Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kamil8865

Casio G Shock GBA 800

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zastanawiam się nad zakupem zegarka Casio G shock GBA 800 1A (czyli ten czarny). Czy też może widział ktoś z Was za żywo i lepszy będzie 8A (szary?)

Co o nim myślicie? Póki co mało opinii o nim widziałem.

Martwi mnie tylko jego wielkość. Czy na mój nadgarstek - 18cm, nie będzie za duży?

I w jakim sklepie polecili byście jego zakup, żeby mieć pewności co do oryginalności?

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary szybciej straci kolor, czyli - na rantach zabarwi sie na czarno (w kolorze kurzu, brudu, ubrań). Z paskiem bedzie tak samo. Im tworzywo jaśniejsze - tym bedzie gorzej.

Na 18cm nie powinien byc za duzy, to jeszcze nie jest taki byk jak np nowy mudmaster.

Bierz z zegarownia.pl bo tam w razie czego możesz zrobic darmowy zwrot - gdyby jednak byl za duży. Nic nie ryzykujesz, a duza szansa ze zostanie z Tobą na dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za odpowiedź.

A jak sprawują się te G Shock na codzień? Wszystko jest ok?

Czy do np. Treningów (bieganie, siłownia itp) Lepiej je ściągać, czy bez problemu wytrzymają?

Do tej pory używałem Smart banda i przyzwyczaiłem się, że praktycznie do niczego nie muszę go ściągać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest g-shock, żeby był niezniszczalny. Ja w swojej pracy, a pracuje z maszynami średnimi i ciężkimi nie ściągam, a nieraz zaliczył już szlaga od czegoś cieższego albo rąbniecie nadgarstkiem w coś i jest dobrze, a mam "uboższy" model niż ten, który pokazujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Kupiłem ten zegarek w sklepie watchshop.pl

Czy tam też jest opcja przedłużenia gwarancji do 6 lat?

I czy mógłby mi ktoś podesłać instrukcje w języku polskim, ponieważ nie była takowa załączona.. Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z zasięgiem bluetooth w tym zegarku? czy musi leżeć w zasięgu telefonu, żeby zbierać dane dot. treningu czy można zostawić telefon w szatni i śmigać z samym zegarkiem? daj znać jak możesz bo to w sumie jedyny ?, który mnie wstrzymuje przed zakupem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.