Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

snowdesk

Poljot Szturmanskie Chronograph

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

1. Czy z tym zegarkiem jest wszystko ok? Serca nie widać więc pytam o kwestie zewnętrzne.

 

2. Jakie są orientacyjne lata jego produkcji?

 

3. Czy cena jest adekwatna?

 

 

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=7318905028&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

Pozdrawiam


Kupię każdy zegarek typu UFO, Cheburashka, Shaiba w stanie 9/10-NOS. Rakieta, Poljot, Cornavin, Zim, Cardinal, Exacta etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza i wskazówki są raczej współczesne, jak dla mnie cena z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nikt nie kupił.

Sprzedawca dał kolejną szansę i obniżkę o 151 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien ale wydaje mi się że może być to współczesna produkcja. Żadne NOS.

Z tego co pamiętam jakiś czas temu (kilka lat) wypuszczony był dokładnie taki przez Poljot Euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem właścicielem tego zegarka, nabyłem go od osoby prywatnej z Niemiec.

Dokładnie ten model występuje w katalogu zegarków rosyjskich na rok 2002, w późniejszych był zmodyfikowany, dlatego wg. mojej oceny, fakt, że już ich nie produkują, jego kilkunastoletni wiek oraz stan (nie nosi śladów zużycia) odpowiada opisowi - new old stock.

Oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać, jestem pasjonatem a nie handlarzem, gdyby ktoś miał ochotę obejrzeć zegarek z bliska lub sprawdzić go u zegarmistrza - serdecznie zapraszam.

 

Pozdrawiam serdecznie :)


 

 

post-96327-0-88487100-1528716714_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem właścicielem tego zegarka, nabyłem go od osoby prywatnej z Niemiec.

Dokładnie ten model występuje w katalogu zegarków rosyjskich na rok 2002, w późniejszych był zmodyfikowany, dlatego wg. mojej oceny, fakt, że już ich nie produkują, jego kilkunastoletni wiek oraz stan (nie nosi śladów zużycia) odpowiada opisowi - new old stock.

Oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać, jestem pasjonatem a nie handlarzem, gdyby ktoś miał ochotę obejrzeć zegarek z bliska lub sprawdzić go u zegarmistrza - serdecznie zapraszam.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

 

Ale czemu służy ten post? To jest oferta sprzedaży?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przeczytać wszystkie posty tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.