Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

@ Hersh: co się stało, że skróciłeś mu wyrok, miało być dożywocie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :D Dzięki Wadim! :)

03COlRf.jpg

Mk0Czds.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Hersh: co się stało, że skróciłeś mu wyrok, miało być dożywocie ?

Miało być :) wciąż się zastanawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się tarcza Aquascaphe. Oceniając po zdjęciach z różnych recenzji byłem przekonany, że jest ona wykończona na zwykły mat, podczas gdy w rzeczywistości tarcza ma chropowatą powierzchnię o drobnym, nieregularnym wzorze:

 

9lSwU6K.jpg

 

Sv37cAm.jpg

 

Szkoda jednak, że "kanapka" nie obejmuje wszystkich indeksów. Koperta jest dobrze wykonana i ze względu na rozmiar bardzo wygodna, choć uszy mogłyby nieco bardziej opadać, aby zegarek jeszcze bardziej 'przyklejał się' do nadgarstka ;) 

 

ByETyXd.jpg

 

aUyJ6a7.jpg

 

Ogólnie to fajny zegarek :D

 

p5dbLPr.jpg

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :D Dzięki Wadim! :)

 

Uuu, łaaa, ale foty jak zwykle pierwsza klasa!


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, łaaa, ale foty jak zwykle pierwsza klasa!

Dzięki ^_^

 

GkXrX2B.jpg

 

JQObqPL.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się tarcza Aquascaphe. Oceniając po zdjęciach z różnych recenzji byłem przekonany, że jest ona wykończona na zwykły mat, podczas gdy w rzeczywistości tarcza ma chropowatą powierzchnię o drobnym, nieregularnym wzorze:

 

 

 

 

 

Szkoda jednak, że "kanapka" nie obejmuje wszystkich indeksów. Koperta jest dobrze wykonana i ze względu na rozmiar bardzo wygodna, choć uszy mogłyby nieco bardziej opadać, aby zegarek jeszcze bardziej 'przyklejał się' do nadgarstka ;) 

 

 

 

 

 

Ogólnie to fajny zegarek :D

 

 

Wygląda bardzo dobrze .

Dobry zakup.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze .

Dobry zakup.

Dzięki :)

 

y8DOXC5.jpg

 

lkUavVU.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ogólnie to fajny zegarek :D

 

 

 

Zapytam tutaj ponieważ nie chcę zaśmiecać tematu o tarczy kanapce. Gdzie kupiłeś ten brązowy pasek, który idealnie pasuje do tego zegarka? Sprawdzałeś może jak wyglądają odchyłki czasowe +/- na tydzień? I jeszcze jedno ma tutaj ktoś może wersję niebieską i porównywał ją z czarną, która się lepiej prezentuje ponieważ zauważyłem, że tylko tarcza czarna ma strukturę ziarnistą a niebieska jest gładka. 

Edytowane przez Nocny Jastrząb
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście zdjęcia na wysokim poziomie .

 

Dziękuję! ^_^

 

Gdzie kupiłeś ten brązowy pasek, który idealnie pasuje do tego zegarka?

Ten pasek zrobiłem samodzielnie, ale na rynku jest sporo pasków w podobnym stylu oraz z beżowym przeszyciem:

 

np. Hirsch Ranger:

 

SKORZANY-PASEK-DO-ZEGARKA-HIRSCH-RANGER-

 

Bros 8778:

 

8778_20_30.JPG

 

lub Allegro-we znaleziska:

 

e52dd99044219d6923c1e72b6450.jpg

 

Sprawdzałeś może jak wyglądają odchyłki czasowe +/- na tydzień?

Rzadko sprawdzam odchyłki z uwagi na dużą rotacje na nadgarstku ;) Niemniej jednak przy noszeniu przez 3 dni pod rząd nie musiałem korygować wskazówek. Miałem kilka Tiselli z tym mechanizmem i żaden przekraczał +1/2sek na dobę.


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sqPor0h.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie utrzymane w klimacie odpowiadającym krótkiemu filmowi promującej ten zegarek. Autor to artysta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wysyp Aquascaphów na bazarku, co Wam w nich przeszkadza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wysyp Aquascaphów na bazarku, co Wam w nich przeszkadza ?

Zawsze to samo - ADHD zegarkowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie utrzymane w klimacie odpowiadającym krótkiemu filmowi promującej ten zegarek. Autor to artysta!

 

Dzięki!  ^_^ 

 

Zawsze to samo - ADHD zegarkowe :)

Dokładnie, na to nie ma lekarstwa :lol:

 

ZhwvCNz.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Na bazie ww. limitek w tym miesiącu maja pojawić sie nielimitowane wersje sector dial - za stroną fb Baltica:

 

In 2017, we've released the first BALTIC collection with the Bicompax and HMS 001. This Mk1 collection was our first step into the horology with 40's cases & dial inspiration.

After a first cycle of 3 years, it is the right time for us to make this collection evolve in a new range of Mk2 iterations. The BICOMPAX and HMS 002 will be soon released this month on our website in different colors, with an unchanged case.

We are opening a whole new chapter for these two basic of our collection and we sincerely hope you guys will enjoy them.

Obraz może zawierać: tekst „T BICOMPAX 002.”
Obraz może zawierać: tekst „C HMS 002”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Bardzo udany model:)

Jest też wersja z czarną i srebrną tarczą.

Baltic.png

baltic 2.png

Edytowane przez norbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Zegarek dotarł kilka dni temu. Wygląda dokładnie jak na zdjęciach powyżej. Nie wklejam moich zdjęć, bo nie będą lepsze:)

Wg mnie to jeden z najładniejszych affordable chrono. Z mechanizmem, którego historię przypomniał Kolega beniowski w innym wątku. Poniżej za beniowskim wklejam linka.

https://kaminskyblog.com/2017/09/12/seagull-st19-chronograph-movement-review-brief-history/

A w załączeniu zdjęcia firmowych pudełek, ponieważ są bardzo fajne.

IMG_20200929_184342355~2.jpg

IMG_20200929_184447506~2.jpg

IMG_20200929_184703786~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, troche w klimatach serii Heritage od Longines'a jak dla mnie.

 

Gratuluje zakupu :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

cordi7 - dziękuję.:)

W planach mam Longinesa sector dial z linii Heritae i dlatego zdecydowałem się na Bicompaxa od Baltica, a nie na HMS 002. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.