Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Nagib

Tatuaże

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry ale po co osoby które są tak anty nastawione do tatuaży wchodzą w ten wątek i zabieraja zdanie?

To tak jakbym ja wchodził w temat o rowerach i wypowiadał sie negatywnie o osobach na nich jeżdzacych. Że pewnie co drugi się koksuje i to chory sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzzy, a kto by się tym przejmował.

Kosma no brat poszedł na całość, jedną rękę w geo bym zrobił, ale tyle to za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo zaskoczyl nas wszystkich, mu sie strasznie podoboba, w zasadzie o to tym wchodzi. Co wazne, w miare dobrze znosi moje i innych uszczypliwosci :) np jak mowie mu ,gdy corka mu placze lezac na klacie, "stary sam bys sie zgubil w tym labiryncie" itp

 

G6

On z moich tez sie smieje :D

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to najważniejsze, że się podoba.

Ja już myślę o następnym, ale raczej jesień/zima zrobię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale po co osoby które są tak anty nastawione do tatuaży wchodzą w ten wątek i zabieraja zdanie?

To tak jakbym ja wchodził w temat o rowerach i wypowiadał sie negatywnie o osobach na nich jeżdzacych. Że pewnie co drugi się koksuje i to chory sport.

 

Może dlatego że to wątek o tatuażach a nie "tylko dla lubiących tatuaże". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no fajnie, że są wytatuowani, bo gdy jestem z moimi synami na basenie, to mamy się chociaż z czego pochichrać... :P Ostatnio, był kolo, który miał na całych plecach wytatuowany pysk lwa, a grzywa zachodziła mu na ramiona i cycki...  :D  :D

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cmoknijcie, kiniol moję żabkę w łapkę :P

post-6402-0-28882200-1521144541_thumb.jpg

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cmoknijcie, kiniol moję żabkę w łapkę :P

attachicon.gif20180303_214309.jpg

Tarant, tak blisko z sobą jeszcze nie jesteśmy... :P  :D


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? Przecież widać, że ona jest na czole, zwykle jednak przesłonięta grzywką. Nie przesadzaj zatem, że synowsko - bratersko - ojcowskiego pocałunku złożyć nie możesz...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, myślałem, że gdzie indziej  :unsure: ... Ale jeśli tak, to przy najbliższej okazji masz cmoka... :D


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

tribal kiedyś był po prostu modny a moda to każdy wie, szybko przemija  ;)  Ja bym robił tatuaż, z którym bym się identyfikował, o którymś bym coś powiedział - dlaczego taki, co dla mnie znaczy itd. A tribal?  " łał tatuaż, co przedstawia? - to tribal. A czemu taki - aaa bo mi się podobał". No niby można ale trochę słabe argumenty  :lol:

Ja lata temu znalazłem grafikę przedstawiającą smoka i feniksa trzymające miecz, mistrzostwo ale za dużo szczegółów na mały tatuaż a ja nie chciałbym większego niż dłoń. Teraz w sumie mi trochę przeszło z tatuażem ale nie mówię, że nie zrobię. A jak w końcu się wybiorę to będzie to motyw orła Zygmunta Starego 

 

Przepraszam ze tak odgrzebuje,ale musze cos dodac

Mozna miec tribala w dzisiejszych czasch,pod warunkiem ze my sami jestesmy autorem rysunku:P   fakt,trzeba umiec dosc ladnie rysowac,wiec to nie dla kazdego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidelio jak miałem hmm 15 czy 16 lat mialem ten twoj wzór na kartce wydrukowany i chciałem robić jak dorosne

W tamtym roku zrobiłem pierwszy związany z górami które uwielbiam. Pewnie zrobię na jesień całe przedramie.

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja noszę się z zamiarem lekkiego "tuningu" swojego wzoru ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłbym sobie.

Jedyne modyfikacje jakie mi się podobają te te od treningów np. siłowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne modyfikacje jakie mi się podobają te te od treningów np. siłowni.

problem w tym, że te "modyfikacje" a raczej rozwijanie siebie wymagają sporo samozaparcia, czasu, sił i poświęcenia. A na tatoo wykładasz $$ i masz  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatuaże szturmują szczyt Piramidy Prestiżu. ;)

 

 

A idź Pan w... z takim „prestiżem” :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci mi ktoś miejscówkę na taooooo w Warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci mi ktoś miejscówkę na taooooo w Warszawie?

Różowa tattoo - koleżanka jest na fejsie na grupie czaso ...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różowej jako tatuażysty raczej bym nie polecał. Uroda nieprzeciętna, to fakt, ale jej prace wskazują na to, że jest początkująca i dopiero zdobywa doświadczenie. No, chyba że chodzi o samo spotkanie z piękną kobietą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, jest tam kilku artystów którzy pracują w różnych stylach.

Na tatuażu nie ma co oszczędzać bo póżniej będzie płacz.

Ja jestem w trakcie, brakuje jeszcze skrzydeł i tła.

 

fafdd6609164d.jpg

Edytowane przez Muzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.