Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafalczapa

Zegar Ćmielów

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Dziś do mnie doszedł, zegar kominkowy Ćmielów z werkiem (?) właśnie - jakim ? Na przystawce balansowej widnieje napis MERA-BŁONIE H-10. Doczytałem, że przystawkę tą robiono w latach 1964-84.

Czy mogę przyjąć to jako lata produkcji zegara ? Myślałem, że lata 80-te to kwarce już wyłącznie ?

Ma ktoś jakiekolwiek informacje o tym zegarze ? Będę wdzięczny za pomoc, pozdR

c05c97076d109e7ae424b42071449df0.jpgba0fd36652c5b0e7a4ed998ae6a2d332.jpg0dcca85f6c3e46ee758b8637a6988254.jpgf7d28610b06787f3fa7b303a3603d9eb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hos57

Witam

Mam kilka podobnych zegarów z Mirostowic, przystawka pasuje od metron, jubilera, wskazówki też można dobrać od metron. Mechanizmy z poltika lub metrona. Proste w obsłudze i naprawach. Hej Zajrzyj do mojej galerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kilka podobnych zegarów z Mirostowic, przystawka pasuje od metron, jubilera, wskazówki też można dobrać od metron. Mechanizmy z poltika lub metrona. Proste w obsłudze i naprawach. Hej Zajrzyj do mojej galerii.

 

dzięki Kolego ! 

pozdR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.