Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bugajov

Wymiana część G-Shock GA-150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem w posiadaniu zegarka G-Shock GA-150 w kolorze białym. Jednak zegarek bardzo szybko zżółkł i nie da się go niczym doczyścić, nie chcę znowu mieć tego problemu po paru miesiącach i chciałem wymienić pasek oraz bazel na kolor czarny. Jednak nie mogę nigdzie znaleźć tarczy, ani niczego o możliwości jej wymiany, wiecie coś na ten temat? 

 

Jeśli tarczy nie da się wymienić to chciałbym poznać Waszą opinię nt. wyglądu tego zegarka w czarnym kolorze, jedynie z białą tarczą. Ponieważ wydaję mi się, że będzie wyglądać to tandetnie, ale może tylko mi się wydaje. 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązań jest kilka:

1. Zmienisz bezel i pasek na czarny i po temacie. Moim zdaniem źle wyglądał z białą tarczą nie będzie. Wymiana samej tarczy finansowo raczej nieopłacalna.

2. Na pierwszy rzut oka absurdalna opcja, ale w praktyce lepsza (moim zdaniem oczywiście): zmień bezel i pasek na nowe białe - rozumiem, że skoro masz taki zegarek, to ta kolorystyka Ci "leży" i używaj zegarka tylko od święta i na specjalne okazje, zaś na codzień kup sobie np. GA-100-1A1, który możesz styrać do woli, kosztuje - jak na G-Shock'a - grosze i starczy Ci na naprawdę długo.

 

Białe "ciuchy" zegarka łapią brud głównie od odzieży, otarć, obić itp. Dzięki temu nosząc biały zegarek np. na randki, do kościoła czy na dyskoteki można naprawdę długo cieszyć się świeżością jego wyglądu i w perspektywie czasu rozwiązanie "jeden zegarek od święta, drugi na codzień" może okazać się naprawdę rozsądne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź.

1. Też wydaje mi się, że nie będzie wyglądał źle, jednak przekonany o tym nie jestem.

2. No to też jest dobra opcja, masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze też możesz obecny zegar po prostu sprzedać i nabyć coś fajniejszego w czarnej kolorystyce, np. GAW-100B-1A. Zegarek rzecz nabyta - nie trzeba się trzymać kurczowo jednego modelu. No chyba, że jest to prezent lub ma wartość sentymentalną, to wtedy wiadomo, że sprzedaż nie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lincoln Six Echo
      Fajny field watch (czy jak tam) singapurskiego mikrobrandu RZE.
       
      Cena sklepowa: 2900 zł.
      Cena tutaj: 2000 zł.
      Wysyłka ubezpieczonym InPost: gratis.
       
      W komplecie bransoleta tytanowa i pasek firmowy RZE. 
       
       
      RZE: Resolute C3 Lume
       
      Resolute to ultrawytrzymały i lekki tytanowy zegarek terenowy, który zniesie codzienne wyzwania, stworzony dla odkrywcy.
       
      SPECYFIKACJA:
       
      Wymiary:
      - średnica bez koronki: 40mm
      - grubość koperty: 10,5mm
      - długość od ucha do ucha (L2L): 46mm
      - szerokość w uszach: 20mm (zwężenie do 16mm przy zapięciu).
       
      Pozostałe dane:
      - koperta z tytanu z powłoką Ultrahex
      - mechanizm Miyota Premium 90S5
      - wodoszczelność: 100m
      - zakręcana koronka z logo marki
      - Swiss Superluminova
      - nakładane indeksy
      - tarcza o teksturze piasku
      - szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką Super-AR
      - tytanowa bransoleta z powłoką Ultrahex i stalowym zapięciem z powłoką tytanową.
       
      Zegarek objęty realizowaną w Polsce, 36-miesięczną gwarancją.
       
      Zapraszam. 
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       

       
       
       
    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez dennyk
      Poszukuję fajnej koperty pod Unitasa 6498. Dla utrudnienia nie chińczyka
      Muszę pomieścić tarczę o średnicy 39 mm
       
      pozdrawiam
    • Przez Francua
    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.