Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swierszczu

Aaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość”u

:D :D :D

 

Wsadź ręke w ogień, to fajne :)

 

Rolex, obojętnie który.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spory rozstrzał cenowy. Osobiście spróbowałbym ex1


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również - Explorer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ex.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex to genialny zegar tylko wieje nudą o niego na kilometr. Mi się ta klasyka bardzo podoba ale potrzebowałem na to kilku lat i przewalenie kilkunastu zegarów. Ty do tej pory miałeś/masz zegary które raczej zwracają na siebie uwagę, są charakterystyczne i nie wiem czy Ex po tygodniu nie pójdzie na bazar niemniej jest on super wygodny, ma świetną branse z zapięciem, pasuje do wszystkiego a dzięki Paraflex może służyć jako młotek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4ab3743df193b4a046c91bfc82dd845d.jpg

Z białą tarczą jest przepiękny. Ona nie jest zupełnie biała. Jest drobnie granulowana i lekko perłowa. Prosta i czysta elegancja. A w dodatku cena SUPER!!!

Ex to genialny zegar tylko wieje nudą o niego na kilometr. Mi się ta klasyka bardzo podoba ale potrzebowałem na to kilku lat i przewalenie kilkunastu zegarów. Ty do tej pory miałeś/masz zegary które raczej zwracają na siebie uwagę, są charakterystyczne i nie wiem czy Ex po tygodniu nie pójdzie na bazar niemniej jest on super wygodny, ma świetną branse z zapięciem, pasuje do wszystkiego a dzięki Paraflex może służyć jako młotek :)

Fakt, ze już jest trochę nudny.

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dlaczego spędza czas w szufladzie - bo się opatrzył , bo działa magia nowości czy bo logo ma nie takie. Dwa zegarki mogą się świetnie uzupełniać pod warunkiem że nie będą do siebie zbyt podobne ( na przykład chrono i diver, czy jedna kostka ) . A sam Explorer wymaga sporo dojrzałości od noszącego ( przeciwieństwo zespołu niespokojnego nadgarstka ) bo to dość skromny i mało efektowny zegarek. Z drugiej strony jest teoria mówiąca o tym że tylko takie stonowane zegarki opierają się modom ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ale na NATO jeśli Ci nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną długo chodził exp 1... kupiłem zamiast niego GMT majstra i nie żałuję... co nie zmiania faktu, że exp dalej gdzieś siedzi w głowie


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy zmierzyłem Exa na nadgarstku to uważam ginza świetny zegarek. Z zachowaniem całej proporcjonalności trochę w swoim stylu (prostoty) przypomina mi moją Certibę DS1 (zresztą oba mają bardzo podobne rozmiary). I jest coś w tym co napisał Robert - nudne zegarki się nie nudzą :) Moją DS1 mam od 6 lat i nadal mnie cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex jest uważany za aż tak nudny zegarek? :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Explorera  I, noszę go na przemian z IWC pilotem i jak dotąd nie znudził się ani troszkę :) i pasuje do niemal wszystkiego, co też należałoby potraktować jako zaletę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex jest uważany za aż tak nudny zegarek? :D

Można go trochę ożywić

post-55792-0-34803700-1526497566_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można go ożywiać paskami, gumami ale jak dla mnie najlepiej mu na bransolecie, świetnie współgra z kopertą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wydaje mi się ze najlepiej mu na bransolecie ale z tego co widzę do twarzy mu tez w innych wdziankach.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można go ożywiać paskami, gumami ale jak dla mnie najlepiej mu na bransolecie, świetnie współgra z kopertą.

Jak to w Rolexach...ale ile można mieć zegarków na bransolecie ( o ile nie jest się Ryszardem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale grube ZULU 19mm też daje radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ze nie kusi i to bardzo ale decyzji jeszcze nie podjąłem :D chyba ;)

Z tego duetu co mam to najtrudniej z tudora byłoby mi zrezygnować bo bardzo go lubie


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegarek lubisz to go zostaw.Sprzedaj ten mniej lubiany i zakładany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej albo dwa albo żaden :) bo już tak miałem ze gdy jeden sprzedałem do za chwile go ponownie kupowałem bo mi go brakowało wiec teraz albo wóz albo przewóz :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.