Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zmyslony

SEIKO SARB017

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Co jest tą pomyłką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A  już nie ma tej aukcji ktoś wystawił po 9 funtów 25 szt sarba17 oferta była wystawiona o 04;00 rano było sprzedanych juz chyba 6 sztuk.Chciałem też kupić tylko kasa jeszcze mi nie doszła na paypala.Aukcja już zniknęła temat do kasacji.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W sensie rozrzut, czy może te oferty po ponad 3000 PLN? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te oferty pojawiaja sie co jakis czas nabijanie ludzi w butelke. Sam malo co nie kupilem miesiac temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na szczęście Alpinist ciągle jest dostępny w normalnych cenach, nawet na naszym bazarku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przymierzam się do sprzedaży alpinista, nie do końca się zaprzyjaźniliśmy ;-) - realnie Panowie podpowiedzcie proszę ile one teraz są faktycznie warte? (nienoszony, pudełko, instrukcja, kupiony kilka miesięcy tematu u znanego sprzedawcy na ebay).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy na eBay można kupić za 359 funtów, z kosztami wysyłki. Odejmij sobie od tego 20-30% i masz realną cenę. To nie jest zegarek przeznaczony do "lokowania kapitału".


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przymierzam się do sprzedaży alpinista, nie do końca się zaprzyjaźniliśmy ;-) - realnie Panowie podpowiedzcie proszę ile one teraz są faktycznie warte? (nienoszony, pudełko, instrukcja, kupiony kilka miesięcy tematu u znanego sprzedawcy na ebay).

Dokładnie tak, to nie Fiat 126 za czasów Gierka, który wyprowadzony za próg punktu sprzedaży (celowo unikam nazwy SALON) zyskiwał na wartości 100%.

Masz chyba jeszcze wystawionego na bazarki podobny zegarek w podobnym stanie, zerknij sobie na cenę.

Z tym że należy pamiętać o różnicy pomiędzy tym, co może sobie życzyć sprzedający a tym co mogą zechcieć zapłacić potencjalni klienci :)

Włala :)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/161852-seiko-sarb017/?hl=seiko


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też przymierzam się do sprzedaży alpinista, nie do końca się zaprzyjaźniliśmy ;-) - realnie Panowie podpowiedzcie proszę ile one teraz są faktycznie warte? (nienoszony, pudełko, instrukcja, kupiony kilka miesięcy tematu u znanego sprzedawcy na ebay).

Jeśli chcesz sprzedawać Alpinista, to ja z tą sprzedażą trochę bym poczekał. Oczywiście nie można tego zegarka traktować jako "lokaty kapitału", ale IMO jego ceny jeszcze trochę wzrosną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem warto sprzedać szybciej i kupować inny, lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czasami lepsze jest wrogiem dobrego  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez T Atomicus
      Dojrzewam do zakupu niedrogiego divera (ale takiego min. 200m) od Seiko.
      Ale widzę że ceny w polskich sklepach i na allegro mocno poszły w górę.
      W zasadzie poniżej 1000zł nic nie ma.
      Tymczasem na ebayu i owszem.
      Czy to możliwe że mechaniczne divery Seiko w cenie poniżej 100 funtów to autentyki?
    • Przez klepo
      Witajcie
      Pierwszy raz stoję przed kupnem przez Ebay. Wydaje się , że wszystko w porządku ale nie mam doświadczenia w kupowaniu z zagranicy i chciałbym zapytać co sądzicie o tej aukcji , wiarygodności i zegarku , w sensie czy to nie jakaś aukcyjna lipa, podpucha... Proszę o poradę.
       
      Link poniżej
       
      https://www.ebay.pl/itm/SEIKO-BABY-TUNA-SRP637K1-WATCH-DIVER-UK-STOCK-PROSPEX-MONSTER-SARB-UK/123267160348
       
    • Przez sebster79
      Witajcie
       
      Mam na imię Sebastian i to moj pierwszy post i 4 zegarek, chciałbym kupić zegarek typu pilot , nalazłem tkie coś na Ebay, nie wiem co to za firma, czy to chiny, i czy warto coś takiego nabyć? 
       
      https://www.ebay.pl/itm/Montre-FLIEGER-Swiss-Superluminova-BLUE-LUME-type-Unitas-6498-pilot-watch-B-uhr/112832579587?hash=item1a45588803:g:lawAAOSwx5ZaplKO
       
      z góry dziękuje, liczę na jakies propozycje,pozdrawiam
    • Przez KubusPuchatek
      Witajcie,
      czy sprzedawca zegarków, który pojawia się pod nickiem Thomas Schiesl oraz prowadzi firmę Schiesl uhren jest godny zaufania?
      Pytam się, ponieważ ma bardzo atrakcyjne ceny zegarków np Zegarki, które są w sklepach za 7-8 tyś sprzedaje ze 4 tysiące, najbardziej trafnym przykładem będzie 
      Maurice Lacroix Pontos Automatik PT6148-SS001-330 Neu OVP w opisie jest napisane, że stan 0 (nieużywany) z dokumentami z pudełkiem, rok 2017 
      Wydaje mi się to trochę dziwne, bo pontosy osiągają ceny w sklepach w okolicach 7k a tutaj sprzedaje go za 4 0.0
      Czy moje obawy są nieuzasadnione?
      Narazie zegarki kupowałem jedynie u autoryzowanych sprzedawców, a jak widzę praktycznie nowy zegarek z takim stosunkiem cen w sklepie i u tego użytkownika to aż żal nie kupić....
    • Przez student84
      Witam,
       
      chce kupic
      http://www.ebay.co.uk/itm/Orologio-Automatico-Uomo-SEIKO-PRESAGE-SPB041J1-Pelle-Marrone-Bianco-100mt-/132218928408?hash=item1ec8dcbd18:g:YpMAAOSwi7RZN~km
       
      Czy ktos kupowal od tego sprzedawcy, ewntualnie moze polecic jakis dobry punkt gdzie moge nabyc zegarek.
       
      Pozdrawiam,
      student
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.