Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Rezygnacje Członków Zarządu KMZiZ

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Klubowicze,

 

w dniu wczorajszym Prezes Zarządu Stowarzyszenia Klub Miłośników Zegarów i Zegarków, Dariusz Chlastawa postanowił wycofać się z aktywnego uczestniczenia w życiu Klubu. Złożył,  po bardzo długiej, koleżeńskiej i rzeczowej rozmowie ze mną i  w mojej obecności swoją rezygnację. Wiem, że nie była to dla niego łatwa decyzja, ale znając powody jej podjęcia  wiem, że postąpił jak najbardziej właściwie. 

Rezygnacja Prezesa nie może mieć i nie ma najmniejszego wpływu na bieżącą działalność Klubu oraz cykl przygotowań do spotkania nieformalnego, rocznego oraz walnego zgromadzenia. Zapewniam Was, że wszystko odbywa się normalnie. 

 

Tego samego dnia bez żadnego związku z rezygnacją Dariusza, złożył rezygnację członek zarządu Mirosław Domański. Ta rezygnacja jest spowodowana długotrwałą chorobą i leczeniem. Mirek będąc na co dzień osobą bardzo dynamiczną i pracowitą, niestety teraz mimo najszczerszych chęci nie może sobie pozwolić na zbyt intensywne udzielanie się w pracach zarządu.

 

Na ten moment z niczyjej winy znalazłem się w niekomfortowej dla mnie sytuacji i zostałem w Zarządzie KMZiZ przez ten zbieg niefortunnych okoliczności zupełnie sam. Mam świadomość i jestem przekonany, że mimo to, Klub i forum muszą funkcjonować dalej, dlatego z pomocą kilku bardzo zaangażowanych klubowiczów postaram się doprowadzić wszystkie toczące się aktualnie tematy do końca kadencji i wyborów nowego Zarządu KMZiZ. 

 

Eugeniusz Szwed 

Wiceprezes Zarządu KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz Chlastawa ?? Ale jako to ? Klub Bez niego jako zarządcy?   Nie umiem sobie tego wyobrazić...


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdrowia dla Mirka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia życzę dla Mirka i szybkiego powrotu do zarządu :) Co do Dariusza, to jestem zaskoczony :o Mam nadzieje, że będzie się jeszcze udzielał na forum. A pozostałym w zarządzie życzę wytrwałości :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to się nie spodziewałem takiego obrotu spraw... No cóż, show must go on...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie spojrzeć - trzęsienie ziemi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... ale rozumiem i szanuje decyzje Darka.

 

Mirkowi rowniez zycze szybkiego powrotu do zdrowia a Tobie Eugeniuszu duzo sil na ciagniecie calosci w tak okrojonym skladzie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale trudno jeżeli tak musi być. Lekko nie będzie, ale cóż trzeba iść dalej. Powodzenia.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za ułożenie się spraw prywatnych i szybki powrót na zajmowane funkcje obu Kolegom.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek szybkiego powrotu do zdrowia :)

 

Dariusz ,Ty witałeś mnie na forum.

Dzięki i powodzenia we wszystkim.

 

Nawet jeżeli sie nie znamy osobiscie ,to przez to forum

i wiele wspólnie poruszanych tematów stajemy się sobie bliscy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Darek tak już na 100% nas opuści ? Nie napisze żadnego posta o pistoletach ? :unsure:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Mirku wracaj do zdrowia i do nas, Darku, wierzę, że Twój wybór był głęboko przemyślany. Jeśli to będzie możliwe, wracaj....

Eugeniuszu, mobilizuj kolegów, będziemy Cię wspierać. Pozdrowienia dla wszystkich....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szok...

 

Panowie,

Darku szanuję decyzję. Dziękuję za lata pracy na rzecz Klubu. Powodzenia.

Mirku życzę w tej chwili duuuużo zdrowia i determinacji w walce z chorobą.

Eugeniuszu WIELKI SZACUN za to co robisz. Podziwiam! Trzymam kciuki.

 

Pozdrawiam.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miroslawowi, duzo zdrówka.

A dla Dariusza:

JESZCZE NIE ZDĄŻYLIŚMY SIĘ DOBRZE POZNAĆ ,A JUŻ MUSIMY SIĘ ZOZSTAC????

Nie lubię!!!!

Ale życzę dużo szczęścia w przyszłości.

Bardzo lubiłam naszą wymianę zdań.

 

Markiza


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sic transit gloria mundi...


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Sic transit gloria mundi...

Amen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się, co się stało, ale trochę mi czegoś brak. Być może się czepiam - my, osoby udzielające się na Forum, z Prezesem Dariuszem spędziliśmy parę lat naszego życia. Nie zawsze się zgadzaliśmy, ale dyskusje były rzeczowe i konstruktywne. Tworzymy przez to społeczność, prawie jak rodzinę, dlatego też - jak wcześniej wspomniałem - brakuje mi osobistego wpisu osoby, która tę społeczność współtworzyła i przewodziła jej przez wiele lat. Sucha informacja przekazana przez Zarząd to - dla mnie, osoby która utożsamia się z Miłośnikami Zegarów i Zegarków od ponad siedmiu lat - dosyć przykry, napisany niejako z obowiązku komunikat... 

 

P.S. Jeżeli takowy wpis przegapiłem to zwracam honor i przepraszam.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B)  Bez Darka - czarno to widzę .  :huh:


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B)  Bez Darka - czarno to widzę .  :huh:

 

Jest wielu zegarkomaniaków, którzy są w stanie dobrze pokierować Klubem. Wcale nie musi być to Afroamerykanin, czy osoba z Czarnego Lądu  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no szkoda, że nas o tym nie poinformował osobiście...

Dla Mirosława dużo zdrowia...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Jest wielu zegarkomaniaków, którzy są w stanie dobrze pokierować Klubem. Wcale nie musi być to Afroamerykanin, czy osoba z Czarnego Lądu  :D

 

A może Ty Władek chciałbyś zmierzyć się z wyzwaniem pokierowania Klubem? W końcu KMZiZ to Twoje "dziecko".

 

BTW, dużo zdrowia dla Mirka. Trzymaj się i walcz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.