Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dred81

Fossil Grant ME3140 automat. Czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ostatnio byłem na spotkaniu i mój rozmówca tez miał ten sam. Trochę to było zdziwienie ale znaleźliśmy wspólny temat ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zaskoczyłbyś go jakbyś miał Bambino :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie był zły. Ale sprzedałem. Teraz planuje kupić Glycine wiec pewnie zaskoczę wielu innych :)) ale tego fossila sobie zostawię no tez niezły jest.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ krota kolega z biura ma też takiego Fossila. Oglądałem go i szczerze powiem, że to pięknie zaprojektowany zegarek z bardzo dobrej jakości paskiem, znacznie lepszym od tego co oferuje w standardzie większość konkurencji. Co nie zmienia faktu, że przyzwoity pasek kupisz za 50 zł i wymienisz sobie w każdym zegarku. Jednak wg mnie to jaki pasek producent dodaje w standardzie do zegarka świadczy o producencie. A kupując zegarek kwarcowy mechanizm prawdopodobnie i tak Cię usatysfakcjonuje, one działają dobrze nawet w zegarkach za 50 zł, to dlaczego miałyby być gorsze w zegarkach za 500 zł? Nawiasem mówiąc uważam osobiście, że ten fossil powinien kosztować ok. 350 zł. Za tyle bym go mógł rozważyć. Za 500-600 zł wybrałbym co innego. 

 

Zakup zegarka jest moim zdaniem przede wszystkim zakupem stykowego dodatku i wygląd jest jednym z najważniejszych, jeśli nie najważniejszym czynnikiem przy zakupie. No chyba, że liczy się jeszcze prestiż. A jakość mechanizmu postawiłbym na 3 miejscu jako czynnik warunkujący wybór. Moim zdaniem kupujący patrzy :

 

1. po pierwsze na wygląd czasomierza i jakość wykonania tego co widać z zewnątrz

2. po drugie na prestiż marki

3. po trzecie na jakość mechanizmu

 

Jasne, że tutaj są osoby, które pewnie pkt. 3 postawią na miejscu 1. Ale chyba trudno się nie zgodzić z faktem, że to zdecydowana mniejszość ludzi kupujących zegarki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.