swoich Enicar'ów. Będzie ich ponad 100 sztuk, różnych modeli. Zakres od początku produkcji tj. 1913 aż do lat osiemdziesiątych. Dodatkowo różnego rodzaju akcesoria związane z tą marką.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wybiera się ktoś z okolic Pruszkowa na festiwal? Chciałbym się zabrać i dorzucić do paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam nadzieję, że moderacja wybaczy, ale myślę sobie, że w końcu nie samymi zegarkami człowiek żyje  :) Skoro wybieracie się do Miasta nad Narem, na wiadome wydarzenie, to może i tym się zainteresujecie:

 

http://www.lmf.com.pl/#/

 

Jako lokalny patriota serdecznie polecam  :) Warto zobaczyć  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź rządzi w ten weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Łódź rządzi w ten weekend :)

To prawda. Ja w zeszłym roku wybrałem się na ten festiwal światła, trochę bez przekonania, a później był szok, tak to wszystko super wyglądało  :) Tylko wówczas dzikie tłumy są na ulicach. Największy ścisk był w okolicach Piotrkowskiej i Placu Wolności  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zegarkowy weekend, będę chyba biegał od Tymienieckiego do Al. Politechniki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Taki weekend :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Vratislavia kostki nie zaprezentuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ja w zeszłym roku wybrałem się na ten festiwal światła, trochę bez przekonania, a później był szok, tak to wszystko super wyglądało  :) Tylko wówczas dzikie tłumy są na ulicach. Największy ścisk był w okolicach Piotrkowskiej i Placu Wolności  ;)

 

Byłem w tamtym roku - festiwal światła zaliczyłem przy okazji - faktycznie TŁUMY - w tym roku muszę jakąś strategię opracować co by dzieci nie pogubić

 

Szkoda, że Vratislavia kostki nie zaprezentuje :(

Wiem że Marcin walczył do końca ale nie wyszło, bywa. Ale z tego co się orientuję to będzie - na "tym drugim" festiwalu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna cisza .. A festiwal bardzo ciekawy. Byłem na prezentacji "diverowej". Świetna okazja do poobcowania nie tylko z tematem ale z prawdziwymi zegarkami z tego czasu. Żałuje, że nie mogłem być na lotniczej.

 

Dzisiaj wybieram się na Auro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na jakieś sprawozdania :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na obydwu imprezach - jedna i druga tak samo fajne, choć zasadniczo trochę różniące się od siebie. Jeżeli będą organizowane w następnych latach, na pewno na nich będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wielka przyjemność być wczoraj na "It`s All About Watches" dzisiaj natomiast na "Aurochronos". Dwie bardzo ciekawe imprezy uzupełniające się wspaniale. Choć nie wiem i nie chcę wiedzieć dlaczego zorganizowane w dwóch różnych lokalizacjach. Jakże ciekawiej i wygodniej byłoby dla zwiedzających gdyby te imprezy zachowując swoją odrębność były w jednej lokalizacji (np. parter i piętro hal EXPO). Zapewne w przyszłym roku będzie tak samo dobrze, albo i nawet lepiej. Kilka subiektywnych opinii o It`s All About Watches. Dobra atmosfera, super kolekcje i zbiory, Tomek, Piotr i Kaliber11, Romuald - Enicar, Sławomir - Delbany, oraz dwóch wspaniałych miłośników budzików Gustava Beckera. Nie można było przejść obojętnie obok pięknej kolekcji zegarków z Błonia i książki, którą autor podpisywał dla zainteresowanych. Wielu wspaniałych ludzi związanych zawodowo lub hobbystycznie z zegarmistrzostwem. Pozdrawiam i dziękuję za te kilka miłych chwil spędzonych z Janem, Czesławem i super rozmowę przy pięknych zegarach z Piotrem Łukasińskim.

Można by pisać o każdym stoisku, o każdej spędzonej tam chwili, o zauroczeniu kolejny raz łódzkimi imprezami, a wszystko to dzięki olbrzymiej pracy i jaką włożyli w organizację tej imprezy Pawł i Filip i za to wielkie dzięki Panowie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybrałem na "It`s All About Watches", miło jestem zaskoczony atmosferą i klimatem imprezy. Generalnie to raj dla miłośników vintage, było na co popatrzeć i co kupić. Wysłuchałem wykładu o zegarkach nurkowych i chwilkę porozmawiałem z Mateuszem, co zaowocowało złożeniem zamówienia na książkę. Z tego miejsca pozdrawiam autora i czekam z niecierpliwością na swój egzemplarz. :) Natomiast w niedzielę miałem przyjemność wysłuchać panelu dyskusyjnego pt. "Made in Poland" z bardzo ciekawymi gośćmi jak Bartosza Knopa z Balticusa czy pan Tomasz Borkowym (na pewno pamiętacie serial "DOM"). Powiem że momentami było gorąco, kto nie był niech żałuje. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.