Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Vonziej

Richard LeGrand Odyssea II - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie. 

 

Spotkałem się z takim oto zegarkiem Richard LeGrand Odyssea II

 

Specyfikacja: https://www.richardlegrand.com/

 

Czy ktoś miał doświadczenie może?

 

Zegarek jest piękny, cena super, rozmiar idealny dla mnie.

 

Nie wspominając o szkle szafirowym i bezelu z szafirem.

 

Proszę o opinie i wskazówki.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny, ciekawy bo nie kolejny Submariner. Podstawowy ale porządny werk Seiko, a nie Chinczyk (choć puruści zaraz powiedzą, że składany w Malezji:)) Niezawodny. Cena wedlug mnie jak najbardziej adekwatna do tego co zegarek oferuje w zmian. Mnie się podoba. Dolicz tylko ok 25_30% za VAT, cło i te wszystkie opłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny, ciekawy bo nie kolejny Submariner. Podstawowy ale porządny werk Seiko, a nie Chinczyk (choć puruści zaraz powiedzą, że składany w Malezji:)) Niezawodny. Cena wedlug mnie jak najbardziej adekwatna do tego co zegarek oferuje w zmian. Mnie się podoba. Dolicz tylko ok 25_30% za VAT, cło i te wszystkie opłaty.

Jedyne co mnie powstrzymuje to nazwa firmy na tarczy. Brzmi trochę jak jakaś tania marka modowa ...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedyne co mnie powstrzymuje to nazwa firmy na tarczy. Brzmi trochę jak jakaś tania marka modowa ...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Nazwa jak najbardziej ok , dwuczłonowa , poważna i jeszcze Le :)

Zegarek nie wygląda źle .

Seiko mechanizm NH35 A , ceramiczny bezel , rozsądna wielkość ., niewygórowana cena , "bezpieczny " wygląd, same plusy . Minus , dla niektórych nazwa.

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby nazwa była jednoczłonowa byłaby barsziej prestiżowa? Może mniej pretensjonalna najwyżej. Najmniej jakby sie dużej zastanowić, to taka dwuczlonowa nazwa też jest w pewnym sensie hołdem oddanym historii sztuki zegarmistrzowskiej:))).

Dla ścisłości: wydaje mi się, że nie piszą nic o tym, że bezel jest ceramiczny. Ma na wierzchu szafir, to tak, ale wydaje mi się, że jest stalowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby nazwa była jednoczłonowa byłaby barsziej prestiżowa? Może mniej pretensjonalna najwyżej. Najmniej jakby sie dużej zastanowić, to taka dwuczlonowa nazwa też jest w pewnym sensie hołdem oddanym historii sztuki zegarmistrzowskiej:))).

 

 

To jasne jest że nazwa jednoczłonowa jest mniej prestiżowa :D :D :D


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie powstrzymuje to nazwa firmy na tarczy. Brzmi trochę jak jakaś tania marka modowa ...

 

 

Rolex - brzmi jak nazwa sklepu ze sznurkiem do snopowiązałek z początku lat 90tych. Do tego to festyniarskie logo i pruszkowsko-wołomińska stylistyka zegarków. Podoba Ci się to bierz i nie przejmuj się nazwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex - brzmi jak nazwa sklepu ze sznurkiem do snopowiązałek z początku lat 90tych. Do tego to festyniarskie logo i pruszkowsko-wołomińska stylistyka zegarków. Podoba Ci się to bierz i nie przejmuj się nazwą.

To będzie następny zakup. Teraz wziąłem Seiko Padi Turtle :)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex - brzmi jak nazwa sklepu ze sznurkiem do snopowiązałek z początku lat 90tych. Do tego to festyniarskie logo i pruszkowsko-wołomińska stylistyka zegarków. Podoba Ci się to bierz i nie przejmuj się nazwą.

Skojarzenie z rolnictwem i maszynami bliskie :)

post-410-0-13481300-1527438838_thumb.jpg


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Jest też firma Rolex, produkująca, drzwi, okna, rolety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem:) Czekałem pół roku aż wznowią sprzedaż, nowa partia rozeszła się w kilka godzin w sobotę 14 kwietnia.

Rzucają się w oczy piękne refleksy na tarczy i bezelu oraz głębia tarczy. Zegarek wygląda bardzo bizuterijnie, wygląda trochę jak ceramika. Napewno nie jest to tool watch :)post-78214-1555610958,2659_thumb.jpgpost-78214-1555610973,0146_thumb.jpgpost-78214-1555610978,8288_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.