Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Nagib

Tatuaże

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra panowie zakończcie swe bezpodstawne przekomarzania ==> nie ma sensu dalej brnąć w jakiś oboczny temat, którego nie da się udowodnić bo wszystko jest TOP SECRET jak napisał Xavier7...

 

nie wiem czy takie cieniowane smugi są możliwe do wykonania.

Wydaje mi się, że doświadczony tatuator, posiadjący "myk" do tego co robi, poradzi sobie...


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
Dobra panowie zakończcie swe bezpodstawne przekomarzania ==> nie ma sensu dalej brnąć w jakiś oboczny temat, którego nie da się udowodnić bo wszystko jest TOP SECRET jak napisał Xavier7...

 

 

Wydaje mi się, że doświadczony tatuator, posiadjący "myk" do tego co robi, poradzi sobie...

 

Z tego, co widziałem w galerii Dereniowej to pamiętam jeden podobny wzór, ale bym musiał poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak nawiązując nieco do tatuaży i musyki "klasycznej" Oi!... ciekawe jestem kto kojarzy kawałek... ]:->

 

"...że pijemy czystą, a nie drinki, że lubimy tatuaże i lubimy dziewczynki..."


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kortyzol

 

Jeżeli chodzi o dopracowanie wzoru to kuzyn mojej dziewczyny obiecał mi w tym pomóc i razem z nim dopracuje efekt finalny.

 

Jeżeli chodzi o miejsca gdzie ma być tatuaż to myślałem o ramieniu, z myślą o późniejszym rozbudowywaniem tatuażu, na bark, klatkę i do łokcia.

Jeżeli chodzi o studio, to jeszcze nie wybrałem tego finalnego, zastanawiałem się nad junior ink, wiele dobrego i równie wiele złego słyszałem o nim, więc mam mieszane uczucia, byłem z nim pogadać, mówił rzeczowo i w miarę konkretnie, ale jakoś wewnętrznie nie mam przekonania do tego człowieka, no i znajomy robił w milanówku w studiu azazel, puki co jestem przekonany tym co zobaczyłem na łydce znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jakoś wewnętrznie nie mam przekonania do tego człowieka

Ponoć którymś tam zmysłem potrafimy poznać od razu człowieka...

też łaziłem po studiach i po "cichych" salonach i też miałem podobne odczucia jak Ty co do samej persony tatuatora, ale kiedyś trafiłem na człowiek, który wydaje mi się najodpowiedniejszą osobą do tatuowania, mnie...

niestety dalej czekam na czas kiedy to zgłoszę się do niego i wytatuuje ramie...

nie ten czas jednak , jeszcze :)


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zdradzić o kim mówisz? Może się okaże również odpowiednią i dla mnie osobą, myślę też sobie, że z im większa ilościa tatuatorów, się człowiek spotka tym lepiej dla niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
Ponoć którymś tam zmysłem potrafimy poznać od razu człowieka...

też łaziłem po studiach i po "cichych" salonach i też miałem podobne odczucia jak Ty co do samej persony tatuatora, ale kiedyś trafiłem na człowiek, który wydaje mi się najodpowiedniejszą osobą do tatuowania, mnie...

niestety dalej czekam na czas kiedy to zgłoszę się do niego i wytatuuje ramie...

nie ten czas jednak , jeszcze :P

 

Ja przez dwa lata chodziłem po salonach w Warszawie. Przyglądałem się jak robią, jakie wzory uznają za swoje najlepsze, jaka jest między nimi interakcja. I w końcu znalazłem chłopaka, którego styl tatuażysty odpowiadał mi najbardziej. Teraz już wiem, że jeśli będę w życiu jeszcze cokolwiek robił, to tylko jemu to powierzę. Dlatego namawiam na cierpliwe szukanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak nawiązując nieco do tatuaży i musyki "klasycznej" Oi!... ciekawe jestem kto kojarzy kawałek... ]:->

 

"...że pijemy czystą, a nie drinki, że lubimy tatuaże i lubimy dziewczynki..."

 

The Analogs - "Pie....ona era techno"...ehh...sto lat temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co w takim razie powiesz o osobach, które przez całe swoje życie mieli tylko jeden tatuaż?

 

Wspominałem wcześniej ( w kontekście z kobietami i kolczykami), że jeden tatuaż (para kolczyków standard) nie mówią iż człowiek ma jakiś problem, może to być zwykła zachcianka tudzież ciekawość... Poza tym, to jeszcze zależy. Można mieć jeden tatuaż ale na całym ciele :)

 

 

A co mi tam. Na koniec dnia zabełtam trochę. Za Wikipedią

 

Każdy na forum chyba wie, że swastyka ma wiele znaczeń, ale po II wojnie światowej już się przyjęło, że znak ten jest zakazany (znaczy się nosić można, ale niemożna przekonywać do treści nazistowskich) inna sprawa, że jak zobaczysz chłopa ze swastyką na ramieniu nie pomyślisz "O Indianin" czy "wyznawca boga słońca" tylko od razu nasuwa się myśl "człowiek o poglądach nazistowskich"... :)

 

Kolego jesteś aż tak naiwny by, sądzić że kryteria doboru do służb specjalnych są jawne? :P

No nie...

 

Teoretycznie jawne nie są, ale wiemy nie od dziś, że jakiś bęcwał-sprzedawczyk którego nie przyjęli do służby bo miał za "długi jęzor" chętnie wyśpiewa w necie, co oni na takim naborze robią, takich ludzi jest mnóstwo to też kryteria zapewne się często zmieniają :)


Spoglądam na zegarek, lecz nie sprawdzam godziny?

Myślę sobie: ?Jurij Gagarin miał takiego gdy leciał w kosmos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pagan, Oi! ... Świetnie zgadłeś :rolleyes:


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Nagib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem odkopany temat. Uważam, że tatuaże są bardzo trendy, cooll i w ogóle. Każdy normalny i liczący się człowiek powinien mieć tatuaż! Oprócz innych ozdób, jak malowidła zmywalne, nacięcia na różnych częściach ciała, różne przedmioty powbijane w uszy, twarz, nos - oczywiście. Na penisie zaś koniecznie należy nosić długi pokrowiec przywiązany do brzucha. Jeśli jest się Papuasem :rolleyes:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem odkopany temat. Uważam, że tatuaże są bardzo trendy, cooll i w ogóle. Każdy normalny i liczący się człowiek powinien mieć tatuaż! Oprócz innych ozdób, jak malowidła zmywalne, nacięcia na różnych częściach ciała, różne przedmioty powbijane w uszy, twarz, nos - oczywiście. Na penisie zaś koniecznie należy nosić długi pokrowiec przywiązany do brzucha. Jeśli jest się Papuasem :rolleyes:

Nie mam tatuaży i raczej już nie będę, ale to prywatna sprawa każdego co robi z własnym ciałem... Ten wątek założyli ludzie których to kręci... Rozumiem, że masz inne zdanie, ale myślę, że "każdy normalny i liczący się człowiek" powinien mieć odrobinę tolerancji... ;)

Można mieć dziary i bardzo dobrze funkcjonować w społeczeństwie - jak Nagib choćby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Nagib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz inne zdanie, ale myślę, że "każdy normalny i liczący się człowiek" powinien mieć odrobinę tolerancji... ;)

Można mieć dziary i bardzo dobrze funkcjonować w społeczeństwie - jak Nagib choćby...

 

Hmm... Jestem tolerancyjny. Nie podejmuję żadnych działań przeciwko ludziom, którzy są inni niż ja, o ile bezpośrednio w jakiś sposób mi nie zagrażają. Nie organizuję krucjat, nagonek, demonstracji... Niech każdy żyje, jak lubi, o ile nie łamie prawa i nie krzywdzi innych.

Jednocześnie rozróżniam tolerancję od akceptacji, a wiele osób niestety uważa te dwa pojęcia za synonimy.

 

Oczywiście, że można mieć dziary i znakomicie funkcjonować w społeczeństwie. Równie dobrze można funkcjonować bez dziar :rolleyes:

 

Mój serdeczny kolega parę lat temu zrobił sobie tatuaż na ramieniu. Jeździł w tym celu gdzieś do Krakowa. Wrócił z pięknie wyrysowanym (wydziarganym?) orłem i zapłacił za owo dzieło jakieś niemałe pieniądze. Rysunek sam w sobie całkiem ładny, tylko kolega (skądinąd bardzo inteligentny, kulturalny i wykształcony człowiek) nie bardzo potrafił uzasadnić cel umieszczenia tego ptaka na swoim ramieniu...

Nie dyskryminuję ludzi z tatuażami. Nie widzę tylko sensu i celu ich wykonywania w XXI wieku w środku Europy.

Czy można tygrysa kopnąć w d...? Można! Tylko po co?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można nosić pokrowiec nie będąc Papuasem, lecz problem ten jest dla niektórych....życiowo przykrótki :rolleyes:

 

Pozdrawienia na 20.10 rok ;-)

 

ps - temat dalej aktualny dla Pasjonatów (których nie brakuję)

 

Nagib, mam nadzieję, że swoim postem nie uraziłem Cię. Jeśli by tak było, to przepraszam.

Również wszelkiej pomyślności w 2010 ;)

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Nagib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast, z przyjemnością widzę odgrzebany wątek..

 

Każdy ma swoje potrzeby i spełnia się w taki sposób,który mu odpowiada...

 

tatuaż nie jest niczym negatywnym ,dla mnie to najbardziej niekomercyjna forma sztuki jaką znam..

Oddajesz kawałek swojego ciała Twórcy dzieła i to na całe życie .

 

Jeśli robisz to świadomie to OK ...

 

pzdr

post-23173-0-41581000-1331331974.jpg

 

post-23173-0-30967100-1331331975.jpg

 

;)

 

trochę lat już minęło... :rolleyes: a wciąż wygląda nieźle.....

 

edit:post-23173-0-66310600-1331331976.jpg

przypomniałem sobie jeszcze o tym...;)

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturze czy można rozpędzić dobre auto do 230km/h? Można? Tylko po co?

Czy można wspiąć się na kilkutysięczny szczyt? Czy można skoczyć na bungee?

Czy można przeczytać rzekę książek?

 

Każdy widzi swój głębszy sens. I to jest magiczne. Jesteśmy inni.

 

"Niech każdy żyje, jak lubi, o ile nie łamie prawa i nie krzywdzi innych" ...życzę tego każdemu na 2010rok.

 

Pozdrawiam

 

Nagibie - Ty mądry facet jesteś i doskonale rozumiesz sedno sprawy. Jesteśmy inni... W każdym z nas jest magia i niepowtarzalność i największym szczęściem jest możliwość przeżycia życia po swojemu, jak to któryś z Kolegów napisał w swojej stopce.

Nie wszystko musi być logiczne, wyważone i uzasadnione. Tu masz rację. Ja często szukam motywacji czyjegoś postępowania. Czasem znajduję, czasem nie... Odmienności toleruję, chociaż nie zawsze akceptuję. Dla innych ludzi mam dużo sympatii, wyrozumiałości i (strasznie to patetyczne) miłości.

Może Ty mi wyjaśnisz ideę tatuażu? Może ja po prostu tego nie rozumiem, a nikt dotychczas nie umiał mi wytłumaczyć?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Nagib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u Juniora. Wykonanie naprawdę na wysokim poziomie. Motyw mam dosyć znany (siudmak) ale wiele lat za mną chodził. Zrobiłem to przed 30-stka i była to przemyślana decyzja. Chciałbym mieć kolejny ale czekam na fajny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, za czasów studenckich byłem bardzo blisko. Byłem już u fachmena (z kumplem, który sobie tatusa właśnie robił), wybierałem wzór itd. Niestety teraz żona jest przeciwko (tzn mówi mniej więcej, że mi nie zabroni, bo to moja decyzja, ALE... :rolleyes:), więc odpuściłem, nie jest to dla mnie aż tak ważne.

 

Jest coś magicznego i paradoksalnie pociągającego właśnie w tej trwałości i nieodwracalności tatuażu. Ważności tej decyzji.

 

Nie, nie uważam się za normalnego ;) hey guys, my tu rozmawiamy o zegarkach w cenach samochodów, którymi jeździmy, niektórzy pewne takie nawet mają. Tatuaż to przy tym wręcz trywialna fanaberia, dajcie spokój.

Edytowane przez bEEf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt:" hey guys, my tu rozmawiamy o zegarkach w cenach samochodów, którymi jeździmy, niektórzy pewne takie nawet mają. Tatuaż to przy tym wręcz trywialna fanaberia, dajcie spokój."

 

 

:rolleyes: Święte słowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt:" hey guys, my tu rozmawiamy o zegarkach w cenach samochodów, którymi jeździmy, niektórzy pewne takie nawet mają. Tatuaż to przy tym wręcz trywialna fanaberia, dajcie spokój."

:rolleyes: Święte słowa...

 

Wiesz, tylko samochód i zegarek zawsze możesz sprzedać. A tatuaż?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tylko samochód i zegarek zawsze możesz sprzedać. A tatuaż?

 

 

dlatego napisałem "NIEKOMERCYJNA forma sztuki"... :rolleyes:

 

pzdr Michał

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.