Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaprysnik

Edifice - rodzaje gwarancji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Temat troszkę o awaryjności, troszkę o Waszych doświadczeniach zakupowych.

 

Czy planując zakup zegarka serii Edifice, warto wybrać droższą ofertę sklepu będącego oficjalnym sprzedawcą Casio i udzielającego gwarancji akceptowanej w punktach Zibi, czy może szukać "gdzie taniej" poza dystrybucją Zibi, bo zegarki te są tak mało usterkowe, że nie ma się czego obawiać.

 

Ceny zegarków z oficjalnej dystrybucji, a tych z poza Zibi różnią się dość znacznie.

Te z gwarancją sprzedawcy kosztują sporo mniej, ale coś za coś.

 

Waszym zdaniem lepiej dopłacić i mieć spokój (nie bawić się w razie usterki w odsyłanie zegarka sprzedawcy /no i zawsze sklep może zniknąć w czasie trwania gwarancji/) czy za kwotę jaką dopłaca się za oficjalną dystrybucję, lepiej rozejrzeć się za wyższym modelem zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

Mozesz sobie negociowac cene w TT. Poszukaj sobie zegarka w innym sklepie internetowym .Przedstaw link do TT i zaproponuj taka cene. Mi sie zgodzili i na zegarku za chyba 380 zł z TT zaplacilem 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazówkę.

Szczerze to myślałem, że ich negocjacje to taki pic na wodę, bo wchodzi w grę, jeśli przedstawię ofertę innego sklepu z oficjalną dystrybucją (a te, zazwyczaj mają ceny na jednym poziomie). Pierw i tak będę chciał przymierzyć zegarki i dokonać ostatecznego wyboru w salonie TT, więc z chęcią skorzystam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

Ja chyba podawałem cene z crazytime.pl   byle był sklep internetowy a nie ktos z allegro czy olx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tsk kiedyś zrobiłem i wyrównali mi cenę ;) a co do wyboru oficjalna dystrybucja vs sklep internetowy. Ja bym się trochę bał brać z niepewnego źródła, bo podrabiają już i gshocki i edifice. O awarię raczej bym się nie obawiał, nie słyszałem chyba, żeby ktoś miał jakieś problemy. Lorus kiedys zaliczył wpadkę z odpadającymi indeksami w paru modelach, ale prócz tego cisza

 

__________

https://www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qhen

Lorus to brand Seiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ale prócz tego cisza

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/157336-zakup-casio-eqw-m710-a-mia%C5%82o-by%C4%87-tak-pieknie/

Było jeszcze trochę ale mi się teraz nie chce szukać, zainteresowani myślę, że sobie poradzą.

 

Ja bym brał tam gdzie taniej i oczywiście oryginalny. Na naszym rynku jest jeszcze kilku sprzedawców, którzy handlują zegarkami Casio poza oficjalną dystrybucją. Wiele razy od takich kupowałem i się nigdy nie zawiodłem. Warunki gwarancyjne są we wszystkich sklepach praktycznie identyczne,

a o serwisie oficjalnego dystrybutora to za wiele dobrego powiedzieć nie można. Dlatego nie ma co kupować zegarka kierując się długością okresu gwarancyjnego.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi. Tak też uczynię :) Przymiarka w TT i jeśli nie zejdą do "akceptowalnych" cen z Ceneo, to wygra opcja cebula i wybór najtańszych ofert. Zresztą na Aledrogo również jest paru sprzedawców z super cenami i oficjalną dystrybucją, więc nie będę się długo namyślał.

 

Dzięki raz jeszcze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze za podpowiedź o negocjacji w TT, 

Cena zjechała z 566zł do 420zł :) Jako punkt odniesienia oferta seqndusa z All. Stacjonarnie proponowali jedynie upust z 599 (taką cenę mają w salonach) do internetowej ceny TT - 566zł.

 

Tak jak wspominałem w jednym  z poprzednich postów, myślałem, że zjadą jakieś 10-20zł a tu miłe zaskoczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne negocjacje.Graty ze udalo sie taki fajny rabat uzyskac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzięki kolegom z Forum. Gdyby nie ich wskazówka, to pewnie kupiłbym tańszy model i później pluł sobie w brodę.

 

Jedyny mały minusik przy zakupach w TT i odbiorze w punkcie - wydają zegarek z gabloty, a myślałem, że jedzie do nich z magazynu taki świeżutki i pachnący :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.