Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Nagib

Tatuaże

Rekomendowane odpowiedzi

.

Edytowane przez Nagib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Nagib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie swego Ojca i Dziadka. Jak się starzeją. Popatrz na swoje ciało. Czy masz różnicę w skokach wagi, czy wiotczeją Ci mięśnie. Ćwiczysz sport?

 

Już nie ciwcze.

Nie mam skoków. Nie wiotczeją


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem:dobra dziara nie jest zła...i ta myśl ostatnio, od czasu do czasu, się pojawia u mnie ze zwiększającą się częstotliwościąwink.gif


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Nagib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już odkopię z dużej głębokości.

Nieźle się uśmiałem czytając tutaj wpisy.

Ludzie z tatuażami mają problemy psychiczne, a już najfajniejszym argumentem przeciw był brak możliwości przyjęcia do wywiadu :lol: (bo przecież każdy chce pracować w wywiadzie  :lol: )

Jak komuś się tatuaż podoba, chce nim coś wyrazić lub kieruje nim inny powód to dlaczego nie?

Krzywdy tym nikomu przecież nie robi. To czy komuś się to będzie podobać czy nie, też jest mało ważne, bo ma się podobać osobie, która sobie ten tatuaż robi (lub osobom jemu najbliższym), a nie wszystkim dookoła.

Ja mając 20 lat też myślałem intensywnie o tatuażu, ale wtedy się nie odważyłem i cieszę się z tego. Cieszę się tylko dlatego, że chyba nie byłby to jeszcze świadomy wybór. W ostatnim czasie zacząłem intensywnie myśleć nad tatuażem, ale co z tego wyjdzie jeszcze nie wiem. Na razie jestem bardziej na tak, niż na nie (czyli na chwilę obecną jestem bliższy choroby psychicznej niż pracy w służbach wywiadowczych :lol:)

Nagib, mógłbyś wrzucić zdjęcie Twojego tatuażu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem mając 20 lat nad tatuażem, a zrobiłem mając 40, a czy to się komuś podoba czy nie i co tym myśli mam w d*pie.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba zbierać kasę na drugi, a to nie są tanie zachcianki.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego tatuażystę na podkarpaciu? To ma być pierwszy tatuaż. Najlepiej Rzeszów.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może też zadam pytanie skoro już odkopałem wątek. Również poszukuję specjalisty w tej dziedzinie, ale takiego, który zrobi tatuaż wykonany już przez inną osobę z branży (niestety nie z Polski)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobi identycznego, a poza tym delikatną modyfikację dopuszczam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tatuaż dla maniaka zegarkowego! :D

post-22413-0-28834800-1465557385_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To ja może też zadam pytanie skoro już odkopałem wątek. Również poszukuję specjalisty w tej dziedzinie, ale takiego, który zrobi tatuaż wykonany już przez inną osobę z branży (niestety nie z Polski)

 

Jak chcesz to mogę polecić tatę Zuzi koleżanki z przedszkola. Jak dla mnie petarda. Jak będę się dziarał to tylko u niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mogę polecić tatę Zuzi koleżanki z przedszkola. Jak dla mnie petarda. Jak będę się dziarał to tylko u niego ;)

masz koleżanki w przedszkolu?  :lol:

 

Ja w sumie mam już od dawna wizję tego co chciałbym wytatuować ale na razie jakoś mi się nie spieszy. 2 lata temu chciałem też zrobić tatuaż, który długo za mną chodził ale po rozmowie z tatuatorem wyszło, że jedyna sensowna opcja to całe plecy żeby to miało ręce i nogi a nie pozlewało się po roku. A takiego dużego tatuażu nie chcę, koszta to już inna kwestia  :P

Ja gdybym miał robić to na pewno zgłaszałbym się do Jawora z Opola. Słyszałem kilka opinii, wszyscy polecają tak przy nowych tatuażach jak i ratowaniu spapranej czyjejś roboty. Tylko z terminami trzeba się przygotować na dłuższe czekanie, kiedyś po pół roku trzeba było czekać. Czasami na fb wrzuca info, że jakiś termin się zwolnił   

http://www.jaworart.com/

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero trafiłem na ten wątek i przyznam czytając wypowiedzi niektórych kolegów nieźle się uśmiałem, inne wypowiedzi i wyrażane poglądy napawają lękiem,cóż każdy ma prawo do swojego zdania.

Ja zrobiłem swój tatuaż w wieku 33 lat i wczoraj kończąc 40 dalej twierdzę że jestem bardzo zadowolony i zrobiłbym go ponownie.

Decyzja była mocno przemyślana.

Zdjęcie b.kiepskie

post-35449-0-16938500-1465559587_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem mając 20 lat nad tatuażem, a zrobiłem mając 40, a czy to się komuś podoba czy nie i co tym myśli mam w d*pie.

 

Ja myslalem nad tatuazem jak mialem 20 lat i zrobilem jak mialem 20 lat :) Nigdy nie zalowalem a wrecz uwazam, ze byla to swietna decyzja. Ciezko to wytlumaczyc ale jak pomysle, ze moglbym go nie miec to ciezko mi sobie to wyobrazic :) Natomiast mimo tak pozytywnego nastawienia nigdy nie zdecydowalem sie na kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, podeślij link jeżeli on ma jakąś stronkę.

Ten Jaworart daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wyślę Ci jego profil i stronę przez Bunia jak wrócę z młodą od lekarza.

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to trzeba być patologiczną jednostką żeby zrobić sobie tatuaż...

 

post-6402-0-83009900-1465565354_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, jak wkleisz do tego fotę z małoalatą na motorze, to idę kupić baterie do latarek bo będzie koniec świata- znaczy prąd wyłączą :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.