Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Miłośnik Historyi

Pamiątki rodzinne (zegarki kieszonkowe)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Przedstawiam pamiątki po moich pradziadkach, zegarki nosili przy mundurze PKP, wszystkie są przedwojenne, niestety nie są sprawne :(

Znalazłem historie firm, ale ich "osobiste" dzieje są dużo ciekawsze nie licząc ogromnej wartości sentymentalnej :)

1 Mniej więcej ile kosztuje naprawa zegarków, raz gdy byłem u zegarmistrza to bez zaglądania do nich stwierdził że 300-400 zł za sztukę. Czy to dobra cena samej pracy nad zegarkami?

2 Czy dewizy do zegarków były konkretnie produkowane do danego modelu, czy kupowało się sam zegarek ?

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem

post-104608-0-42629200-1526316637_thumb.jpg

post-104608-0-00343200-1526316654_thumb.jpg

post-104608-0-68577800-1526316667_thumb.jpg

post-104608-0-17333500-1526316680_thumb.jpg

post-104608-0-41837900-1526316692_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd nadajesz, ale w Poznaniu koszt naprawy to ok. 200- 250 zł...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dewizki to najczęściej prywatna sprawa kupującego - u jubilera można było kupić oczywiście komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd nadajesz, ale w Poznaniu koszt naprawy to ok. 200- 250 zł...

Czy masz jakieś namiary na zegarmistrza, który zrobi przegląd wiekowej kieszonki (działającej), wyczyści i zadba w przyzwoitej cenie? Najlepiej wysyłając do niego. Jestem z Bydgoszczy i nie ma tutaj prawdziwego zegarmistrza (a przynajmniej Ci z którymi miałem styczność nie byli).

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło na PW....


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.