Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
swierszczu

Aaa

Recommended Posts

Jak pisałem wcześniej albo dwa albo żaden :) bo już tak miałem ze gdy jeden sprzedałem do za chwile go ponownie kupowałem bo mi go brakowało wiec teraz albo wóz albo przewóz :D

O i T

Zdecydowanie Ex1. Bransoleta bransoletą ale to jeden z nielicznych (jedyny) współczesny Rolex, który doskonale nosi się na paskach.

W dodatku jest niesamowicie wygodny i uniwersalny. A co najważniejsze jest dosyć anonimowy. Cieszy właściciela nie zwacając uwagi otoczenia.

post-1039-0-24899000-1526586370_thumb.jpeg

_________
Klaudiusz

Dobry wybór :) Rozumiem, że w takim układzie jako jedyny zegarek?

Mam 300M, podoba mi się BB i jako ich następcę widziałbym równie cukierkowego ExII.

post-1617-0-09295000-1526593962_thumb.jpg

Co-Axial

Jak to w Rolexach...ale ile można mieć zegarków na bransolecie ( o ile nie jest się Ryszardem ;-)

Nie wiem o którego Ryszarda chodzi, ale choć znam takiego, który ma prawie wszystko na bransoletach, to kilka zegarków na skórze czy na nato też się u niego znajdzie ;)

A zostać z jednym zegarkiem trochę sobie nie wyobrażam. Teraz i tak jest już nieźle, ale łudzę się, że zostanę kiedyś z ilością 4-5 głównych zegarków(nawet jeśli miałyby być wszystkie na bransoletach i w podobnym stylu). A jeden- to nie dla mnie

Edited by ricardo216

Guest tbn

Myślę, że to dobra decyzja. Exp I to chyba jedyny współczesny Rolex, którego mógłbym mieć jako jedyny zegarek. Prostota i klasa, która wygląda jak narzędzie, a nie błyszcząca biżuteria. Ale jak kolega jest zdecydowany na 100%, to po protu sprzedać oddzielnie obecne, będzie szybciej. ;)

Problem tej ankiety to to, że w cenie Ex można mieć SMPc i Tudora ;) myśląc w tej kategorii, ja bym pozostał przy tych dwóch, bo to świetne zegarki (nawet mimo tego, ze Ex też).

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Ja również wolałbym SMPc i Tudora. Uważam, że Explorer, pomimo że jest świetny, nie jest wart dwa razy tyle co wymienione zegarki.

Guest Passero

Serial brazylijski- odcinek 1356 ;)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.