Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamerton

Dzień dobry

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Mam na imię Michał. To mój pierwszy wpis na szacownym Forum, które czytam już od pewnego czasu, ale dopiero teraz się zarejestrowałem.

Bardzo lubię zegarki, zwłaszcza mechaniczne, i zbieram je od paru lat.

 

Moje ulubione marki to Enicar (pierwszy szwajcar w rodzinie, miał mój dziadek), Revue Thommen, Junghans, Epos. Interesuję się też trochę historią zacnej marki Zenith.

A oprócz klasycznie mechanicznych lubię zegarki elektro-mechniczne z lat 60-70, np. Bulova. A ostatnio wpadły mi w oko zegarki kieszonkowe - fajna jest mgiełka tajemniczości jaka je otacza. No ale parę kwarców też mam ;)

 

Mam nadzieję rozszerzyć na Forum swoją wiedzę, ale może uda mi się także coś skromnego "wnieść".

 

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum, jak lubisz Enicar'y to zapraszam do Złotych tarasów 18 - 19 maja (Noc muzeów) będę tam ze swoimi zegarkami. Ja na pewno będę w sobotę od 15 - 22.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zaproszenie. Widziałem zegarki, niesamowita kolekcja Enicarów, gratuluję.

 

Mam nadzieję że uda mi się wpaść do Złotych Tarasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.