Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojtug

Zegarek do 7 tys pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jakiś czas temu założyłem temat co do zegarka edox ale zostałem sprowadzony na ziemie przez mądrzejszych kolegów w tej dziedzinie

 

Zrobiłem sobie szybki przeglad funduszy i mam Ok 7 tys

Rozglądam się za markami drogimi , lubię szpan nie ukrywam. Cały czas rozglądam się na aukcjach, najchętniej oczywiście wziąłbym rolexa ale za mniej niż 15 tys w miarę rozsądnego i ładnego rolexa się nie kupi niestety.

Patrzę za

rado hyperchrome chronograph cena w okolicach 5-6 tys

Tudor grantour date - tez okolice 6500 zł a tudor już brzmi dość luksusowo skoro to marka spod rolexa

Breitlingi tez wchodzą w grę

 

Otóż chciałbym żebyście mi doradzili co najlepiej dostać w tej cenie... nie musi to być zegarek nowy - chętnie kupiłbym także używany w bardzo dobrym stanie w końcu tak można wyrwac o wiele droższe zegarki w niższej cenie

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup byle jaką Omegę, szpan będzie na całego.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zaproponuję Breitlinga Steelfish od forumowe go kolegi. Breitling i to duży, znaczy duży szpan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup byle jaką Omegę, szpan będzie na całego.

Po Rolexie to tylko Omega :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Albert Riele z Apartu, w końcu reklamuje Krychowiak wiec już prawie jak Rolex czy Omega :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albert Riele konkuruje z Aztorinem :) .... w TV.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup byle jaką Omegę, szpan będzie na całego.

Nie kupuj byle jakiej Omegi.Kup ładną Omegę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało kto w dzisiejszych czasach zwraca uwagę na klasyczny, stalowy zegarek z kopertą 40 mm i mniej, więc kupowanie takiego dla szpanu trochę mija się z celem. Jak już, to celuj w coś dużego, kolega wyżej polecał Steelfisha, myślę że się nada :) A do szpanowania najlepszy byłby chyba Apple Watch, rozpoznawalny przez wszystkich i do tego oszczędzisz sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam ironię u niektórych... zamiast kpic dajcie jakieś propozycje co można w tej cenie kupić.

 

Nic nie poradzę ze lubię wszystko co markowe, wbrew pozorom do 7 tys można kupić całkiem ładne zegarki...

 

Apple Watch odpada...

Tu nie chodzi o szpan ze będę chodził i podstawiał komuś pod nos zegarek i się chwalił, poprostu lubię rzeczy drogie i ładne

 

Rolexa dałem dla przykładu bo jest to marka która wszyscy znają... omega tez raczej poza ta granica, ładne zaczynaja się od 12 w wzwyż

 

Chyba żeby pół roku jeszcze dozbierac i coś w granicach 12-15 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelfish na bazarku, na popularnej grupie Facebookowej kilka Tagów,do wyboru do koloru. Na nawet Tudor BB za 8,5 leży, powyżej budżetu, ale znów nie tak wiele. Przecież wystarczy powiedzieć na bazarku przez kilka minut i wybrać co jest bardziej szpanerskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba żeby pół roku jeszcze dozbierac i coś w granicach 12-15 tys

Zbieraj na Rolexa.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wolałbym chyba wydać 7 tys jak na pierwszy zegarek... tzn mam pseudo zegarki od projektantów ale jednak chciałbym coś porządnego

 

A co myślicie o maurice lacroix ? Najchętniej bym kupił na kauczukowym pasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowalbym perreleta sprzedawanego przez kol. tolor albo swojego Zenitha (mniej więcej w bidżecie) - oba na bazarku, ale to sa dobre zegarki, którymi raczej nie zaszpanujesz ;-)

A na powaznie - moze faktycznie jeszcze pooszczędzaj i kup to, co spelnia wszystkie wymagania, bo półśrodki są bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jakiegokolwiek Taga w budżecie. Tudora nie kupuj, bo żeby zrobić wrażenie będziesz musiał wszystkim tłumaczyć, że to stajnia Rolexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Rolex to koniecznie złoty, potem na dzielni Ci powiedzą eee rolex nie w złocie to nie rolex...

 

Nie rozumiem skąd tyle złośliwości u niektórych. Kolega lubi szpan. Nie dziwię mu się. Ja też nie lubię no namów które niektórzy często proponują. Taki wydatek nie dla każdego jest małym wydatkiem. Często kosztował wiele wyrzeczeń i ja też wolę rozpoznawalne zegarki chociażby żeby podbić własne ego bo czy o to chodzi w zegarkach czy drogich autach? Po co komu zegarek za kilkanaście tysięcy? Przecież pokazuje godzinę tak samo jak taki za 100 zł. Po co komu samochód za 500 tys z 400 KM w mieście? 

Jak ktoś woli dać kilka tysięcy za markę o której słyszało kilkoro ludzi to droga wolna.

 

Tak więc nie słuchaj innych i szukaj czegoś na bazarku. Najlepiej Tag, Tudor, może Omega się znajdzie. Pamiętaj że ma on TOBIE sprawiać przyjemność. 

Za 7,5 tys na chrono24 od zaufanego sprzedawcy z UE znajdziesz też Tag Aquaracera. Nowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy coś z Longinesa podejdzie.

Jak używki, to warto dozbierać do omegi smpc lub tudora bbb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro i OLX wystawiłem pięknego, prawie nowego Lingines'a z serii Master Collection (chrono, 14 miesięcy gwarancji, kupiony u autoryzowanego resellera) - link poszedł na priv. Niestety mam za mało komentarzy, żeby wystawić na bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy coś z Longinesa podejdzie.

Jak używki, to warto dozbierać do omegi smpc lub tudora bbb.

Przy czym rozpoznawalność Tudora jest duża, ale raczej tu na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkim dziekuje za pomoc ale chyba jednak dozbieram jeszcze trochę , mianowicie rzucił mi się w oczy taki zegarek :

 

Hublot elegant 1621.2

 

Widziałem ze można już go dostać w okolicach 10 tys

 

Myślicie ze warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz szpanować zegarkiem, który w dzisiejszych realiach będzie uznawany za damski? I to jeszcze w kwarcu?

Slaby kierunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.