Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TomG80

Casio G-Shock GWG-100 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,opiszę jak się nosi ten g-agatek po miesiącu.Bardzo dobrze leży na nadgarstku 17cm,jest lekki,choć nie mały.Pasek wydaje się być taki jakby plastikowy w porównaniu do gwn1000 w tym jest bardziej gumowy lecz w niczym to nie przeszkadza.Po całodziennym noszeniu bez problemu można odczytać godzinę w nocy ,luma świetnie daje efekt że nawet nie potrzeba używać podświetlenia led które jest również dobre i bardzo czytelne jeśli chodzi o odczyty wszystkich wskaźników,wyświetlaczy.W nocy łapie fale radiowe czy to na ręku,czy w gablotce bez najmniejszego problemu i za każdym razem.Jest jeden minus który zauważyłem kwestia przyzwyczajenia mianowicie są pewne miejsca na tarczy na których wskazówka minutowa przy pełnej minucie jest na równi ze znacznikiem w innym miejscu jest wychylona lekko za.Z moich obserwacji jak filmy w necie z tym modelem (gwg100) i również byłem w wielu salonach w których jest ten zegarek nie widziałem żadnego egzemplarz który jest idealny pod tym względem,nawet w jednych jest większa różnica w innych mniejsza ,ale jest.U Mnie jest mniejsza różnica więc kwestia przyzwyczajenia się.Zegarek kupiony na początku sierpnia 2018 wyprodukowany pod koniec kwietnia 2018 więc całkiem świeży.W sumie polecam jeśli ktoś zastanawia sie nad tym modelem musi sobie wybrać wersje kolorystyczną która Mu pasuje i to najlepiej zrobić na żywo ponieważ wiele zdjęć w necie przekłamuje rzeczywiste kolory np w GWG 100 1A8ER kolor napisów jest w rzeczywistości biały,a widać lekko biało-niebieskawy.Tyle na ten czas co mogę  napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,opiszę jak się nosi ten g-agatek po miesiącu.Bardzo dobrze leży na nadgarstku 17cm,jest lekki,choć nie mały.Pasek wydaje się być taki jakby plastikowy w porównaniu do gwn1000 w tym jest bardziej gumowy lecz w niczym to nie przeszkadza.Po całodziennym noszeniu bez problemu można odczytać godzinę w nocy ,luma świetnie daje efekt że nawet nie potrzeba używać podświetlenia led które jest również dobre i bardzo czytelne jeśli chodzi o odczyty wszystkich wskaźników,wyświetlaczy.W nocy łapie fale radiowe czy to na ręku,czy w gablotce bez najmniejszego problemu i za każdym razem.Jest jeden minus który zauważyłem kwestia przyzwyczajenia mianowicie są pewne miejsca na tarczy na których wskazówka minutowa przy pełnej minucie jest na równi ze znacznikiem w innym miejscu jest wychylona lekko za.Z moich obserwacji jak filmy w necie z tym modelem (gwg100) i również byłem w wielu salonach w których jest ten zegarek nie widziałem żadnego egzemplarz który jest idealny pod tym względem,nawet w jednych jest większa różnica w innych mniejsza ,ale jest.U Mnie jest mniejsza różnica więc kwestia przyzwyczajenia się.Zegarek kupiony na początku sierpnia 2018 wyprodukowany pod koniec kwietnia 2018 więc całkiem świeży.W sumie polecam jeśli ktoś zastanawia sie nad tym modelem musi sobie wybrać wersje kolorystyczną która Mu pasuje i to najlepiej zrobić na żywo ponieważ wiele zdjęć w necie przekłamuje rzeczywiste kolory np w GWG 100 1A8ER kolor napisów jest w rzeczywistości biały,a widać lekko biało-niebieskawy.Tyle na ten czas co mogę  napisać.

Co do trafiania w indeksy, u mnie jest to samo,raz strzela w sam środek w innym miejscu jest delikatna odchyłka.Tyle że moim zdaniem w zegarku tej klasy to całkowicie normalne i akceptowalne.Szczerze mówiąc nie spodziewalem sie perfekcji.To nie MT-G,cena też nie ta a co za tym idzie precyzja mechanizmu,też. Może tutaj też mieć swój udział dokładność rozmieszczenia indeksów na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do gaw100 którego też posiadam i kosztuje połowę mniej co gwg 100 tam jest wszystko idealnie jeśli chodzi o trafienie wskazówki w indeksy.Sam gwg jest bardzo fajny i czytelny i trzeba się przyzwyczaić do jego wskazań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony Twój idealny GAW 100 a z drugiej GWG 1000,o ktorym czytałem niedawno, gdzie sekundnik ewidentnie mijał się z indeksem. A to przecież zegar za 3 tysie.Jak widać nie ma tu reguły. Ale myślę że na 100 sztuk Twojego zegarka 2 będą idealne a w przypadku GWG 1000 na 100 idealnych będą 2 trafne. I to jest chyba ta różnica, po prostu trafiłes dobrą sztukę. A co do przyzwyczajenia sie do wskazań, no cóż, nigdy nie stanowiło to żadnego problemu,lubię ten zagerk od kilku miesięcy nie schodzi z ręki i nie zmienią tego jakies dziesiętne części milimetra.

Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam tak samo lubię ten czasoodmierzacz i nie myślę o zmianie na inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio Flash Deals na Watches2U, GWG-100GB-1AER za 149 łabędzi.

Sklep sprawdzony, przesyłka gratis bez cła i vatu.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.