Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karmazynowy

Diver do około 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od jakiegoś czasu szukam sobie zegarka, interesują mnie głównie automaty i marki szwajcarskie. 

Przeszukując internet natknąłem się na zegarki Tissota i Roamera - chciałbym zapytać o wasze opinie na temat tych firm, mianowicie chodzi mi o zegarki;

 

Roamer Searock Pro Swiss Made Automatic (faworyt)

Tissot PRC200 Automatic (ten akurat inny, ale też mi się całkiem podobał, jednak wydaje mi się za gruby)

Atlantic 55475.47.65BP WorldMaster Driver 777 (podobał mi się, ale przeszkadza mi podpis tej osoby na tarczy zegarka - odpada)

Odnośniki do stron w celach poglądowych.

 

Powyższe wpadły mi w oko, ale ciężko jednak osobie bez doświadczenia cokolwiek tu wymyślić. Generalnie nie zamierzam nosić zegarka w bransolecie, po zakupie od razu zmieniam na pasek NATO.

Macie jakieś zastrzeżenia i propozycje w tym przedziale cenowym?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z wskazanych przez Ciebie zegarków IMO tylko Roamer może być nazwany diverem... Zadanym budżecie szukałbym jedbak czegoś innego... Osobiście celowałbym w Tridenta od Ch.Warda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi kolega fidelio, brać i to szybko tą Alpinę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na ten moment, dysponując taką kasą, rozglądając się za diverem i patrząc na to, co jest na naszym bazarku, ta Alpina to faktycznie jest świetny wybór  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karosek

Widziałeś tego Roamera na żywo? Jeśli nie, to przed ewentualnym zakupem koniecznie zobacz. Ten zegarek strasznie się świeci i przynajmniej moim zdaniem nie wygląda to za dobrze. Ja wziąłbym tę Alpinę, to lepszy wybór od każdego z wymienionych przez Ciebie modeli.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku było sporo Glycine.Też uważam,że byłby to dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Deep Blue. Niestety niektóre modele przekraczają Twój budżet. Można je kupić w Polsce (na forum działa właściciel, można dostać upust), albo ściągać zza granicy. Jeżeli planujesz nosić na NATO to lepiej wybrać niezbyt grube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz od razu zmienić na NATO rozważ Davosę Argonautic Lumis Ceramic

post-774-0-74369900-1527064036_thumb.jpg


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CERTINA DS Action Powermatic 80 z rezerwą chodu na poziomie 80 h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina szczególnie ciekawa bo można kupić za mniej niż 3000 zł. Wczoraj założyłem na NATO i jakoś wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz od razu zmienić na NATO rozważ Davosę Argonautic Lumis Ceramic

Ten całkiem nieźle wygląda. 

 

@fidelio @Kriso811 @pawelb29

Seiko odpada, Certina jakoś mi się średnio podoba

 

Jeśli chodzi o kupowanie z bazarku - ta Alpina jest kusząca, skontaktuję się z użytkownikiem. Bezpieczne jest takie kupowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

 

Jeśli chodzi o kupowanie z bazarku - ta Alpina jest kusząca, skontaktuję się z użytkownikiem. Bezpieczne jest takie kupowanie?

IMO bezpieczniejsze niż OLX czy inne Alledrogo  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO bezpieczniejsze niż OLX czy inne Alledrogo  ;)

Niby tak, ale właśnie nie dopuszczałem przez to myśli kupowania czegoś używanego. Brałem pod uwagę głównie sklepy z możliwością zwrotu do 100 dni - przez ten czas można się dobrze zastanowić nad zakupem i jego opłacalnością względem produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Niby tak, ale właśnie nie dopuszczałem przez to myśli kupowania czegoś używanego. Brałem pod uwagę głównie sklepy z możliwością zwrotu do 100 dni - przez ten czas można się dobrze zastanowić nad zakupem i jego opłacalnością względem produktu.

1. Ta Alpina z bazarku jest nowa.

2. Zawsze możesz zorganizować odbiór osobisty i dokładnie sobie zegarek obejrzeć.

3. Nawet w takim przypadku sprzedawca odpowiada wobec Ciebie za jakość towaru na zasadach ogólnych wynikających z KC - rękojmia. 

4. Oczywiście w takim przypadku nie ma prawa do zwrotu, na zasadzie "bo mi się nie podoba/bo przestał mi się podobać", ale IMO ta oferta jest bardzo dobra  ;)

5. Ja sam już kilka razy kupowałem zegarki na naszym bazarku i nigdy nie było problemów  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko alpina

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie na bazarku, nie musi być zawsze bezpieczne, o ile korzystamy z wysyłki. Teoretycznie zabezpiecza w pewnym stopniu ograniczenie, że trzeba zamieścić na forum minimum 50 postów, ale wierz mi da się to zrobić w 1, 2 dni. Myślę, że wysyłka tylko od osób z dłuższym stażem na forum. Komuś o złych intencjach nie będzie się opłacało uczestniczyć w forum ileś tam miesięcy, czy lat, by robić przekręty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga. Nie można brać w ciemno tylko dlatego, że jest u nas na bazarku.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Słuszna uwaga. Nie można brać w ciemno tylko dlatego, że jest u nas na bazarku.

Też tak uważam i dlatego zaproponowałem koledze, by w razie czego postarał się o możliwość osobistego odbioru. Nadal jednak uważam, że kupno przez nas bazarek jest całkiem sensownym rozwiązaniem, choć oczywiście wszędzie zdarzają się ludzie nieuczciwi... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam i dlatego zaproponowałem koledze, by w razie czego postarał się o możliwość osobistego odbioru. Nadal jednak uważam, że kupno przez nas bazarek jest całkiem sensownym rozwiązaniem, choć oczywiście wszędzie zdarzają się ludzie nieuczciwi... 

Raczej nie mogę sobie pozwolić na odbiór osobisty ze względu na odległość.

 

Macie jeszcze jakieś propozycje w tym przedziale cenowym? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staż forumowy obydwu sprzedawców zaproponowanych jest chyba z gatunku "bezpiecznych" ;)

Jeden prawie 1,5 roku, drugi 5 lat, więc chyba można bez stresu kupować. Może ktoś z obecnych już coś od nich kupował i koledze zrelacjonuje na PW?


Raczej nie mogę sobie pozwolić na odbiór osobisty ze względu na odległość.

 

Macie jeszcze jakieś propozycje w tym przedziale cenowym? 

Nie odniosłeś się do mojej propozycji dotyczącej Deep Blue. Nic Ci nie wpadło w oko? Pięknie prezentują się też Nereide Mecchanice Veneziane, kolega Lincoln Six Echo, to osoba nie budząca wątpliwości swoją działalnością. Daje też zniżki od cen oficjalnych, pogadaj z nim. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Sam mam Nereide od MV i również polecam zakupy u Kolegi @Lincoln Six Echo. Czysta przyjemność :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Nereide od MV i również polecam zakupy u Kolegi @Lincoln Six Echo. Czysta przyjemność :-)

Wydaje się naprawdę dobra oferta

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.