Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość norbie

Nowy Aquascape - GMT z datą, Swiss - pod koniec listopada. 

122745824_290091998747101_6227861939381631790_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=8ae9d6&_nc_ohc=L-4mPhfKvNUAX_Rnils&_nc_ht=scontent-iad3-1.cdninstagram.com&oh=2f0a44f979b54ff95255dd6454c4e2bf&oe=5FC56943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.03.2020 o 17:44, dodge66 napisał:

 

 

Świetne zdjęcie utrzymane w klimacie vintage diver, pasuje do tego czasomierza, który bardzo mnie zainteresował. Na swój sposób jest niezwykle oryginalny mimo że na rynku jest niesamowicie duży wybór klasycznych diverów czy też diverów vintage. Ciekaw jestem jak się sprawuje w codziennym użytkowaniu, czy mechanizm jest w miarę dokładny, jaki poziom trzyma, jak z wykonaniem koperty. Na zdjęciach wygląda bardzo solidnie

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Mariux napisał:

Świetne zdjęcie utrzymane w klimacie vintage diver, pasuje do tego czasomierza, który bardzo mnie zainteresował. Na swój sposób jest niezwykle oryginalny mimo że na rynku jest niesamowicie duży wybór klasycznych diverów czy też diverów vintage. Ciekaw jestem jak się sprawuje w codziennym użytkowaniu, czy mechanizm jest w miarę dokładny, jaki poziom trzyma, jak z wykonaniem koperty. Na zdjęciach wygląda bardzo solidnie

 

Dzięki! ^_^

 

Aquascaphe zdecydowanie wyróżnia się spośród grona modnych "neo-vintage" i heritage diverów głównie z uwagi na kapitalnie wykonaną tarczę i bransoletę, nadal rzadko spotykane beads-of-rice. Mechanizm to popularny, sprawdzony i niezawodny cal. 9039 od Miyoty, zaskakująco dobrze wyregulowany. Koperta jest wykonana poprawnie i porządnie, jednak bez finezji - jej największą zaletą jest smukły profil. Natomiast bezel wyjątkowo pasuje do klimatu vintage, świetnie gra światłem i idealnie pasuje do wypukłego szkiełka. Podsumowując - polecam :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

https://baltic-watches.com/en/collections/gmt

Specyfikacja i ceny już zostały podane.

Wg mnie każda z wersji GMT może być hitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, norbie napisał:

Wg mnie każda z wersji GMT może być hitem.

 

Fakt, mają duży potencjał :)

 

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile projekt, ksztalt itp fajne to jakos nie lezy mi zadna z 3 kombinacji kolorystycznych.

Mam troche wrazenie, ze tak bardzo chcieli byc oryginalni, ze ... przedobrzyli. Ale to ja :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda chcą być oryginalni i chyba dlatego też wybrali oryginalne kolory, nie chcieli kopiować od Rolexa czy Tudora jak to robi np Davosa. Mnie te kolory pasują, ogólnie ta bardzo mi się podoba ta marka zwłaszcza Aquascaphe Blue Gilt, którego rozważam zakup w przyszłości.

Mimo wielu zegarków na rynku w stylu vinatge diver, czasomierze Baltic wydają się oryginalne i "świeże"  wyróżniają się spośród wielu i myślę że mają przyszłość przed sobą, z ciekawości obserwuję tę markę i liczę że jeszcze bardziej się rozwinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał okazje ,,pomacać”?😉 mi na zdjęciach się bardzo podoba, tylko obawiam się rozmiaru, czy nie będzie za mały🤷🏻‍♂️
 

1D05F016-B95E-4ED8-8EC0-26899CFFB1E7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowość od Baltica, całkiem ładne i mainstreamowe.

AQUASCAPHE DUAL-CROWN

550€ + VAT w przedsprzedaży.

image.thumb.png.58737e03ca3f424591d88047b1337fdb.png

image.thumb.png.5f308911813497c10b43686ca3d36015.png

image.png.a38970d778a82b3b208dcc29349ae588.pngimage.thumb.png.dd777384e1846ba1475f607a977ff953.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wideo to by się Panerai czy JLC nie powstydzili, a swoją drogą Baltic robi naprawdę fajne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby zobaczyć jakiś filmik na żywo, może połączenie ze standardowym aquascaphem. Czekałem na tą premierę, ale nie jestem jakoś do końca przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.png.d52ce6dcfa9da63ccfef03c3f2cc1389.png

 

Jak na zwykłego nurka z dwoma koronkami 660€ to niemało - to w sumie przecież to dokładnie 3000 pln (cena std), a kompresor to nie jest...

Niemniej ładny.

Edytowane przez Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię markę za fajne designy ale cenowo moim zdaniem trochę za wysoko strzelają.

 

38A48BAE-835A-48F6-86DB-4AD6167354FC.thumb.jpeg.951a67776513da0b96ecb460f383c0c0.jpeg


Seiko NH35 vs. Miyota 9039 nie może dawać takiej różnicy w cenie. Montowane we Francji - to na pewno podnosi koszty ale nadal IMO cena w okolicy 500€ byłaby bardziej trafiona.

 

Natomiast jak już pisałem wizualnie i stylowo bomba :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja.

Odnośnie tego Ryszarda, to któryś z jutuberów pokazywał luźny pierścień wewnętrzny.  Nie wiem, jak mógł powstać taki luz, ale niestety nie dało się tego odzobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się posiadaczem Aquascaphe Blue Gilt   .. to maleństwo czuje ze skradło mi rękę na dłuższy czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pics or it didn't happen... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sloniu napisał(-a):

Vo’ila

 

 

Tylko co to jest ta Vo’ila  ???


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki kotlet, dewolaj czy jakoś tak.

 

Fajny sikor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezła rekomendacja:

 

F986F2BD-1F39-448E-A122-C6BC8FDDA1C1.thumb.jpeg.9e0a97018ef41b6b830d915b682538fe.jpeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się Blue Gilt, świetna tarcza, ale w opcji na  bransoletce z koralików ryżu w  cenie ponad 800 € to już lekka przesada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie obydwa sie podobaja - zarowno niebieski sunburst jak i chropowaty czarny mat. Cena faktycznie dosc wysoka ale jakiegos gigantycznego wyboru na rynku retro diverow ponizej 40 mm nie ma.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, wybór jest ograniczony w takim rozmiarze, przy 40mm jest trochę więcej propozycji.  Może dlatego cena rośnie, brak konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.