Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Blacksmith

Nowy G shock GWG 100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Przymierzam się do kupna nowego g-shocka . Na oku mam GG1000 Mudmaster i GWG 100 https://www.zegarki.zgora.pl/…/28254_Casio_G-Shock_Mudmaste… . Oba zegarki różnią się od siebie funkcjami GG1000 ma termometr i kompas , natomiast GWG100 ma ogniwa słoneczne i sterowany jest falami radiowymi. Na youtube dużo ludzi narzeka jednak na GG1000 , podobno trafiają się wadliwe egzemplarze i jest problem ze wskazówkami. Czy ten sam problem dotyczy GWG 100 ?

Tutaj filmik dotyczący problemu GG1000 :
https://www.youtube.com/watch?v=KFvIwEoCdhk

Cenowo jest około 100zł różnicy , tyle mogę dołożyć do GWG 100 jeżeli faktycznie nie trapią go te same usterki co GG1000.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz GWG-100 - jest zbudowany na sprawdzonym module. Opisałem go w wątku poświęconym temu modelowi - zerknij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też stałem przed takim wyborem pomiędzy gg-1000 (podoba mi się z wyglądu) ale po czymś takim że wydajesz w PL około 1000 zł i może okazać się wadliwy to odpuściłem sobie i kupiłem gw-9400 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-400 bardzo mi się spodobał i chyba to będzie jednak mój wybór. Jutro idę zobaczyć go w lokalnym Time Trend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-400 to calkiem inna polka cenowa. Jesli rozwazales zakup drozszego zegarka to nie oszczedzaj i wez cos lepszego. Jak wezmiesz ten to mysle ze predzej czy pozniej bedziesz chcial cos lepszego. A jesli chcesz zegarek w cenie okolo 1000zl to pomijajac estetyke to Roman zjada wszystkie inne i niema konkurencji. Lepiej wyposazony niz gwg100 i gg1000 razem wziete:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Docelowo celowałem w droższy zegarek , ale jak przejrzałem raz jeszcze ofertę sklepu i pooglądałem trochę filmów na YT to zdecydowałem się właśnie na GA400. Brakuje mi trochę w min neobrite ale jest za to dioda która podświetla całą tarczę , i co najważniejsze nie muszę się już męczyć z ustawianiem wskazówek...
1b3803234cb5acf9med.jpg

85d32b652b1ddc98med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.