Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pawelb29

HELM Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma może informacje co się dzieje z Helmem? Na ich stronie ostatni wpis jest z 11 lutego i się zastanawiam czy ich zegarki będą jeszcze dostępne a jeśli tak to kiedy. Chętnie bym nabył Khuraburi niebiesko-pomarańczowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2021 o 10:09, jabolos napisał(-a):

Czy ktoś ma może informacje co się dzieje z Helmem? Na ich stronie ostatni wpis jest z 11 lutego i się zastanawiam czy ich zegarki będą jeszcze dostępne a jeśli tak to kiedy. Chętnie bym nabył Khuraburi niebiesko-pomarańczowego. 

Trochę stary ten post ale dopiero teraz zauważyłem. Ja zapisałem się na listę do Helm Vanuatu około maja. Miałem pozycję (jeśli dobrze pamiętam) coś około 3800. Jak sprawdziłem dziś to już niewiele zostało... jestem na pozycji 3096 :-). Koledzy z list kolejkowych Rolexa mają swoje zegarki szybciej. Cholernie luksusowy ten Helm, nie powiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam numerek #3790 na Khuraburi. Myślę, że w przeciągu 2 lat powinno się udać zakupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przed chwilą zapisałem na Miyako i otrzymałem numerek #1206 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy model to i lista krótsza :) Jak dobrze pójdzie to w przeciągu roku powinieneś mieć 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszło mi info, że do pięciu dni dostanę finalne zaproszenie do zakupu :-). Rozumiem przyszłych właścicieli rolków, którzy po dwa lata czekają... ech ten dreszczyk emocji 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O podejściu HELM-a do klientów: 

dostałem zaproszenie do zakupu w niedzielę, z czego skwapliwie skorzystałem. Szybko okazało sie, że jedyna opcja płatności to PayPal. Bardzo nie po drodze mi z tą firmą jednak stwierdziłem: co mi tam, nie muszę się przecież logować, wystarczy dokonać zakupu bez logowania. Po wprowadzeniu danych mojej karty (typowa kredytówka wydana przez MasterCard) nastąpił mały ZONK: PayPal nie zaakceptował karty, pomimo jej ważności i limitu daleko wyższego niż marne 300 USD. Tak więc chwilowo nie miałem jak dokonać płatności za zegarek.

Ale nic to, napisałem do firmy, pokrótce opisując sytuację. Odpowiedział mi niejaki Matt, że oni akceptują JEDYNIE płatności przez PayPal i że mogę spróbować zapłacić... bez logowania do systemu. Podał mi nawet obrazkową instrukcję jak to zrobić (jak pięciolatkowi...). Po mojej odpowiedzi, około 15 minut od otrzymania maila, z opisem i screenshotami ilustrującymi problem, Pan się dotychczas nie odezwał.

Cóż, jeśli ktoś opiera strategię płatności w firmie jedynie o PayPal to powodzenia życzę.... Jeśli ktoś z Was chciałby skorzystać z mojego zaproszenia do zakupu, bez czekania w dwuletniej kolejce,  i zapłacić sobie za HELM Vanuatu, podając swoje dane adresowe do wysyłki (o ile to możliwe) to zapraszam na priva - prześlę moje zaproszenie, kod i link do podstrony zakupowej dla "szczęśliwców". Na zakup zostało jakieś 19 godzin.

Mnie wystarczy kontaktów z tym microbrandem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ps1974 napisał(-a):

O podejściu HELM-a do klientów: 

dostałem zaproszenie do zakupu w niedzielę, z czego skwapliwie skorzystałem. Szybko okazało sie, że jedyna opcja płatności to PayPal. Bardzo nie po drodze mi z tą firmą jednak stwierdziłem: co mi tam, nie muszę się przecież logować, wystarczy dokonać zakupu bez logowania. Po wprowadzeniu danych mojej karty (typowa kredytówka wydana przez MasterCard) nastąpił mały ZONK: PayPal nie zaakceptował karty, pomimo jej ważności i limitu daleko wyższego niż marne 300 USD. Tak więc chwilowo nie miałem jak dokonać płatności za zegarek.

Ale nic to, napisałem do firmy, pokrótce opisując sytuację. Odpowiedział mi niejaki Matt, że oni akceptują JEDYNIE płatności przez PayPal i że mogę spróbować zapłacić... bez logowania do systemu. Podał mi nawet obrazkową instrukcję jak to zrobić (jak pięciolatkowi...). Po mojej odpowiedzi, około 15 minut od otrzymania maila, z opisem i screenshotami ilustrującymi problem, Pan się dotychczas nie odezwał.

Cóż, jeśli ktoś opiera strategię płatności w firmie jedynie o PayPal to powodzenia życzę.... Jeśli ktoś z Was chciałby skorzystać z mojego zaproszenia do zakupu, bez czekania w dwuletniej kolejce,  i zapłacić sobie za HELM Vanuatu, podając swoje dane adresowe do wysyłki (o ile to możliwe) to zapraszam na priva - prześlę moje zaproszenie, kod i link do podstrony zakupowej dla "szczęśliwców". Na zakup zostało jakieś 19 godzin.

Mnie wystarczy kontaktów z tym microbrandem.

Nie mogłeś komodo wybrać? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kesudnik napisał(-a):

Nie mogłeś komodo wybrać? ;)

No niestety, zdecydowanie bardziej leżał mi Vanuatu.... tak... LEŻAŁ mi.... 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po sprawie: to już koniec perypetii z firmą Helm Watches. Nie zgodziłem się na płatność PayPal (odrzuca moją kartę) i zaproponowałem, że zapłacę przelewem bankowym na dowolny, podany przez firmę rachunek, pokryję wszelkie koszty banków: mojego i amerykańskiego, nie będę nalegał na wcześniejszą wysyłkę zegarka i spokojnie poczekam aż sprawdzą, że przelew dotarł, potwierdzą a potem wyślą. W odpowiedzi dostałem informację, że.... mogę sobie znależć w Polsce kogoś kto za mnie zapłaci (PayPal-em, a jakże) a potem ureguluję  rachunek na rzecz osoby trzeciej, która za mnie zapłaciła 🙂.

Hmmm... z krótkich gatek jakiś czas temu wyrosłem i nie muszę prosić np. tatusia, by regulował moje rachunki. Podziękowałem za "świetny" pomysł i zegarek. Zgodnie z moimi, opisanymi tu doświadczeniami, firma nie jest poważna.

 

Na marginesie tylko dodam, że równolegle ściągam pudełko na pióra z Toyooka Craft z Japonii. Tam też początkowo zaproponowano mi płatność przez PayPal. Odmówiłem, prosząc o możliwość zapłacenia przelewem. Japończyk musiał chyba siedzieć przy komputerze ponieważ po około dziesięciu minutach dostałem wszelkie dane (numer konta, nazwę banku, SWIFT code). Przelew poszedł i spokojnie czekam na realizację zamówienia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie kurierem lotniczym z Chin, więc dość szybko. Około tygodnia dostarczają wszędzie na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.