Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Jakubartoszewski

Hamilton Khaki Field Officer, manualny

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zegarek jak w temacie, o naciagu manualnym, jak dla mnie idealna srednica, zastanawiam sie nad zakupem, jednak mam jedno ale, czy on nie ma zbyt dlugich uszu (lug2lug) czy ktos posiada i moze się podzielić opinią?

 

(Foto instagram)75ac4097f39ff6a2be1c7444b72108f4.jpg

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten zegarek. Uszy ma dość długie. Dokładne wymiary znajdziesz w internecie, natomiast co mogę powiedzieć na ich temat, to dość niefortunne umiejscowienie teleskopów w tych uszach. Są one nawiercone dość daleko od koperty i w przypadku standardowych pasków, patrząc na zegarek od frontu, widać spore szpary pomiędzy koperta a paskiem. Ułatwia to jednak zakladanie wszelkich, nawet tych najgrubszych pasków NATO, z tym że jak ktoś ma bardzo szczupły nadgarstek, to cały zegarek może na nim spoczywać dość płasko i przez to wydawać się duży. Innymi słowy, zegarek ma 38 mm, ale nosi się jak 40 mm (dużą koronka też robi swoje). Mam też model Khaki Field Automatic 38 mm, który wspomnianego mankamentu z uszami nie posiada, tam teleskopy są bliżej koperty i zegarek lepiej leży na nadgarstku.

Poza tym co napisałem, uważam że co super zegarek na co dzień i zakup jak najbardziej polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten zegarek. Uszy ma dość długie. Dokładne wymiary znajdziesz w internecie, natomiast co mogę powiedzieć na ich temat, to dość niefortunne umiejscowienie teleskopów w tych uszach. Są one nawiercone dość daleko od koperty i w przypadku standardowych pasków, patrząc na zegarek od frontu, widać spore szpary pomiędzy koperta a paskiem. Ułatwia to jednak zakladanie wszelkich, nawet tych najgrubszych pasków NATO, z tym że jak ktoś ma bardzo szczupły nadgarstek, to cały zegarek może na nim spoczywać dość płasko i przez to wydawać się duży. Innymi słowy, zegarek ma 38 mm, ale nosi się jak 40 mm (dużą koronka też robi swoje). Mam też model Khaki Field Automatic 38 mm, który wspomnianego mankamentu z uszami nie posiada, tam teleskopy są bliżej koperty i zegarek lepiej leży na nadgarstku.

Poza tym co napisałem, uważam że co super zegarek na co dzień i zakup jak najbardziej polecam :)

Dokladnie te same wnioski mi sie nasuwają jesli chodzi o uszy i teleskopy, chyba skupie sie na zdobyciu właśnie Khaki Field Automatic 38mm, choc slyszalem ze ma bardzo słabą lume, prawda to? A propos, Twoj nie jest na sprzedaż? :)

 

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się tymi uszami za specjalnie nie przejmował - ja mam mały nadgarstek i tragedii nie ma :-)

 

91a3a5976ff9c81dfad7c562cc7ec7f7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się tymi uszami za specjalnie nie przejmował - ja mam mały nadgarstek i tragedii nie ma :-)

 

 

Odgrzeję temat. Przy małym nadgarstku (mój to jakieś 17 cm) masz jeszcze dziurki w pasku, żeby zapiać? Może głupie pytanie, ale ważne przy zakupie

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zastanawiam sie nad prezentem gwiazdkowym dla mojego narzeczonego.

Czy ktos moglby mi doradzic jaki model kupic? Moj narzeczony obecnie nosi Zeppelin Chron, i chcialm kupic cos w podobnym stylu. Myslalam o  zegarku Hamilton Jazzmaster Auto Chrono H32586541. Czy to dobry wybor? Dobrze gdyby zegarek pasowal do garnituru/koszuli i tez stylu casualowego.

Budzet ok 1000/ 1200 EUR

 

Z gory dziekuje za odpowiedz.

 

Anna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zadaj pytanie we właściwym dziale:

http://zegarkiclub.pl/forum/forum/141-jaki-zegarek/

Tam Twoje pytanie nie zginie wśród technicznych tematów. Napisz też gdzie i za ile chcesz go kupić.

 

Automatyczne chronografy są dość grube i nie najlepiej wchodzą pod mankiet koszuli, więc Hamilton - choć to dobry zegarek - może nie być zbyt dobrym pomysłem. Pewnie ten Zeppelin jest kwarcowy?


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.